głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika presstoactive

cudownie jest rozumieć kogoś bez słów  myśleć o tym samym  ba  nawet mówić to samo  akcentując słowa w ten sam sposób.

waniilia dodano: 11 lipca 2011

cudownie jest rozumieć kogoś bez słów, myśleć o tym samym, ba, nawet mówić to samo, akcentując słowa w ten sam sposób.

Wiedziałam  że nie jest jednym z wielu mężczyzn  jakich spotykałam na swojej drodze. Nawet na zewnątrz był wyjątkowy. Niepospolite pełne  różowe wargi  czekoladowe włosy  marzycielskie oczy  ciemna karnacja. Ten uśmiech  najwspanialszy na świecie  rozbudził we mnie chęć walki. Zdałam sobie sprawę  iż muszę go mieć.

waniilia dodano: 11 lipca 2011

Wiedziałam, że nie jest jednym z wielu mężczyzn, jakich spotykałam na swojej drodze. Nawet na zewnątrz był wyjątkowy. Niepospolite pełne, różowe wargi, czekoladowe włosy, marzycielskie oczy, ciemna karnacja. Ten uśmiech, najwspanialszy na świecie, rozbudził we mnie chęć walki. Zdałam sobie sprawę, iż muszę go mieć.

  ideałow nie ma..   mylisz się. 50  facetów to zajebiści kolesie   ale zdradzają i są skurwielami.. 20  to kujoni   niby świetni  ale tylko jak nie umiesz matmy.. 10  to geje  19  to brzydcy lub głupi kolesie  a ten 1  jest twoim wybrankiem   nie ideałem.

iamablackangel dodano: 10 lipca 2011

- ideałow nie ma.. - mylisz się. 50% facetów to zajebiści kolesie - ale zdradzają i są skurwielami.. 20% to kujoni - niby świetni, ale tylko jak nie umiesz matmy.. 10% to geje, 19% to brzydcy lub głupi kolesie, a ten 1% jest twoim wybrankiem - nie ideałem.

Jeśli mówisz za moimi plecami jesteś w dobrej pozycji by pocałować mnie w dupę.

iamablackangel dodano: 10 lipca 2011

Jeśli mówisz za moimi plecami jesteś w dobrej pozycji by pocałować mnie w dupę.

Nie pierdol mi tu o pięknych oczach gdy patrzysz na dupę!

iamablackangel dodano: 10 lipca 2011

Nie pierdol mi tu o pięknych oczach gdy patrzysz na dupę!

a Ty co ? zatrudniłaś się w firmie ogólnobudowlanej   że tyle tapety masz na mordzie ?

iamablackangel dodano: 10 lipca 2011

a Ty co ? zatrudniłaś się w firmie ogólnobudowlanej , że tyle tapety masz na mordzie ?

To nie moja wina że wole lekkomyślnych debilów niż dojrzałych na swój wiek chłopaków .  .

iamablackangel dodano: 10 lipca 2011

To nie moja wina że wole lekkomyślnych debilów niż dojrzałych na swój wiek chłopaków . -.-

Być kobietą to strasznie trudne zajęcie  bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.

iamablackangel dodano: 10 lipca 2011

Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.

Jeśli masz tonę chusteczek  słodkie wino  lody waniliowo czekoladowe i paluszki to możesz do mnie przyjść

iamablackangel dodano: 10 lipca 2011

Jeśli masz tonę chusteczek, słodkie wino, lody waniliowo-czekoladowe i paluszki to możesz do mnie przyjść

jestem emocjonalnie zepsuta. przyjdź później .

iamablackangel dodano: 10 lipca 2011

jestem emocjonalnie zepsuta. przyjdź później .

chyba byłam ślepa  bo przecież skurwysyństwo masz wypisane na twarzy.

iamablackangel dodano: 10 lipca 2011

chyba byłam ślepa, bo przecież skurwysyństwo masz wypisane na twarzy.

Ludzie mówią   że bardzo się zmieniłam. Prawda jest taka   że dorosłam. Przestałam pozwalać ludziom mną dyrygować. Nauczyłam się   że nie zawsze można być szczęśliwym . Zaakceptowałam rzeczywistość.

iamablackangel dodano: 10 lipca 2011

Ludzie mówią , że bardzo się zmieniłam. Prawda jest taka , że dorosłam. Przestałam pozwalać ludziom mną dyrygować. Nauczyłam się , że nie zawsze można być szczęśliwym . Zaakceptowałam rzeczywistość.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć