głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika running

Najważniejsze jest podejście  a dzisiaj mam złe  Bo drugą dobę nie śpię i piję gdzieś na mieście.

julsonka dodano: 10 października 2014

Najważniejsze jest podejście, a dzisiaj mam złe Bo drugą dobę nie śpię i piję gdzieś na mieście.

Nie jestem tym kim przedtem

julsonka dodano: 9 października 2014

Nie jestem tym kim przedtem,

wszystko przede mną jest przekleństwem

julsonka dodano: 9 października 2014

wszystko przede mną jest przekleństwem

Milczenie to tekst  który niezwykle łatwo jest błędnie zinterpretować  — Tuwim

chokoreeto dodano: 9 października 2014

Milczenie to tekst, który niezwykle łatwo jest błędnie zinterpretować — Tuwim

Jestem tym kim jestem. Jeżeli nie potrafisz mnie zaakceptować  odejdź. Oboje będziemy szczęśliwi.  —Barbara Rosiek

chokoreeto dodano: 9 października 2014

Jestem tym kim jestem. Jeżeli nie potrafisz mnie zaakceptować, odejdź. Oboje będziemy szczęśliwi. —Barbara Rosiek

Bo człowiek może wytrzymać tydzień bez picia  dwa tygodnie bez jedzenia  całe lata bez dachu nad głową  ale nie może znieść samotności. To najgorsza udręka  najcięższa tortura.

julsonka dodano: 8 października 2014

Bo człowiek może wytrzymać tydzień bez picia, dwa tygodnie bez jedzenia, całe lata bez dachu nad głową, ale nie może znieść samotności. To najgorsza udręka, najcięższa tortura.

We li­ve  as we dream – alo­ne.

julsonka dodano: 8 października 2014

We li­ve, as we dream – alo­ne.

jak mogłam się co do Ciebie tak bardzo pomylić?

onna dodano: 8 października 2014

jak mogłam się co do Ciebie tak bardzo pomylić?

 Moje uczucia do Ciebie się nie zmieniły.   Jakie uczucia?   Myślenie o Tobie kilkukrotnie na dzień przez ostatnich parę miesięcy  nawet wtedy  kiedy myślałaś  że sobie Ciebie odpuściłem  niemoc przy próbach wybaczenia samemu sobie za to jak z Tobą postąpiłem  no i brak akceptacji faktu  że możesz być z kimś innym i będę musiał na to patrzeć  podejrzewam  że to to  co nazywamy miłością.  całuje w czoło . Nie przestawaj się uśmiechać  jesteś wtedy najpiękniejsza na świecie.

onna dodano: 8 października 2014

-Moje uczucia do Ciebie się nie zmieniły. -Jakie uczucia? -Myślenie o Tobie kilkukrotnie na dzień przez ostatnich parę miesięcy, nawet wtedy, kiedy myślałaś, że sobie Ciebie odpuściłem, niemoc przy próbach wybaczenia samemu sobie za to jak z Tobą postąpiłem, no i brak akceptacji faktu, że możesz być z kimś innym i będę musiał na to patrzeć, podejrzewam, że to to, co nazywamy miłością. *całuje w czoło*. Nie przestawaj się uśmiechać, jesteś wtedy najpiękniejsza na świecie.

Fragment wywiadu z Gali....ANNA PRZYBYLSKA: Ciekawa jestem  co ze mnie wyrośnie  śmiech . Nigdy nie wiesz  co cię w życiu spotka. Dziś jestem szczęśliwa  mam fajnego faceta  mężczyźni się za mną oglądają  dużo gram  ale za chwilę wszystko może się zawalić i będę palce gryźć. Boję się trochę tej starości. Boję się umierania... Bardzo się boję. Wiem  że śmierć jest nieunikniona  całe życie się z nią oswajamy. Ale może dlatego  że mam rodzinę  nie potrafię pogodzić się z myślą  że ktoś będzie po mnie płakał. Ja umieram i mam święty spokój  ale po mnie zostaje żal matki czy rozpacz dziecka. To jest irracjonalne  ale często myślę o tym  jak bardzo skaleczyłabym swoje dzieci  gdybym przedwcześnie umarła. One już nigdy nie byłyby tymi samymi beztroskimi  pogodnymi dziećmi co teraz. Czuję się wtedy strasznie. Dlatego w skrytości liczę na to  że zostanę leciwą babcią wielkiej rodziny  choleryczną i temperamentną  ale też pogodną i rezolutną  która wszystkim pomaga  opiekuje się wszystkimi i ich wspiera.

chokoreeto dodano: 6 października 2014

Fragment wywiadu z Gali....ANNA PRZYBYLSKA: Ciekawa jestem, co ze mnie wyrośnie (śmiech). Nigdy nie wiesz, co cię w życiu spotka. Dziś jestem szczęśliwa, mam fajnego faceta, mężczyźni się za mną oglądają, dużo gram, ale za chwilę wszystko może się zawalić i będę palce gryźć. Boję się trochę tej starości. Boję się umierania... Bardzo się boję. Wiem, że śmierć jest nieunikniona, całe życie się z nią oswajamy. Ale może dlatego, że mam rodzinę, nie potrafię pogodzić się z myślą, że ktoś będzie po mnie płakał. Ja umieram i mam święty spokój, ale po mnie zostaje żal matki czy rozpacz dziecka. To jest irracjonalne, ale często myślę o tym, jak bardzo skaleczyłabym swoje dzieci, gdybym przedwcześnie umarła. One już nigdy nie byłyby tymi samymi beztroskimi, pogodnymi dziećmi co teraz. Czuję się wtedy strasznie. Dlatego w skrytości liczę na to, że zostanę leciwą babcią wielkiej rodziny, choleryczną i temperamentną, ale też pogodną i rezolutną, która wszystkim pomaga, opiekuje się wszystkimi i ich wspiera.

'I myślę  że dostałam swoją lekcję od Niego w jakimś celu. Po coś...'   Ania  Przybylska

chokoreeto dodano: 6 października 2014

'I myślę, że dostałam swoją lekcję od Niego w jakimś celu. Po coś...' - Ania Przybylska

Jakie to piękne  mieć się do kogo uśmiechać.

onna dodano: 3 października 2014

Jakie to piękne, mieć się do kogo uśmiechać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć