 |
|
Nie krępuj się, rób mi dalej burdel w głowie. Po cholerę się przejmować, nie?
|
|
 |
|
Dziewczynko, nie mów nigdy pierwsza że go kochasz,
nie zakochuj się na zabój, po prostu czasami go olewaj.
|
|
 |
|
Nie jestem jak ta dziewczyna z gazet, telewizji czy programów jakie oglądasz. Nie jestem idealna, nie mam mega drogich ciuchów, nie chodzę w szpilkach, wybieram trampki. Lecz ja jestem realna i cała dla ciebie, marząca byś przestał być obojętny.
|
|
 |
|
Sto razy pomyśl, zanim coś powiesz, bo ja to zapamiętam.
|
|
 |
|
Zauroczyć jest się łatwo. Wystarczy, że zobaczysz chłopaka, który ma ładny uśmiech. Jego charakter jeszcze bardziej utwierdza w przekonaniu, że możecie się zaprzyjaźnić. Tylko kilka spojrzeń, gestów, spotkań, słów i zaczynasz patrzeć na Niego zupełnie inaczej. Na Jego widok przechodzą Cię dreszcze, zapamiętujesz każde słowo. Wszystko, co powie ma większą wartość od innych. To Jego głos chcesz usłyszeć,to Jego zapach sprawia,że tracisz kontrolę. Z nikim innym nie chcesz spędzać wieczorów. Nie ma godziny, w której byś o Nim nie myślała.
|
|
 |
|
Otwierała drzwi. Rozespana, w za dużej koszulce, z rozmazanym , wczorajszym makijażem i rozwalonymi od spania włosami, boso. A on od progu: -Hej skarbie. - przyglądał się przez moment z fascynacją. - Śliczna jesteś, wiesz ?. ♥
|
|
 |
|
Olać realia, pieprzyć rzeczywistość. Pieprzyć to, że znów coś nie wyszło.
|
|
 |
|
Kolega wystarczy, aby był dobry. Przyjaciel musi jeszcze być prawdziwy. ;)
|
|
 |
|
za bardzo mi na tobie zależy i w tym masz nade mną przewagę .
|
|
 |
|
Pozdro dla moich 'koleżanek', które nie powiedzą mi co o mnie myślą prosto w twarz, tylko mówią to moim plecom.
|
|
 |
|
i gdy w końcu mam cię dla siebie, tęsknie jeszcze bardziej niż przedtem gdy cię przy mnie nie ma .
|
|
 |
|
skoro tęsknisz czemu nie weźmiesz sprawy w swoje ręce ? mam dosyć naprawiania wszystkiego .
|
|
|
|