głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika rozgadana

dziękuję!    Ty bardziej .     teksty waniilia dodał komentarz: dziękuję! ;* Ty bardziej . ;** do wpisu 23 września 2010
ładne.     teksty waniilia dodał komentarz: ładne. ; * do wpisu 23 września 2010
poluźniłam mu ciasną smycz. wychodził z kolegami  upijali się  a potem  godzinami nie odbierał telefonu. z jednej ''samotnej'' imprezy w tygodniu  zrobiły się trzy. po dwóch miesiącach zorientowałam się  że zaczął palić i wskoczył do łóżka swojej koleżance  pewnie nawet nie raz. ta sytuacja utwierdziła mnie w przekonaniu  że miłość nie polega na zaufaniu.

waniilia dodano: 23 września 2010

poluźniłam mu ciasną smycz. wychodził z kolegami, upijali się, a potem, godzinami nie odbierał telefonu. z jednej ''samotnej'' imprezy w tygodniu, zrobiły się trzy. po dwóch miesiącach zorientowałam się, że zaczął palić i wskoczył do łóżka swojej koleżance, pewnie nawet nie raz. ta sytuacja utwierdziła mnie w przekonaniu, że miłość nie polega na zaufaniu.

dzięki! dobrze piszesz.    teksty waniilia dodał komentarz: dzięki! dobrze piszesz. ;* do wpisu 23 września 2010
dyskoteka szkolna  siedziała pod ścianą  chłopak ją zostawił  znajome poszły w tango  przyjaciół nie miała  zamknięta była  chciała sama tańczyć  ale się nie odważyła. podszedł do niej maczo szkolny  najlepsze ciacho w mieście. zaprosił do przytulańca  naturalne? nie dla niej. od zawsze była typem kujonicy  lecz tego dnia wyglądała nienormalnie  kusząco  ładnie. zgodziła się. poczuła zazdrość na swojej jasnej skórze  obsypanej brokatem  po minucie byli jedyną parą na dużym parkiecie  po jednym tańcu był drugi  kolejny  następny. randka  dwie  dziesięć  za jedenastą pocałunek  miłość na całe życie.

waniilia dodano: 23 września 2010

dyskoteka szkolna, siedziała pod ścianą, chłopak ją zostawił, znajome poszły w tango, przyjaciół nie miała, zamknięta była, chciała sama tańczyć, ale się nie odważyła. podszedł do niej maczo szkolny, najlepsze ciacho w mieście. zaprosił do przytulańca, naturalne? nie dla niej. od zawsze była typem kujonicy, lecz tego dnia wyglądała nienormalnie, kusząco, ładnie. zgodziła się. poczuła zazdrość na swojej jasnej skórze, obsypanej brokatem, po minucie byli jedyną parą na dużym parkiecie, po jednym tańcu był drugi, kolejny, następny. randka, dwie, dziesięć, za jedenastą pocałunek, miłość na całe życie.

nie trzymała się  z najpopularniejszymi ludźmi w szkole  ale od zawsze była obiektem ludzkiej zazdrości. normalna  ładna dziewczyna  chłopcy oglądali się za nią  do tego anielska dusza i wiele zdolności. nie miała nic wspólnego z zawistnymi osóbkami  starała się pomagać wszystkim  nawet najgorszym  nielubianym. miała przyjaciółkę  zwyczajną  na pozór  trochę kujonowatą. znasz pewnie takie dziewczyny. zamknięta była. dzięki niej  szybko się otworzyła  wyładniała jakoś  fryzjer  delikatny makijaż  nie poznasz jej dzisiaj  mimo tego jest miła. z charakteru nic się nie zmieniła. kocham takich ludzi  nie wpływowych wcale  choć nie znam ich wielu  duża ilość takich uczyniła by świat nudnym  a tego nie chcemy.

waniilia dodano: 23 września 2010

nie trzymała się, z najpopularniejszymi ludźmi w szkole, ale od zawsze była obiektem ludzkiej zazdrości. normalna, ładna dziewczyna, chłopcy oglądali się za nią, do tego anielska dusza i wiele zdolności. nie miała nic wspólnego z zawistnymi osóbkami, starała się pomagać wszystkim, nawet najgorszym, nielubianym. miała przyjaciółkę, zwyczajną, na pozór, trochę kujonowatą. znasz pewnie takie dziewczyny. zamknięta była. dzięki niej, szybko się otworzyła, wyładniała jakoś, fryzjer, delikatny makijaż, nie poznasz jej dzisiaj, mimo tego jest miła. z charakteru nic się nie zmieniła. kocham takich ludzi, nie wpływowych wcale, choć nie znam ich wielu, duża ilość takich uczyniła by świat nudnym, a tego nie chcemy.

Już nie włączam dźwięku w telefonie przed snem by słyszeć czy dzwonisz. Nie pochłaniam tabliczki czekolady i nie snuję marzeń o tym jak przepraszasz mnie na kolanach. Choroba zwana Miłością przechodzi.

colourful dodano: 22 września 2010

Już nie włączam dźwięku w telefonie przed snem by słyszeć czy dzwonisz. Nie pochłaniam tabliczki czekolady i nie snuję marzeń o tym jak przepraszasz mnie na kolanach. Choroba zwana Miłością przechodzi.

jest mnóstwo ludzi na świecie  którzy powiedzą Ci  że nie możesz. a Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć 'no to patrz'

colourful dodano: 22 września 2010

jest mnóstwo ludzi na świecie, którzy powiedzą Ci, że nie możesz. a Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć 'no to patrz'

talenciara! ja nadal do Biskupca zapraszam.     teksty waniilia dodał komentarz: talenciara! ja nadal do Biskupca zapraszam. ;-* do wpisu 22 września 2010
a kiedy wyszedł z jej domu pobiegła wtulić się w swoją ulubioną poduszkę  pachnącą jego perfumami od których miękło jej serce.

carrolinaa dodano: 22 września 2010

a kiedy wyszedł z jej domu pobiegła wtulić się w swoją ulubioną poduszkę, pachnącą jego perfumami od których miękło jej serce.

cudne.     teksty waniilia dodał komentarz: cudne. ; * do wpisu 22 września 2010
http:  www.formspring.me wanilia proszę  pytajcie.

waniilia dodano: 22 września 2010

http://www.formspring.me/wanilia proszę, pytajcie. ; )

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć