 |
Zależy mi na innych ludziach, tylko nie potrafię niekiedy ocenić kto przyjacielem, a kto wrogiem. Poza tym mam silne zaburzenia pamięci i nie pojmuję, dlaczego nagle inni przestają się do mnie odzywać.
|
|
 |
Nawet jeśli boisz się, że to niewłaściwe.
Nawet jeśli boisz się, że wywoła to problemy.
Nawet jeśli boisz się, że przewróci to Twoje życie do góry nogami, powiedz to, powiedz jak najgłośniej, a potem idź za ciosem,
|
|
 |
"Czasami już na pierwszy rzut oka widać komu zależy bardziej..., ale zakochany człowiek łudzi się.."a może się zmieni..a może nie miał czasu", może to może tamto. Najlepiej skończyć tylko jak? Jak przekonać własne serce?"
|
|
 |
"Tak, czasami mam wrażenie, że utrzymywanie stosunków z ludźmi kosztuje mnie zbyt wiele wysiłku."
|
|
 |
"jak bysmy byli szczesliwi gdybym nie kochal Cie wcale..."
|
|
 |
On nie jest okropny, on jest po prostu trudniejszy do kochania.
|
|
 |
Czasem patrzę na siebie, w lustrze, a nawet nie patrzę, tylko po prostu czuję, że gasną mi oczy. Ktoś wygasił mi oczy, jak reflektory w teatrze. Usta się śmieją, a oczy cierpią.
|
|
 |
dlatego umrzeć chcę, żeby nigdy nie przestać Ciebie kochać (...).
|
|
 |
Taki syf, że nie ma sensu sprzątać.
|
|
|
|