głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika rozlane_mleko

jest dupkiem pieprzoną zafajdaną świnią tarzającą się w bagnie własnych kłamstw. ale chyba trochę mi szkoda bo zanim poznałam jego naturę równą trzodzie chlewnej zdążyłam go kurwa pokochać

spadamwgore dodano: dziś o 00:42

jest dupkiem, pieprzoną, zafajdaną świnią tarzającą się w bagnie własnych kłamstw. ale chyba trochę mi szkoda, bo zanim poznałam jego naturę równą trzodzie chlewnej zdążyłam go, kurwa, pokochać

pamietaj mnie trochę teksty spadamwgore dodał komentarz: pamietaj mnie trochę do wpisu dziś o 00:36
szczęście przychodzi odchodzi i w sumie nie wiem pierdolenie z tym całym byciem smutnym wesołym takim siakim i chuj wie jakim jeszcze chyba całe życie jestem smutna tylko czasem o tym zapominam. wróciła jesień

spadamwgore dodano: dziś o 00:34

szczęście przychodzi, odchodzi i w sumie nie wiem, pierdolenie z tym całym byciem smutnym, wesołym, takim, siakim i chuj wie jakim jeszcze, chyba całe życie jestem smutna tylko czasem o tym zapominam. wróciła jesień

W każdym z nas jest ktoś kogo nie znamy.

our_new_life dodano: 5 dni temu

W każdym z nas jest ktoś, kogo nie znamy.

A może tak przed tym Twoim wymarzonym spokojnym ustabilizowanym wygodnym i ciepłym życiem daj sobie szansę na przygodę? Na chwilę zwątpienia. Na spontaniczność. Na wolność. Na odwagę. Na lenistwo. Na namiętność. Na miłość. Na satysfakcję. Na zdarte kolana. Na rozbijanie namiotu. Na lepkie od miodu całusy. Na piękno ciszy. Na silne ramiona. Na karuzelę w głowie. Na działanie. Na wzruszenie. Na prawdę. Uważaj tylko bo może się okazać że właśnie na to czekałaś.

our_new_life dodano: 5 dni temu

A może tak przed tym Twoim wymarzonym spokojnym, ustabilizowanym, wygodnym i ciepłym życiem daj sobie szansę na przygodę? Na chwilę zwątpienia. Na spontaniczność. Na wolność. Na odwagę. Na lenistwo. Na namiętność. Na miłość. Na satysfakcję. Na zdarte kolana. Na rozbijanie namiotu. Na lepkie od miodu całusy. Na piękno ciszy. Na silne ramiona. Na karuzelę w głowie. Na działanie. Na wzruszenie. Na prawdę. Uważaj tylko, bo może się okazać, że właśnie na to czekałaś.

Ból który czujesz dzisiaj będzie siłą którą poczujesz jutro.

our_new_life dodano: 1 tydzień temu

Ból który czujesz dzisiaj, będzie siłą którą poczujesz jutro.

Rzeczy czasami się tłuką. Rzeczy które się kochało lub nienawidziło za które oddałoby się życie  po prostu się tłuką.

our_new_life dodano: 1 tydzień temu

Rzeczy czasami się tłuką. Rzeczy, które się kochało lub nienawidziło, za które oddałoby się życie - po prostu się tłuką.

Nie lubię jak ktoś kłamie jak nie dotrzymuje słowa jak zawodzi. Nie lubię jak się zaczynam pozytywnie nastawiać po to by za chwilę stwierdzić że każda historia kończy się tak samo.

our_new_life dodano: 1 tydzień temu

Nie lubię jak ktoś kłamie, jak nie dotrzymuje słowa, jak zawodzi. Nie lubię, jak się zaczynam pozytywnie nastawiać po to, by za chwilę stwierdzić, że każda historia kończy się tak samo.

znowu płaczę tylko i wyłącznie przez Ciebie.

our_new_life dodano: 1 tydzień temu

znowu płaczę tylko i wyłącznie przez Ciebie.

To nie jest tak że ja nie wybaczam. Wybaczam tylko nie potrafię zapomnieć i boję się że to co tak bolało może się powtórzyć.

our_new_life dodano: 1 tydzień temu

To nie jest tak, że ja nie wybaczam. Wybaczam, tylko nie potrafię zapomnieć i boję się, że to, co tak bolało, może się powtórzyć.

Tak się zapędzić tak się zatracić. Tyle sobie wyobrażać układać historie i musieć zrezygnować. To jest cierpienie.

our_new_life dodano: 1 tydzień temu

Tak się zapędzić, tak się zatracić. Tyle sobie wyobrażać, układać historie i musieć zrezygnować. To jest cierpienie.

I zdaje sobie sprawę że wystarczy jeden krok by zabić siebie w sobie.

our_new_life dodano: 1 tydzień temu

I zdaje sobie sprawę, że wystarczy jeden krok, by zabić siebie w sobie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV