głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika quotes

  Mamo! Mamo! Ona zabrała mojego misia. :    Eh. Dzisiaj misia a za 10 lat chłopaka kochanie.    pomaranczka

kaarooolinax33 dodano: 25 lipca 2010

- Mamo! Mamo! Ona zabrała mojego misia. :( - Eh. Dzisiaj misia a za 10 lat chłopaka kochanie. // pomaranczka

 nigdy Cie nie zostawię .   dlaczego.?   bo Cie kocham.   a kupisz mi czekoladę.  marchewkowymaniak

kaarooolinax33 dodano: 25 lipca 2010

-nigdy Cie nie zostawię . - dlaczego.? - bo Cie kocham. - a kupisz mi czekoladę.//marchewkowymaniak

i nagle wszystko bylo koloru jego oczu.

kaarooolinax33 dodano: 25 lipca 2010

i nagle wszystko bylo koloru jego oczu. ; *

kazdego wieczoru siadam na parapet z kubkiem z kakao. patrze w gwiazdy  mam nadzieje  ze uloza sie w nasze inicjaly.

kaarooolinax33 dodano: 25 lipca 2010

kazdego wieczoru siadam na parapet z kubkiem z kakao. patrze w gwiazdy, mam nadzieje, ze uloza sie w nasze inicjaly.

'You make me free '

kaarooolinax33 dodano: 25 lipca 2010

'You make me free ' ;-*

Jaram się Tobą bardziej  niż goździkowa etopiryną.!

kaarooolinax33 dodano: 25 lipca 2010

Jaram się Tobą bardziej niż goździkowa etopiryną.!

Pragnę abyś śnił mi się co noc  bo chociaż wtedy nikt nie może mi cię zabrać.! Chyba  że się obudzę...

kaarooolinax33 dodano: 25 lipca 2010

Pragnę abyś śnił mi się co noc, bo chociaż wtedy nikt nie może mi cię zabrać.! Chyba, że się obudzę...

zadane rany szkolą  łzy miną  lecz zostawią po sobie blizny nie znikną..

zabujana dodano: 22 lipca 2010

zadane rany szkolą, łzy miną, lecz zostawią po sobie blizny nie znikną..

Przytul moje niedoskonałości  wypełnij je sobą  a stanę się lepsza.

outset dodano: 22 lipca 2010

Przytul moje niedoskonałości, wypełnij je sobą, a stanę się lepsza.

 Zabierz mnie stąd. Błagam wyjedźmy gdzieś  gdzie każdy żyje własnym życiem  a nie życiem innych. Gdzieś  gdzie nie ma kłamstwa a każdy jest dla siebie miły  uprzejmy i uśmiecha się na widok innego człowieka. Gdzie nie ma zazdrości  zdrady i złamanych serc.  Wiesz mała znam takie miejsce.   tak?   To marzenia.

izuu dodano: 21 lipca 2010

-Zabierz mnie stąd. Błagam wyjedźmy gdzieś, gdzie każdy żyje własnym życiem, a nie życiem innych. Gdzieś, gdzie nie ma kłamstwa a każdy jest dla siebie miły, uprzejmy i uśmiecha się na widok innego człowieka. Gdzie nie ma zazdrości, zdrady i złamanych serc.- Wiesz mała znam takie miejsce. - tak? - To marzenia.

wiem  wiem  D myślałam nad tym dziś   ale jutro prawdopodobnie wybywam nad morze i nie mam pojęcia kiedy wrócę :  ale na pewno się zobaczymy    teksty izuu dodał komentarz: wiem, wiem ;D myślałam nad tym dziś , ale jutro prawdopodobnie wybywam nad morze i nie mam pojęcia kiedy wrócę :) ale na pewno się zobaczymy ;* do wpisu 21 lipca 2010
haha no ba  D uwielbiam      teksty izuu dodał komentarz: haha no ba ;D uwielbiam; *** do wpisu 21 lipca 2010
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć