głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika probably

Pieprzysz jak zdzira  a z twoim głosem możesz ewentualnie zrobić dubbing w pornosie!   masz malego

congratulations dodano: 5 lipca 2011

Pieprzysz jak zdzira, a z twoim głosem możesz ewentualnie zrobić dubbing w pornosie! / masz_malego

Tak wiem. Jestem jedną z tych  które potrafią w ciągu jednej rozmowy pożegnać sie 15 razy.

congratulations dodano: 4 lipca 2011

Tak wiem. Jestem jedną z tych, które potrafią w ciągu jednej rozmowy pożegnać sie 15 razy.

facet to frajer  ma tani bajer a Ty na to lecisz.   proste.

congratulations dodano: 4 lipca 2011

facet to frajer, ma tani bajer a Ty na to lecisz. - proste.

I powiedz mi prosze po co ja się staram? Po to żeby płakać   cierpieć i czuć ten cholerny ucisk w sercu? Tonie samowite jak bawisz sie moimi uczuciami .

nofound dodano: 3 lipca 2011

I powiedz mi prosze po co ja się staram? Po to żeby płakać , cierpieć i czuć ten cholerny ucisk w sercu? Tonie samowite jak bawisz sie moimi uczuciami .

  Zawsze chciałam to zrobić!   powiedziała po chwili podchodząc do jego szafy. Wyjęła dużą koszule w kratę i ubrała ją na siebie. Puściła oczko do chłopaka rozwalonego na łóżku a on tylko zasyczał uśmiechając się jak głupek . Rzuciła się do niego na łózko i kładąc się na nim pocałowała. Uwielbiała być przy nim   w porównaniu do jego postury była drobna nawet ze swoim wzrostem 174cm.

nofound dodano: 3 lipca 2011

- Zawsze chciałam to zrobić! - powiedziała po chwili podchodząc do jego szafy. Wyjęła dużą koszule w kratę i ubrała ją na siebie. Puściła oczko do chłopaka rozwalonego na łóżku a on tylko zasyczał uśmiechając się jak głupek . Rzuciła się do niego na łózko i kładąc się na nim pocałowała. Uwielbiała być przy nim , w porównaniu do jego postury była drobna nawet ze swoim wzrostem 174cm.

gdyby frajerstwo dodawało skrzydeł już dawno byś odleciał.

congratulations dodano: 3 lipca 2011

gdyby frajerstwo dodawało skrzydeł już dawno byś odleciał.

jak umrę to zrobię wam taki paranormal activity  że się zesracie!

congratulations dodano: 3 lipca 2011

jak umrę to zrobię wam taki paranormal activity, że się zesracie!

http:  twitition.com 4wpdr ♥

congratulations dodano: 3 lipca 2011

Ciągle słyszymy od rodziców  że my mamy beztroskie życie  że jedynym obowiązkiem jest nauka. Nienawidzę tych stwierdzeń. Czy oni nie widzą  że każdy ma problemy  każdy ma problemy odpowiednie do swojego wieku. Dla małego dziecka problemem   jest to  że śnieg znikł  a dla nas? Dla nas. Tu zaczynają się schody. Pierwsze miłości  nauka  lekcje  zakazy  nakazy  zranienie  myśli samobójcze  przecież mamy masę spraw  masę decyzji do podjęcia  ale nie. Przecież my prowadzimy beztroskie życie  które jak widać nie jest wcale takie kolorowe.

ogarnijtoej dodano: 2 lipca 2011

Ciągle słyszymy od rodziców, że my mamy beztroskie życie, że jedynym obowiązkiem jest nauka. Nienawidzę tych stwierdzeń. Czy oni nie widzą, że każdy ma problemy, każdy ma problemy odpowiednie do swojego wieku. Dla małego dziecka problemem , jest to, że śnieg znikł, a dla nas? Dla nas. Tu zaczynają się schody. Pierwsze miłości, nauka, lekcje, zakazy, nakazy, zranienie, myśli samobójcze, przecież mamy masę spraw, masę decyzji do podjęcia, ale nie. Przecież my prowadzimy beztroskie życie, które jak widać nie jest wcale takie kolorowe.

nie.    teksty congratulations dodał komentarz: nie. ;) do wpisu 2 lipca 2011
no warto  warto    teksty congratulations dodał komentarz: no warto, warto ;> do wpisu 2 lipca 2011
http:  nofound18.blogspot.com      NOWY   zapraszam . 8

nofound dodano: 2 lipca 2011

http://nofound18.blogspot.com/ || NOWY , zapraszam . 8 *

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć