głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika regrette

i know that there is a point of no forgiveness.i know we reached that point.

regrette dodano: 23 marca 2018

i know that there is a point of no forgiveness.i know we reached that point.

 but you didn't kill him?   in my heart i did.

regrette dodano: 26 luty 2018

"but you didn't kill him?" "in my heart i did."

czy wybierając jeszcze raz znów wybralibyśmy siebie?

regrette dodano: 14 luty 2018

czy wybierając jeszcze raz,znów wybralibyśmy siebie?

gdy jesteśmy młodzi często nie wiemy jeszcze czego tak naprawdę pragnie nasze serce.dręczy nas obawa że przejdzie nam coś koło nosa i choć mamy przed sobą całe życie wydaje nam się że czas przecieka nam jak piasek przez palce.boimy się że jeśli nie zrobimy czegoś od razu to nie zrobimy tego nigdy.

regrette dodano: 14 luty 2018

gdy jesteśmy młodzi,często nie wiemy jeszcze,czego tak naprawdę pragnie nasze serce.dręczy nas obawa,że przejdzie nam coś koło nosa,i choć mamy przed sobą całe życie,wydaje nam się,że czas przecieka nam jak piasek przez palce.boimy się,że jeśli nie zrobimy czegoś od razu,to nie zrobimy tego nigdy.

people who are meant to be together take a break and find their way back to their first love.

regrette dodano: 13 luty 2018

people who are meant to be together take a break and find their way back to their first love.

mamy po 20 lat cholera to jest dopiero początek naszego życia...powinniśmy wstawać każdego ranka z uśmiechem na ustach bo każdy ranek to nowy początek.nawet widząc deszcz i mgłę za oknem.a my zakrywamy kołdrą głowę i najchętniej nie wychodzilibyśmy z łóżka.najchętniej byśmy umarli.

regrette dodano: 2 luty 2018

mamy po 20 lat,cholera,to jest dopiero początek naszego życia...powinniśmy wstawać każdego ranka z uśmiechem na ustach,bo każdy ranek to nowy początek.nawet widząc deszcz i mgłę za oknem.a my zakrywamy kołdrą głowę i najchętniej nie wychodzilibyśmy z łóżka.najchętniej byśmy umarli.

wydaje mi się że jeśli ktoś nie był szczególnie popularny błyskotliwy ani przystojny w latach szkolnych i nagle mówi coś z czego inni się śmieją to zaczyna traktować żartowanie jako swój azyl.myślisz sobie może i niezgrabnie się poruszam mam głupią wielką twarz i uda nikomu się nie podobam ale przynajmniej jestem zabawny.to takie przyjemne uczucie rozśmieszać ludzi że zaczynasz na tym polegać.to tak jak gdybyś przestając być śmiesznym przestawał istnieć.

regrette dodano: 2 luty 2018

wydaje mi się,że jeśli ktoś nie był szczególnie popularny,błyskotliwy ani przystojny w latach szkolnych i nagle mówi coś,z czego inni się śmieją,to zaczyna traktować żartowanie jako swój azyl.myślisz sobie,może i niezgrabnie się poruszam,mam głupią wielką twarz i uda,nikomu się nie podobam,ale przynajmniej jestem zabawny.to takie przyjemne uczucie rozśmieszać ludzi,że zaczynasz na tym polegać.to tak jak gdybyś przestając być śmiesznym,przestawał istnieć.

what do normal people do when they get this sad?

regrette dodano: 7 stycznia 2018

what do normal people do when they get this sad?

i told you i wouldn't be the girl waiting for you to show up.and here i am...waiting for you to show up.i can't do it.

regrette dodano: 4 stycznia 2018

i told you i wouldn't be the girl waiting for you to show up.and here i am...waiting for you to show up.i can't do it.

są takie wydarzenia które przeżyte wspólnie muszą się zakończyć przyjaźnią.

regrette dodano: 4 stycznia 2018

są takie wydarzenia,które-przeżyte wspólnie-muszą się zakończyć przyjaźnią.

one day all of us will get separated from each other.we will miss our conversations of everything and nothing and the dreams we had.days months and years will pass until this contact becomes rare.one day our children will see our pictures and ask: who are these people? .and we will smile with invisible tears because a heart is touched with a strong word and you will say: it was them that i had the best days of my life with.

regrette dodano: 1 stycznia 2018

one day,all of us will get separated from each other.we will miss our conversations of everything and nothing and the dreams we had.days,months and years will pass until this contact becomes rare.one day,our children will see our pictures and ask:"who are these people?".and we will smile with invisible tears because a heart is touched with a strong word and you will say:"it was them that i had the best days of my life with."

remember what it feels like.all of those times in school when you see him standing down the hall and you cannot breathe until you're with him.don't you remember what that's like?

regrette dodano: 1 stycznia 2018

remember what it feels like.all of those times in school when you see him standing down the hall,and you cannot breathe until you're with him.don't you remember what that's like?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV