głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika raptownie

zły dotyk boli całe życie   — ktoś kiedyś tak mi powiedział.

niekoffana dodano: 3 listopada 2013

zły dotyk boli całe życie — ktoś kiedyś tak mi powiedział.

Po wielkiej miłości sprząta się długo i we łzach. Niby się wie  że listy  zdjęcia  maskotki  zasuszone kwiatki to śmieci  że ich miejsce jest w kuble  ale co z tego  że się wie. Każdy listek i skrawek papieru coś przypomina  jakieś szczęśliwe chwile we dwoje  jakieś marzenie  jakieś wakacje  po których miało być jeszcze piękniej. I w ogóle się o tym nie myślało  że wszystko  co robimy razem  robimy ostatni raz. Zamiast sprzątać  upycha się więc w szufladach  na półkach i w pamięci wszystko  co po miłości zostało  każdą sekundę wspólnego dnia.

2810 dodano: 3 listopada 2013

Po wielkiej miłości sprząta się długo i we łzach. Niby się wie, że listy, zdjęcia, maskotki, zasuszone kwiatki to śmieci, że ich miejsce jest w kuble, ale co z tego, że się wie. Każdy listek i skrawek papieru coś przypomina; jakieś szczęśliwe chwile we dwoje, jakieś marzenie, jakieś wakacje, po których miało być jeszcze piękniej. I w ogóle się o tym nie myślało, że wszystko, co robimy razem, robimy ostatni raz. Zamiast sprzątać, upycha się więc w szufladach, na półkach i w pamięci wszystko, co po miłości zostało; każdą sekundę wspólnego dnia.
Autor cytatu: selektywnie

Jezu  cóż za okropna pogoda.

niekoffana dodano: 3 listopada 2013

Jezu, cóż za okropna pogoda.

Zabawne  że po tylu latach nadal kiedy go widzę  uśmiech mimowolnie maluję się na mojej twarzy. Ta wielka bluza  kaptur i kołyszący chód. Nieodłączna fajka w ustach  a kiedy staję obok mnie czuję się jak mała dziewczynka  bo oto sięgam zaledwie jego ramienia. Kilkudniowy zarost i kurwa  nadal ma te najpiękniejsze oczy na świecie. esperer

esperer dodano: 3 listopada 2013

Zabawne, że po tylu latach nadal kiedy go widzę, uśmiech mimowolnie maluję się na mojej twarzy. Ta wielka bluza, kaptur i kołyszący chód. Nieodłączna fajka w ustach, a kiedy staję obok mnie czuję się jak mała dziewczynka, bo oto sięgam zaledwie jego ramienia. Kilkudniowy zarost i kurwa, nadal ma te najpiękniejsze oczy na świecie./esperer

„Idę na balkon w ręku szlug  telefon w drugiej. Napisałbym do Ciebie  ale jakoś brakuje słów. Zadzwoniłbym do Ciebie ale wiem  że tego nie chcesz  wybełkotał  że Cię kocham  tu jest źle i serio tęsknie. „

jachcenajamaice dodano: 3 listopada 2013

„Idę na balkon w ręku szlug, telefon w drugiej. Napisałbym do Ciebie, ale jakoś brakuje słów. Zadzwoniłbym do Ciebie ale wiem, że tego nie chcesz, wybełkotał, że Cię kocham, tu jest źle i serio tęsknie. „

Człowiek pozbiera się ze wszystkiego  ale nigdy już nie będzie taki sam.

jachcenajamaice dodano: 3 listopada 2013

Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

W samotności słaba i wrażliwa. Wśród ludzi silna i niezależna.

jachcenajamaice dodano: 3 listopada 2013

W samotności słaba i wrażliwa. Wśród ludzi silna i niezależna.

http:  instagram.com sandziaaak MÓJ INSTA  FOLLOW 4 FOLLOW !!!  :

2810 dodano: 2 listopada 2013

http://instagram.com/sandziaaak MÓJ INSTA, FOLLOW 4 FOLLOW !!! :))))

i może jesteśmy innymi ludźmi  ale patrzymy na to samo niebo .

2810 dodano: 2 listopada 2013

i może jesteśmy innymi ludźmi, ale patrzymy na to samo niebo .
Autor cytatu: ansomia

Zastanawiam się czy złamane serce można ot tak poskładać  wlewając w nie uczucia innej osoby.  Czy serce może przyjąć powtórnie ciepło jak klej? A może takie serce trzeba zaszyć z dodatkiem czyichś słów  przeszyć ciasno gestami z łatką spojrzeń.   A co jeśli ta druga po pierwszej osobie okaże podobny kujący ból w klatce piersiowej?   Wypruję sobie serce na nowo? I tak raz za razem. Z serca zostaną już tylko strzępy.   Wiórki i wyblakły od wewnętrznych łez barwnik.

koffi dodano: 2 listopada 2013

Zastanawiam się czy złamane serce można ot tak poskładać, wlewając w nie uczucia innej osoby. Czy serce może przyjąć powtórnie ciepło jak klej? A może takie serce trzeba zaszyć z dodatkiem czyichś słów, przeszyć ciasno gestami z łatką spojrzeń. A co jeśli ta druga po pierwszej osobie okaże podobny kujący ból w klatce piersiowej? Wypruję sobie serce na nowo? I tak raz za razem. Z serca zostaną już tylko strzępy. Wiórki i wyblakły od wewnętrznych łez barwnik.

nie zmienia się tylko moja miłość do niego. nadal kocham go tak samo mocno jak kiedyś. jak rok temu i wczoraj. dokładnie tak samo. może nieco inaczej   moja miłość jest silniejsza i bardziej dojrzała. moja miłość jest nadal jednostronna   on nadal mnie nie kocha. ale to nic. mam swoją miłość. jej ciepło może i mnie nie ogrzewa i czasami jest mi bardzo zimno i bardzo smutno i nie mam nikogo  kto chciałby zamienić moje łzy na uśmiech. ale to nic.

koffi dodano: 2 listopada 2013

nie zmienia się tylko moja miłość do niego. nadal kocham go tak samo mocno jak kiedyś. jak rok temu i wczoraj. dokładnie tak samo. może nieco inaczej - moja miłość jest silniejsza i bardziej dojrzała. moja miłość jest nadal jednostronna - on nadal mnie nie kocha. ale to nic. mam swoją miłość. jej ciepło może i mnie nie ogrzewa i czasami jest mi bardzo zimno i bardzo smutno i nie mam nikogo, kto chciałby zamienić moje łzy na uśmiech. ale to nic.

ale trzymam się mocno i ciągle mam jeszcze nadzieję  gdzieś tam w głębi siebie  że pewnego dnia powita mnie porankiem czekoladowe spojrzenie mojego mężczyzny.

koffi dodano: 2 listopada 2013

ale trzymam się mocno i ciągle mam jeszcze nadzieję, gdzieś tam w głębi siebie, że pewnego dnia powita mnie porankiem czekoladowe spojrzenie mojego mężczyzny.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć