głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika puumba

Boję się miłości. Jej blask jest ogromny  ale cień mnie przeraża.

jachcenajamaice dodano: 18 kwietnia 2013

Boję się miłości. Jej blask jest ogromny, ale cień mnie przeraża.

Będziesz jeszcze pragnął żeby ona była mną.

jachcenajamaice dodano: 18 kwietnia 2013

Będziesz jeszcze pragnął żeby ona była mną.

Pozory mylą  a ludzie zawodzą.

jachcenajamaice dodano: 18 kwietnia 2013

Pozory mylą, a ludzie zawodzą.

Przez Ciebie tęsknię za życiem  z Tobą za niebem na ziemi.     Bedozet

lightmeup dodano: 18 kwietnia 2013

Przez Ciebie tęsknię za życiem, z Tobą za niebem na ziemi. --- Bedozet

I nie pytaj mnie więcej co słychać.. to samo co zawsze i żal mam do życia. Ale nie padam tak często jak kiedyś  bo nie chcę  by znowu to pękło jak wtedy. I nie jestem już miły dla obcych   kiedyś czyny  teraz skutki i wnioski..     Planet ANM

lightmeup dodano: 18 kwietnia 2013

I nie pytaj mnie więcej co słychać.. to samo co zawsze i żal mam do życia. Ale nie padam tak często jak kiedyś, bo nie chcę, by znowu to pękło jak wtedy. I nie jestem już miły dla obcych, kiedyś czyny, teraz skutki i wnioski.. --- Planet ANM

Mało jest idealnych chłopaków na świecie. Więc jak takiego spotkasz  nie daj mu odejść.

justyska187 dodano: 18 kwietnia 2013

Mało jest idealnych chłopaków na świecie. Więc jak takiego spotkasz, nie daj mu odejść.

Muszę iść  mam życie do przeżycia.

justyska187 dodano: 17 kwietnia 2013

Muszę iść, mam życie do przeżycia.

  W des­pe­rac­kim poszu­kiwa­niu blis­kości i czułości bar­dzo łat­wo wpaść w nieod­po­wied­nie ramiona.

jachcenajamaice dodano: 14 kwietnia 2013

" W des­pe­rac­kim poszu­kiwa­niu blis­kości i czułości bar­dzo łat­wo wpaść w nieod­po­wied­nie ramiona. "

  Kochaj mnie na dob­re i na złe. W ma­kijażu czy bez. Kochaj mnie  gdy led­wo ot­worzę oczy i pat­rz na mnie z taką czułością jak zawsze. Kochaj mnie w burzę i w słońce  na­wet jeżeli la­to bar­dzo gorące. Przy­tulaj i całuj mnie na każdym kro­ku  niech każdy zaz­drości nam te­go bra­ku amoku.

jachcenajamaice dodano: 14 kwietnia 2013

" Kochaj mnie na dob­re i na złe. W ma­kijażu czy bez. Kochaj mnie, gdy led­wo ot­worzę oczy i pat­rz na mnie z taką czułością jak zawsze. Kochaj mnie w burzę i w słońce, na­wet jeżeli la­to bar­dzo gorące. Przy­tulaj i całuj mnie na każdym kro­ku, niech każdy zaz­drości nam te­go bra­ku amoku. "

Poczuć na szyi Twój de­likat­ny od­dech  roz­koszo­wać się ciepłem do­tyku Twe­go ciała  zachłan­nie pragnąć Two­jej blis­kości  być bez­bron­nym na czułość Twych sub­telnych ust.

jachcenajamaice dodano: 14 kwietnia 2013

Poczuć na szyi Twój de­likat­ny od­dech, roz­koszo­wać się ciepłem do­tyku Twe­go ciała, zachłan­nie pragnąć Two­jej blis­kości, być bez­bron­nym na czułość Twych sub­telnych ust.

  Gdy cisza otu­liła mnie swą cier­pliwą czułością zro­zumiałem  że wszys­tko co kiedyś tak bar­dzo bolało  trwało za­led­wie ułamek se­kun­dy   naj­mniej­szy z przedziałów cza­su od­po­wiadający trzas­ko­wi pękające­go serca.

jachcenajamaice dodano: 14 kwietnia 2013

" Gdy cisza otu­liła mnie swą cier­pliwą czułością zro­zumiałem, że wszys­tko co kiedyś tak bar­dzo bolało, trwało za­led­wie ułamek se­kun­dy - naj­mniej­szy z przedziałów cza­su od­po­wiadający trzas­ko­wi pękające­go serca. "

  Praw­dzi­wej miłości nig­dy nie znudzi czułość tych sa­mych dłoni  blask tych sa­mych oczu ten sam zapach i smak.. Ona w każdym geście i słowie od­naj­dzie coś wyjątkowego  ucząc się nies­trudze­nie dru­giego człowieka.

jachcenajamaice dodano: 14 kwietnia 2013

" Praw­dzi­wej miłości nig­dy nie znudzi czułość tych sa­mych dłoni, blask tych sa­mych oczu,ten sam zapach i smak.. Ona w każdym geście i słowie od­naj­dzie coś wyjątkowego, ucząc się nies­trudze­nie dru­giego człowieka. "

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć