głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika rawwwwrrr

ociężała   ogarnij moje życie  co? bo sama już nie potrafię.  uwięziona   jestem trzymana w domu i rozliczana z czasu   który spędzam poza tą przykrą placówką. myślą  że mnie w  ten sposób przed czymś uchronią? chyba mi zwalą więcej kłopotów  na głowę. gdy siedzę sama  zaczynam wariować z samotności i  ta druga ewa podsuwa mi samobójcze mordercze myśli. kiedy  jeszcze jej nie było  jej zalążek kazał mi chwycić tasak i  zabić ojca. zabawne  nie? cz2  pacific.fbl

zajebalimikota dodano: 11 stycznia 2011

ociężała - ogarnij moje życie, co? bo sama już nie potrafię. uwięziona - jestem trzymana w domu i rozliczana z czasu, który spędzam poza tą przykrą placówką. myślą, że mnie w ten sposób przed czymś uchronią? chyba mi zwalą więcej kłopotów na głowę. gdy siedzę sama, zaczynam wariować z samotności i ta druga ewa podsuwa mi samobójcze/mordercze myśli. kiedy jeszcze jej nie było, jej zalążek kazał mi chwycić tasak i zabić ojca. zabawne, nie? cz2 /pacific.fbl

lubię chłonąć w siebie ciszę i ciemność nocy  gdy panuje  niskie ciśnienie i parcie na moją osobę. to mi pomaga   bo w końcu mam w sobie wiele zła. doszłam do tego prostą  drogą. po co mam się okłamywać? altruistą i dobrą kobietą  jestem wtedy  gdy mi to pasuje. a tak to sram na wszystko   siedzę sama na belce i myślę  jak ogarnąć swoje życie. bo  myślenia potrzebuję dużo  ale też nie mogę tego robić. nie  mogę się zabić  nie mogę też żyć. nie mogę jego zabić  ale  on też nie może żyć blisko mnie. nie mogę uciec  ale też nie  mogę zostać. jestem w klatce i kręcę się w kółko. cóż zrobić?  czuję się jak uwiązana krowa. ociężała  uwięziona  ogłupiona. cz1

zajebalimikota dodano: 11 stycznia 2011

lubię chłonąć w siebie ciszę i ciemność nocy, gdy panuje niskie ciśnienie i parcie na moją osobę. to mi pomaga, bo w końcu mam w sobie wiele zła. doszłam do tego prostą drogą. po co mam się okłamywać? altruistą i dobrą kobietą jestem wtedy, gdy mi to pasuje. a tak to sram na wszystko, siedzę sama na belce i myślę, jak ogarnąć swoje życie. bo myślenia potrzebuję dużo, ale też nie mogę tego robić. nie mogę się zabić, nie mogę też żyć. nie mogę jego zabić, ale on też nie może żyć blisko mnie. nie mogę uciec, ale też nie mogę zostać. jestem w klatce i kręcę się w kółko. cóż zrobić? czuję się jak uwiązana krowa. ociężała, uwięziona, ogłupiona. cz1

Mieszasz mi w zmysłach.

zajebalimikota dodano: 11 stycznia 2011

Mieszasz mi w zmysłach.

Shopping is cheaper than a psychiatrist.

misspandora dodano: 11 stycznia 2011

Shopping is cheaper than a psychiatrist.

Muszę się skupić na tym  co w życiu jest najważniejsze: na sobie.

misspandora dodano: 10 stycznia 2011

Muszę się skupić na tym, co w życiu jest najważniejsze: na sobie.

Przerażające  że świat jest taki niesprawiedliwy  pełen chorobliwego egoizmu. Narastającej ciemności. Gdy słowa  przerodzą się w czyny  przepaść zniknie i pójdziemy do przodu.

zajebalimikota dodano: 9 stycznia 2011

Przerażające, że świat jest taki niesprawiedliwy, pełen chorobliwego egoizmu. Narastającej ciemności. Gdy słowa, przerodzą się w czyny- przepaść zniknie i pójdziemy do przodu.

Posłuchaj  jak mi prędko bije twoje serce.

zajebalimikota dodano: 9 stycznia 2011

Posłuchaj, jak mi prędko bije twoje serce.

Będę Ci kłamać prosto w twarz  jednocześnie kłamstwem gardząc. bezwiednie będę Tobą manipulować. nie muszę używać siły  słowami ranię jak nikt .

zajebalimikota dodano: 9 stycznia 2011

Będę Ci kłamać prosto w twarz, jednocześnie kłamstwem gardząc. bezwiednie będę Tobą manipulować. nie muszę używać siły, słowami ranię jak nikt .

Nałogowy palacz i melanżoholik.

zajebalimikota dodano: 8 stycznia 2011

Nałogowy palacz i melanżoholik.

Masz moje słuchawki na uszach  patrzysz na nasze zdjęcie. Słuchasz dołującej muzyki i  Spoglądasz co jakiś czas na telefon czekając na wiadomość od niej. Ja ciągle zastanawiam  się czy Cię kocham. A ty ciągle próbujesz się zakochać w innej.

zajebalimikota dodano: 8 stycznia 2011

Masz moje słuchawki na uszach, patrzysz na nasze zdjęcie. Słuchasz dołującej muzyki i Spoglądasz co jakiś czas na telefon czekając na wiadomość od niej. Ja ciągle zastanawiam się czy Cię kocham. A ty ciągle próbujesz się zakochać w innej.

z tego szczęścia to tylko skakać. najlepiej z mostu i pod pociąg.

zajebalimikota dodano: 7 stycznia 2011

z tego szczęścia to tylko skakać. najlepiej z mostu i pod pociąg.

Dr Foreman: Chłopak właśnie pisał sprawdzian z matematyki  kiedy nagle pojawiły się mdłości i dezorientacja. Dr House: Właśnie tak matma działa na ludzi.

misspandora dodano: 6 stycznia 2011

Dr Foreman: Chłopak właśnie pisał sprawdzian z matematyki, kiedy nagle pojawiły się mdłości i dezorientacja. Dr House: Właśnie tak matma działa na ludzi.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć