głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika redzik187

bo ona lubi usiąść się na parapecie  wsadzić słuchawki w uszy i patrzeć w gwiazdy  by po chwili iść po telefon i odczytać:  masz 1 nieodebraną wiadomość  od Niego.

anna_es dodano: 3 listopada 2010

bo ona lubi usiąść się na parapecie, wsadzić słuchawki w uszy i patrzeć w gwiazdy, by po chwili iść po telefon i odczytać: "masz 1 nieodebraną wiadomość" od Niego.

Mówisz  że nie jesteś szczególnie uzdolniony. Ależ jesteś. To w końcu ty  a nie ktoś inny wpadł mi do oka  wpuścił do brzucha stado motyli  zawrócił mi w głowie i wcisnął watę w kolana. Już wiesz  do czego jesteś zdolny?

anna_es dodano: 3 listopada 2010

Mówisz, że nie jesteś szczególnie uzdolniony. Ależ jesteś. To w końcu ty, a nie ktoś inny wpadł mi do oka, wpuścił do brzucha stado motyli, zawrócił mi w głowie i wcisnął watę w kolana. Już wiesz, do czego jesteś zdolny?

zbieram osoby chętne na spacer po szczęście  ktoś chętny?

anna_es dodano: 3 listopada 2010

zbieram osoby chętne na spacer po szczęście, ktoś chętny?

zaprojektuj mi perfekcyjną miłość z Tobą w roli głównej  proszę?

anna_es dodano: 3 listopada 2010

zaprojektuj mi perfekcyjną miłość z Tobą w roli głównej, proszę?

niepełnosprawna miłość zamknięta w psychiatryku.

anna_es dodano: 3 listopada 2010

niepełnosprawna miłość zamknięta w psychiatryku.

a ona odkleiła sobie uśmiech z twarzy. już nie musiała udawać   miała swój.

anna_es dodano: 3 listopada 2010

a ona odkleiła sobie uśmiech z twarzy. już nie musiała udawać - miała swój.

Spróbuj mnie. Skosztuj lepkich jak wata cukrowa myśli  co kleją mi się do ust.

anna_es dodano: 3 listopada 2010

Spróbuj mnie. Skosztuj lepkich jak wata cukrowa myśli, co kleją mi się do ust.

Wypijmy kieliszek tak bez okazji. Wylejmy łzy tak bez powodu. Roztańczmy świat dla zabawy. Zakochajmy się tak dla... nudy.

anna_es dodano: 3 listopada 2010

Wypijmy kieliszek tak bez okazji. Wylejmy łzy tak bez powodu. Roztańczmy świat dla zabawy. Zakochajmy się tak dla... nudy.

'Był taki zdolny .. Potrafił na odległość parunastu kilometrów utrzymać moje spojrzenie  dopóki nie zniknął mi z oczu  hipnotyzował mnie uśmiechem  a   i ranić najlepiej potrafił.'

anna_es dodano: 3 listopada 2010

'Był taki zdolny .. Potrafił na odległość parunastu kilometrów utrzymać moje spojrzenie, dopóki nie zniknął mi z oczu, hipnotyzował mnie uśmiechem; a , i ranić najlepiej potrafił.'

'Prawdziwy mężczyzna nie chodzi z plastikową dziewczyną bez mózgu  chociaż byłaby najpiękniejsza na świecie  a w zupełności zadowoli go sympatyczna  inteligentna dziewczyna z własym stylem. Prawdziwy mężczyzna nie musi być umięśniony  może być lekkim misiem czy chudzielcem z wystającymi żebrami. Prawdziwy mężczyzna nie musi mieć ponad stu osiemdziesięciu centrymetrów  ale gdy ma więcej niż sto osiemdziesiąt to świetnie. Prawdziwy mężczyzna to ktoś  kto nie da skrzywdzić kobiety  potrafi zachować się stosownie do swojego tytułu. Prawdziwy mężczyzna jest inteligentny  sympatyczny i czuły. Prawdziwy mężczyzna to pan  w którym się zakochałam.'

anna_es dodano: 3 listopada 2010

'Prawdziwy mężczyzna nie chodzi z plastikową dziewczyną bez mózgu, chociaż byłaby najpiękniejsza na świecie, a w zupełności zadowoli go sympatyczna, inteligentna dziewczyna z własym stylem. Prawdziwy mężczyzna nie musi być umięśniony, może być lekkim misiem czy chudzielcem z wystającymi żebrami. Prawdziwy mężczyzna nie musi mieć ponad stu osiemdziesięciu centrymetrów, ale gdy ma więcej niż sto osiemdziesiąt to świetnie. Prawdziwy mężczyzna to ktoś, kto nie da skrzywdzić kobiety, potrafi zachować się stosownie do swojego tytułu. Prawdziwy mężczyzna jest inteligentny, sympatyczny i czuły. Prawdziwy mężczyzna to pan, w którym się zakochałam.'

'Kobieta jest jak lilia: subtelny nie ośmieli sie jej dotknąć  ale przyjdzie osioł i ją zeżre...'

anna_es dodano: 3 listopada 2010

'Kobieta jest jak lilia: subtelny nie ośmieli sie jej dotknąć, ale przyjdzie osioł i ją zeżre...'

'Ich miłość pięknie się zaczęła . On poprosił ją o zdjęcie  a ona zdjęła.'

anna_es dodano: 3 listopada 2010

'Ich miłość pięknie się zaczęła . On poprosił ją o zdjęcie, a ona zdjęła.'

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć