głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika rap_jest_jeden

nie jest źle. są przyjaciele jest nadzieja głośny śmiech. jest prawie tak jak być powinno. szkoda tylko że ciebie brak.

ansomia dodano: wczoraj o 21:34

nie jest źle. są przyjaciele, jest nadzieja, głośny śmiech. jest prawie tak jak być powinno. szkoda tylko, że ciebie brak.

twarze z przeszłości spacerują po mej głowie. twarze o których nie chcę i nie umiem zapomnieć. niektórych spraw nigdy już nie będę mogła zmienić. z nie wszystkimi byliśmy do końca rozliczeni.

ansomia dodano: wczoraj o 21:33

twarze z przeszłości spacerują po mej głowie. twarze, o których nie chcę i nie umiem zapomnieć. niektórych spraw nigdy już nie będę mogła zmienić. z nie wszystkimi byliśmy do końca rozliczeni.

jeden tymbark a potrafi narobić nadziei.

ansomia dodano: wczoraj o 21:32

jeden tymbark a potrafi narobić nadziei.

nie bawi mnie już picie do nieprzytomności. nie widzę nic fajnego w nielegalu. nie w głowie mi wyrywanie przypadkowych kolesi. chcę już zamieszkać w wymarzonym mieście pójść na studia ułożyć sobie życie z ukochanym mężczyzną wiedzieć na czym stoję. dorosłam? nie bo zawsze będę tym samym dzieciakiem  po prostu zrozumiałam sens istnienia.

ansomia dodano: wczoraj o 21:32

nie bawi mnie już picie do nieprzytomności. nie widzę nic fajnego w nielegalu. nie w głowie mi wyrywanie przypadkowych kolesi. chcę już zamieszkać w wymarzonym mieście, pójść na studia, ułożyć sobie życie z ukochanym mężczyzną, wiedzieć na czym stoję. dorosłam? nie, bo zawsze będę tym samym dzieciakiem - po prostu zrozumiałam sens istnienia.

na słowa dajmy sobie trochę czasu odeszła z pełną powagą i głową uniesioną wysoko. nie dała po sobie poznać że to boli że ma ochotę bić przeklinać kopać i krzyczeć. nie chciała aby był z nią z litości.

ansomia dodano: wczoraj o 21:31

na słowa "dajmy sobie trochę czasu" odeszła z pełną powagą i głową uniesioną wysoko. nie dała po sobie poznać, że to boli, że ma ochotę bić, przeklinać, kopać i krzyczeć. nie chciała, aby był z nią z litości.

jutro pakuję walizki i spierdalam na księżyc.

ansomia dodano: przedwczoraj o 21:28

jutro pakuję walizki i spierdalam na księżyc.

słowa mają moc mają tę siłę z dnia robią noc. słowa mają moc raz coś budują raz burzą coś.

ansomia dodano: przedwczoraj o 21:27

słowa mają moc, mają tę siłę z dnia robią noc. słowa mają moc, raz coś budują raz burzą coś.

a na asfalcie namalowałam kredą szczęście przyszedł deszcz  wszystko zmył.

ansomia dodano: przedwczoraj o 21:27

a na asfalcie namalowałam kredą szczęście, przyszedł deszcz - wszystko zmył.

to takie wkurwiające kiedy patrzysz na zegarek i widzisz 20:20 lub inną z tych godzin a ten skurwiel właśnie robi się dostępny.

ansomia dodano: przedwczoraj o 21:27

to takie wkurwiające, kiedy patrzysz na zegarek i widzisz 20:20 lub inną z tych godzin, a ten skurwiel właśnie robi się dostępny.

kiedyś na noc wkładam książki pod poduszkę w nadziei że informacje z podręcznika znajdą się w mojej głowie. dziś pod poduszkę wkładam twoje zdjęcie w nadziei że będziemy kiedyś razem.

ansomia dodano: przedwczoraj o 21:26

kiedyś na noc wkładam książki pod poduszkę w nadziei, że informacje z podręcznika znajdą się w mojej głowie. dziś pod poduszkę wkładam twoje zdjęcie, w nadziei, że będziemy kiedyś razem.

 co robisz?  udaję szczęśliwą.  ale..  ciii nie zorientują się.

ansomia dodano: 2 dni temu

- co robisz? - udaję szczęśliwą. - ale.. - ciii, nie zorientują się.

nie myśl że wszystko moje już masz. nie masz mnie i nigdy nie będziesz miał. może kiedyś znowu spotkamy się ale dziś czegoś innego chcę.

ansomia dodano: 2 dni temu

nie myśl, że wszystko moje już masz. nie masz mnie i nigdy nie będziesz miał. może kiedyś znowu spotkamy się, ale dziś czegoś innego chcę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV