 |
|
i pamiętaj nigdy nie graj na dwa fronty , trzeba w życiu wybierać, a nie tylko krzywdzić ..
|
|
 |
|
jesteśmy zbyt podobni do siebie . jesteśmy uparci i wszystko chcemy robić po swojemu . oboje nienawidzimy być w błędzie i oboje chcemy zawsze mieć rację . ale to właśnie jest miłość - nie ważne co się stało lub stanie , my zawsze wybaczamy sobie raz jeszcze .
|
|
 |
|
nie , nie jestem w piekle . gdybym była , siedziałabym już na tronie , a diabeł pakowałby swoje manatki ,
|
|
 |
|
kiedyś byłyśmy najlepszymi przyjaciółkami, znałyśmy się totalnie na wylot, jednak to wszystko zmieniło się o sto osiemdziesiąt stopni dziś jesteśmy dla siebie ewidentnie obcymi osobami, nie potrafię tego zrozumieć jak mogłam się z tobą przyjaźnić, z osobą ,która dla popularności i uznania szerszego grona ludzi, tak totalnie niszczy swoje życie, nie rozumiem tego i wątpię że kiedykolwiek cię zrozumiem
|
|
 |
|
nie kupuje tej magi świat. wywołują u mnie tyle wspomnień, o których bardzo,ale to bardzo chciałabym zapomnieć. ewidentnie ukazują to co bylo, a czego już niema. nie czuje ich magi, miejmy nadzieję ze kiedyś ktoś to zmieni.
|
|
 |
|
od zawsze byłam ta inna, gorsza i winna.
|
|
 |
|
trzymaj z tymi co Cię wesprą , nie z tymi co się śmieją jak ocierasz się o piekło.
|
|
 |
|
Życie zjada życie, w Tobie tylko pustka, to on zwilża Twoją krwią swoje usta.
|
|
 |
|
mam piloto mam laptopoo :D
|
|
 |
|
Potrafię fałszywie się uśmiechnąć. Uwielbiam patrzeć z nienawiścią i pogardą, odzywać się z ironią. Jestem w stanie zrobić ci krzywdę aby się zemścić. po dniach tygodniach latach. kiedy znajdę odpowiednią okazje. Czasem płacze bo nie mam siły. Śmieje sie wtedy kiedy mam ochotę. Wiem, że jeśli ktoś zdradzi raz zrobi to znowu. Wybaczam, tylko jeśli kocham. Boje się jedynie śmierci lub samotności. Nie jesteś w stanie mnie poniżyć bo doskonale znam swoją wartość.
|
|
|
|