głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika pozytywnachwila

Wiesz jaki problem mają kobiety?  Nie potrafią odciąć się od czegoś co sprawia im przykrość..  Na pewno wiesz o czym piszę.. robimy to każdego dnia..każda z nas.. może w tym momencie myślisz „ to nie o mnie ja taka nie jestem”. Każda z nas niestety czasem tak postępuję.  Są w życiu dwa podstawowe płaszczyzny na których upadamy:  FACECI : Kobiety uważają że ich celem jest znalezienie dobrego faceta zatrzymanie go przy sobie za wszelką cenę..  PRACA: Choćbyś nudziła się w niej 8h denerwowała cię – wszystko musi być na cito asap.. nie przyznasz się że najzwyczajniej w świecie cię to wkurza.. Musimy pokazać że jesteśmy idealne..  I wiesz co? To nas kiedyś zgubi. Podążamy za czymś co nie zadowoli nas w 100  jeśli szwankuje. Wychodzę z założenia że jeśli coś jest niewygodne to się od tego odetnij. Irytuje cię praca? Zanieś szefowi wymówienie z uśmiechem na ustach. Nie przejmuj się znajdziesz inną..  Trwasz w związku który nie daje ci nic? Odejdź od tego faceta. Uwierz m

scatterbrain dodano: 14 października 2016

Wiesz jaki problem mają kobiety? Nie potrafią odciąć się od czegoś, co sprawia im przykrość.. Na pewno wiesz o czym piszę.. robimy to każdego dnia..każda z nas.. może w tym momencie myślisz „ to nie o mnie, ja taka nie jestem”. Każda z nas niestety czasem tak postępuję. Są w życiu dwa podstawowe płaszczyzny, na których upadamy: FACECI : Kobiety uważają, że ich celem jest znalezienie dobrego faceta, zatrzymanie go przy sobie za wszelką cenę.. PRACA: Choćbyś nudziła się w niej 8h, denerwowała cię – wszystko musi być na cito, asap..- nie przyznasz się, że najzwyczajniej w świecie cię to wkurza.. Musimy pokazać, że jesteśmy idealne.. I wiesz co? To nas kiedyś zgubi. Podążamy za czymś, co nie zadowoli nas w 100%, jeśli szwankuje. Wychodzę z założenia, że jeśli coś jest niewygodne to się od tego odetnij. Irytuje cię praca? Zanieś szefowi wymówienie z uśmiechem na ustach. Nie przejmuj się, znajdziesz inną.. Trwasz w związku, który nie daje ci nic? Odejdź od tego faceta. Uwierz m

Find someone who makes you feel like the world is magic

zozolandia dodano: 24 sierpnia 2016

Find someone who makes you feel like the world is magic

Love is not about how much you say I love you but how much you show that it's true

zozolandia dodano: 24 sierpnia 2016

Love is not about how much you say I love you, but how much you show that it's true

Be with someone who is proud to have you

zozolandia dodano: 24 sierpnia 2016

Be with someone who is proud to have you

Chcę być dziewczyną która zmieniła wszystko. Dziewczyną która ma znaczenie. Dziewczyną która dała Ci historię do opowiadania

zozolandia dodano: 24 sierpnia 2016

Chcę być dziewczyną, która zmieniła wszystko. Dziewczyną, która ma znaczenie. Dziewczyną która dała Ci historię do opowiadania

Pewnego dnia ktoś przytuli Cię tak bardzo mocno że wszystko co w Tobie połamane wróci na swoje miejsce.

zozolandia dodano: 24 sierpnia 2016

Pewnego dnia ktoś przytuli Cię tak bardzo mocno, że wszystko, co w Tobie połamane, wróci na swoje miejsce.

Gdzie jesteś i dlaczego nie tutaj?

przytulona.do.niego dodano: 18 sierpnia 2016

Gdzie jesteś i dlaczego nie tutaj?

Żeby był  żeby chciał być  żeby nie zniknął.

przytulona.do.niego dodano: 18 sierpnia 2016

Żeby był, żeby chciał być, żeby nie zniknął.

Na pierwszy rzut oka nie był przystojny ale na każdy następny już tak.

przytulona.do.niego dodano: 18 sierpnia 2016

Na pierwszy rzut oka nie był przystojny, ale na każdy następny już tak.

Co to znaczy kochać mężczyznę? To znaczy kochać go na przekór sobie na przekór niemu na przekór całemu światu. To znaczy kochać go w sposób na który nikt nie ma wpływu. Kocham twoje pragnienia a nawet awersje kocham ból jaki mi zadajesz ból którego nie odczuwam jako bólu ból o którym od razu zapominam który nie pozostawia śladów. Kochać to znaczy mieć tę wytrzymałość która pozwala przechodzić przez wszystkie stany od cierpienia do radości z tą samą intensywnością.

przytulona.do.niego dodano: 18 sierpnia 2016

Co to znaczy kochać mężczyznę? To znaczy kochać go na przekór sobie, na przekór niemu, na przekór całemu światu. To znaczy kochać go w sposób, na który nikt nie ma wpływu. Kocham twoje pragnienia, a nawet awersje, kocham ból, jaki mi zadajesz, ból, którego nie odczuwam jako bólu, ból, o którym od razu zapominam, który nie pozostawia śladów. Kochać to znaczy mieć tę wytrzymałość, która pozwala przechodzić przez wszystkie stany, od cierpienia do radości, z tą samą intensywnością.

Najbardziej kochani czujemy się gdy wiemy że jesteśmy dla partnera źródłem radości. Cóż znaczą beznamiętne pochwały naszych “zalet” powierzchowne i ogólne komplementy bez jakiegokolwiek ładunku emocjonalnego? Natomiast promienny uśmiech na twarzy partnera kiedy wchodzimy do pokoju spojrzenie z podziwem na coś co robimy wyraz seksualnego pożądania czy podniecenia zainteresowanie się tym co myślimy i czujemy radość z kontaktu z nami lub z samego patrzenia na nas  to środki dzięki którym tworzy się i staje realne nasze doświadczenie widzialności i bycia kochanym. Tymi samymi środkami dajemy naszemu partnerowi podobne doświadczenie.”

przytulona.do.niego dodano: 25 czerwca 2016

Najbardziej kochani czujemy się, gdy wiemy, że jesteśmy dla partnera źródłem radości. Cóż znaczą beznamiętne pochwały naszych “zalet”, powierzchowne i ogólne komplementy, bez jakiegokolwiek ładunku emocjonalnego? Natomiast promienny uśmiech na twarzy partnera, kiedy wchodzimy do pokoju, spojrzenie z podziwem na coś, co robimy, wyraz seksualnego pożądania czy podniecenia, zainteresowanie się tym, co myślimy i czujemy, radość z kontaktu z nami lub z samego patrzenia na nas - to środki, dzięki którym tworzy się i staje realne nasze doświadczenie widzialności i bycia kochanym. Tymi samymi środkami dajemy naszemu partnerowi podobne doświadczenie.”

Chciałbym spotkać prostą dziewczynę która będzie szczęśliwa robiąc normalne codzienne rzeczy. Chciałbym żeby lubiła filmy hamburgery coca colę i muzykę. Nie ożenię się dopóki nie znajdę takiej dziewczyny nawet gdyby miało to nastąpić gdy będę miał 30 40 a nawet 50 lat.

przytulona.do.niego dodano: 19 czerwca 2016

Chciałbym spotkać prostą dziewczynę, która będzie szczęśliwa, robiąc normalne, codzienne rzeczy. Chciałbym, żeby lubiła filmy, hamburgery, coca-colę i muzykę. Nie ożenię się, dopóki nie znajdę takiej dziewczyny, nawet gdyby miało to nastąpić, gdy będę miał 30, 40, a nawet 50 lat."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV