głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika pychoolandia

“chcesz mnie wyjeb  do stracenia mam i tak niewiele już. plotki gonią plotki  taka branża  a ja c  j wbijam w branżę  skoro sama się nie ogarniam już.”

luckycharm dodano: 29 maja 2013

“chcesz mnie wyjeb, do stracenia mam i tak niewiele już. plotki gonią plotki, taka branża, a ja c**j wbijam w branżę, skoro sama się nie ogarniam już.”

“i znów jego zapach chciałabym mieć na dłoniach.”

luckycharm dodano: 29 maja 2013

“i znów jego zapach chciałabym mieć na dłoniach.”

“los napluł mi w pysk  chciałabym żyć i być sobą.”

luckycharm dodano: 29 maja 2013

“los napluł mi w pysk, chciałabym żyć i być sobą.”

“jesteśmy inni  nikt nie pokochał nas do końca..”

luckycharm dodano: 29 maja 2013

“jesteśmy inni, nikt nie pokochał nas do końca..”

“ludzie są głupi  uwierzą w kłamstwo  albo dlatego  że chcą  by to była prawda  albo też dlatego  że boją się  iż to może być prawda.”

luckycharm dodano: 29 maja 2013

“ludzie są głupi, uwierzą w kłamstwo, albo dlatego, że chcą, by to była prawda, albo też dlatego, że boją się, iż to może być prawda.”

Kiedyś byłam Twoja. Pamiętasz?

kropeczka7127 dodano: 28 maja 2013

Kiedyś byłam Twoja. Pamiętasz?

Patrz  są razem  może tak weźmy z nich przykład.

kropeczka7127 dodano: 28 maja 2013

Patrz, są razem, może tak weźmy z nich przykład.

 co on robi  ze Ty jestes taka szczesliwa ?  nie nadzwyczajnego  po prostu jest przy mnie  k

kropeczka7127 dodano: 27 maja 2013

-co on robi, ze Ty jestes taka szczesliwa ? -nie nadzwyczajnego, po prostu jest przy mnie/[k]

dym z papierosa wypełnia Ci płuca  w ręku trzymasz butelkę z piwem. siedzisz na pniu drzewa przy jego grobie i opowiadasz mu wszystko. jak ci minął tydzień jak tam sesje  co z planami na przyszłość. opowiadasz i nawet nie wiesz kiedy zaczynasz płakać  policzki palą od wysychającej soli z łez. czujesz  jak z każdym kolejnym przyjściem nad jego grób rozrywa ci serce. czujesz  że poczucie szczęścia nie jest ci dane. jedyne za co dziękujesz to fakt  że mogłaś poznać co to miłość  mogłaś kogoś pokochać  pokochać kogoś  kogo zabiła pasja.   maniia

maniia dodano: 26 maja 2013

dym z papierosa wypełnia Ci płuca, w ręku trzymasz butelkę z piwem. siedzisz na pniu drzewa przy jego grobie i opowiadasz mu wszystko. jak ci minął tydzień,jak tam sesje, co z planami na przyszłość. opowiadasz i nawet nie wiesz kiedy zaczynasz płakać, policzki palą od wysychającej soli z łez. czujesz, jak z każdym kolejnym przyjściem nad jego grób rozrywa ci serce. czujesz, że poczucie szczęścia nie jest ci dane. jedyne za co dziękujesz to fakt, że mogłaś poznać co to miłość, mogłaś kogoś pokochać, pokochać kogoś, kogo zabiła pasja. / maniia

Potrafi nadać sensu mojemu dniu zwykłym uśmiechem.   k

kropeczka7127 dodano: 26 maja 2013

Potrafi nadać sensu mojemu dniu zwykłym uśmiechem. /[k]

Nie idealizuję Cię ale jesteś idealny wręcz  k

kropeczka7127 dodano: 26 maja 2013

Nie idealizuję Cię,ale jesteś idealny wręcz/[k]

Ach te typowe stwierdzenia zakompleksionych ludzi   którzy sobą tak naprawdę nic nie reprezentują

kropeczka7127 dodano: 25 maja 2013

Ach te typowe stwierdzenia zakompleksionych ludzi , którzy sobą tak naprawdę nic nie reprezentują

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć