 |
a gdybym musiała Ci to wytłumaczyć jak małemu dziecku w obawie, że inaczej nie zrozumiesz to wytłumaczyłabym Ci to nawet na przykładzie kanapki z szynką. pan chlebek i pani szynka. bardzo się kochają. wiedzą, że nie przetrwają długo, mimo tego łączą się w ich przypadku - za pomocą masła, nawet jeżeli mają spędzić ze sobą niezdolna mniej niż minutę. ryzykują. bądź odważni jak kanapka, zaryzykujmy, a w zastaw masła wykorzystajmy miłość.
|
|
 |
czasami warto przecierpieć. popłakać, zedrzeć świeżo malowany tynk, zniszczyć do nicości swoje płuca od nikotynowego dymu. czas to nauczyciel. ból to korepetytor. a wynagrodzenie tej, czasem długotrwałej nauki, udowadnia, że warto. warto nawet tynku w najbardziej ulubionym kolorze.
|
|
 |
nie ważne, że upadniesz. czasami sam fakt, że próbujesz sprawia Cię zwycięzcą.
|
|
 |
nie licz na to, że będę siedzieć w poczekalni na jednym z plastikowych krzeseł i czekać, aż uchybienie otworzysz drzwi wołając mnie do środka, mówiąc że przyszła kolej na mnie i na moją dawkę szczęścia przez chwilę, aż czekająca za mną za bardzo zacznie się niecierpliwić i drapać po drzwiach jak to ja miałam jeszcze niedawno w swoim zwyczaju.
|
|
 |
Zamilkłam. Bardzo ciężko przełknęłam porażkę, z bólem odsunęłam się od Niego raz na zawsze. / nieracjonalnie
|
|
 |
Daj mi 5 minut i Jego oczy. / nieracjonalnie
|
|
 |
może było inne, lepsze wyjście od samobójstwa. być może trzeba było poszukać czegoś gdzieś dalej, z dala od miejsc, w których kołyszą się wspomnienia. / nieracjonalnie
|
|
 |
nie obiecuj mi. i tak już nie jestem w stanie uwierzyć. / nieracjonalnie
|
|
 |
nie wiem z jakimi domieszkami Pan jest, ale wiem, że są one silnie uzależniające.
|
|
 |
wiesz, są takie twarze, które chcę widzieć codziennie, są też takie oczy, w których blask życia nigdy nie powinien zgasnąć, znam też takie dłonie, które zawsze potrafią ogrzać zimne, obolałe serce, ale tylko jeden człowiek jest w stanie utrzymać na dłużej uśmiech na mojej twarzy, tylko jednego kocham. / nieracjonalnie
|
|
 |
obawiam się, że gdy ją zobaczę nie pozwolę Ci od niej odejść, nawet jeżeli to odejście jest tylko dla mnie. / nieracjonalnie
|
|
 |
Nareszcie dotykają mnie właściwe dłonie. / najlepsza niecalkiemludzka ♥
|
|
|
|