głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika puumba

co jest porażką  a co stratą?

selwia dodano: 4 kwietnia 2013

co jest porażką, a co stratą?

Obiecuję Ci  że którejś letniej nocy wracając z imprezy środkiem ruchliwej ulicy ze szpilkami w rękach wykrzyczę wszystkim jak bardzo Cię kocham.

selwia dodano: 4 kwietnia 2013

Obiecuję Ci, że którejś letniej nocy wracając z imprezy środkiem ruchliwej ulicy ze szpilkami w rękach wykrzyczę wszystkim jak bardzo Cię kocham.

Zasypia sama z własnymi myślami  płacz goi rany  ból przez ludzi których kochamy.

selwia dodano: 4 kwietnia 2013

Zasypia sama z własnymi myślami, płacz goi rany, ból przez ludzi których kochamy.

a ja naiwna kocham się w nim ...

selwia dodano: 4 kwietnia 2013

a ja naiwna kocham się w nim ...

Ja też mam przecież serce  którego często nie chcesz.

selwia dodano: 4 kwietnia 2013

Ja też mam przecież serce, którego często nie chcesz.

Nie umiem wyrażać tego co czuję  w słowach. Nie wiem co mam Ci powiedzieć. Co? Że Cię kocham?  Że wciąż po nocach nie śpię i że wciąż jest źle. I nie wiem co mam myśleć  tak jak parę lat wcześniej.      Szpec  ?

lightmeup dodano: 1 kwietnia 2013

Nie umiem wyrażać tego co czuję, w słowach. Nie wiem co mam Ci powiedzieć. Co? Że Cię kocham? Że wciąż po nocach nie śpię i że wciąż jest źle. I nie wiem co mam myśleć, tak jak parę lat wcześniej. ---- Szpec (?)

Za Ciebie kochanie  jesteś na pierwszym miejscu. Za co? Dobrze wiesz  za nadanie życiu sensu.

jachcenajamaice dodano: 1 kwietnia 2013

Za Ciebie kochanie, jesteś na pierwszym miejscu. Za co? Dobrze wiesz, za nadanie życiu sensu.

Ja potrzebowałam Ciebie  Ty potrzebowałeś THC.

jachcenajamaice dodano: 1 kwietnia 2013

Ja potrzebowałam Ciebie, Ty potrzebowałeś THC.

Pewnego dnia mój cały świat legł nagle w gruzach  Odebrałaś mi siebie  choć byłaś mi jak muza

selwia dodano: 1 kwietnia 2013

Pewnego dnia mój cały świat legł nagle w gruzach Odebrałaś mi siebie, choć byłaś mi jak muza

Każdy ma takie chwile  że chce być sam  gdy ból przeszywa serce ból od świeżych ran

selwia dodano: 1 kwietnia 2013

Każdy ma takie chwile, że chce być sam gdy ból przeszywa serce ból od świeżych ran

Nawet gdy zostaniesz sam niech Cie nie przeraza nic   Po przekroczeniu życia bram z bliskimi łączy nić   Nawet gdy zostaniesz sam do konca swoich dni   Pamietaj o tym ze masz mnie  tego nie zmieni nikt.

selwia dodano: 1 kwietnia 2013

Nawet gdy zostaniesz sam niech Cie nie przeraza nic, Po przekroczeniu życia bram z bliskimi łączy nić, Nawet gdy zostaniesz sam do konca swoich dni, Pamietaj,o tym ze masz mnie, tego nie zmieni nikt.

Jedno czego chcę  to powinnaś mieć świadomość.  Mieć pewność  o tym  czego potrzebujesz.  W łóżku  przy stole  w sercu i w rozumie.   W tłumie i sama  potrzebna i niechciana.   W czasoprzestrzeni ja dla Ciebie  ja dla nas.

selwia dodano: 1 kwietnia 2013

Jedno czego chcę, to powinnaś mieć świadomość. Mieć pewność, o tym, czego potrzebujesz. W łóżku, przy stole, w sercu i w rozumie. W tłumie i sama, potrzebna i niechciana. W czasoprzestrzeni ja dla Ciebie, ja dla nas.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć