głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika r0baczek

Dziś zasypiamy w białej kołdrze a kiedyś zakopią nas w jednym grobie.

melancolie dodano: dziś o 10:48

Dziś zasypiamy w białej kołdrze, a kiedyś zakopią nas w jednym grobie.

Jestem z miejsca gdzie modniejsza była hera niż Carolina Herrera a każdy dzień był po to żeby przegrać wygrali tylko stąd nieliczni.

melancolie dodano: dziś o 10:33

Jestem z miejsca, gdzie modniejsza była hera niż Carolina Herrera, a każdy dzień był po to żeby przegrać, wygrali tylko stąd nieliczni.

a ty nadal mnie nie szanujesz

spadamwgore dodano: wczoraj o 17:17

a ty nadal mnie nie szanujesz

za dużo pijesz mówią już obcy ludzie

spadamwgore dodano: wczoraj o 17:16

za dużo pijesz, mówią już obcy ludzie

nie zdawałam sobie sprawy z tego że tak dobrze gram udaję. potrafię bez zawahania mówić o czymś co wciąż mnie wyjątkowo dotkliwie boli. nie daję po sobie poznać że mnie to obchodzi że ty mnie obchodzisz. przepraszam  tylko na to zasługuję po tylu latach?

spadamwgore dodano: wczoraj o 17:15

nie zdawałam sobie sprawy z tego, że tak dobrze gram, udaję. potrafię bez zawahania mówić o czymś, co wciąż mnie wyjątkowo dotkliwie boli. nie daję po sobie poznać że mnie to obchodzi, że ty mnie obchodzisz. przepraszam - tylko na to zasługuję po tylu latach?

Ale wyschły łzy już dawno. Czasem jak się napierdolę trochę serce szlocha za tym czego tak na prawdę nie chciałem nigdy pytam jak to? On mi mówi długo ukrywałem blizny .

melancolie dodano: 1 tydzień temu

Ale wyschły łzy już dawno. Czasem jak się napierdolę trochę serce szlocha za tym, czego tak na prawdę nie chciałem nigdy, pytam jak to? On mi mówi "długo ukrywałem blizny".

kilka lat temu mając mnóstwo internetowych przyjaciół miałam świadomość że nie jestem sama. nie mam pojęcia jak to nazwać może tylko czułam jakieś mentalne wsparcie mniejsza z tym. teraz jestem dojrzała mam realnych znajomych i gówno. jedno wielkie sążne gówno. wcale nie jest lepiej

spadamwgore dodano: 2 tygodnie temu

kilka lat temu, mając mnóstwo internetowych przyjaciół, miałam świadomość, że nie jestem sama. nie mam pojęcia, jak to nazwać, może tylko czułam jakieś mentalne wsparcie, mniejsza z tym. teraz jestem dojrzała, mam realnych znajomych i gówno. jedno, wielkie, sążne gówno. wcale nie jest lepiej

co w tym wszystkim jest prawdziwe?

spadamwgore dodano: 2 tygodnie temu

co w tym wszystkim jest prawdziwe?

ciężko powiedzieć co w tym wszystkim jest najgorsze mówię o tym czego chcę a tak naprawdę niczego kurwa nie jestem pewna. nie wiem po prostu. mam problem z podjęciem najprostszych decyzji a gdy już je podejmę  następne kilka dni zastanawiam się czy wybór był właściwy. już nie płaczę nie mówię o tym co dzieje się w moim popieprzonym umyśle i nie odkrywam przed nikim jeszcze bardziej popieprzonej osobowości. chcę pisać ale nie wiem o czym bo mam do poruszenia tyle kwestii mojego życia że sama się w tym gubię

spadamwgore dodano: 2 tygodnie temu

ciężko powiedzieć, co w tym wszystkim jest najgorsze, mówię o tym czego chcę, a tak naprawdę niczego, kurwa, nie jestem pewna. nie wiem, po prostu. mam problem z podjęciem najprostszych decyzji, a gdy już je podejmę - następne kilka dni zastanawiam się, czy wybór był właściwy. już nie płaczę, nie mówię o tym co dzieje się w moim popieprzonym umyśle i nie odkrywam przed nikim jeszcze bardziej popieprzonej osobowości. chcę pisać, ale nie wiem o czym, bo mam do poruszenia tyle kwestii mojego życia, że sama się w tym gubię

wydawałoby się że przez ten rok zmieniło się wszystko ale nie. nie zmieniło się nic. wciąż tkwię w pierdolonym punkcie wyjścia.

spadamwgore dodano: 2 tygodnie temu

wydawałoby się, że przez ten rok zmieniło się wszystko, ale nie. nie zmieniło się nic. wciąż tkwię w pierdolonym punkcie wyjścia.

nie rób sobie nadziei naiwna kretynko

spadamwgore dodano: 2 tygodnie temu

nie rób sobie nadziei, naiwna kretynko

 Twoje serce jest gdzieś indziej i ma jakiś inny plan nie wpłynę na twe uczucia chociaż chciałabym mieć ten dar .

strikingly dodano: 23 grudnia 2016

"Twoje serce jest gdzieś indziej i ma jakiś inny plan, nie wpłynę na twe uczucia, chociaż chciałabym mieć ten dar".

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV