 |
Jesteś naj słodszym słodziakiem jakiego tylko miałam ♥
|
|
 |
Siedziała załamana na łóżku i czekała aż napisze , nie pisał ., nie dzwonił , nie odzywał się , nic kompletnie nic . Jej coś pierdolło do główki że pojedzie do niego chodź mieszkał od niej daleko . Wzieła rower i jechała po drodze myślała co ma zrobić , co mu powiedzieć , jak się zachować . Gdy była pod jego domem zapukała cała nie ogarnięta , bała się że jak ją zobaczy powie że nie ma czasu ale on zachował się inaczej . Jak ją zobaczył uśmiechnął się pocałował ją w policzek i słodkim głosem spytał ' chciało ci się ? ' na co ona odpowiedziała ' dla ciebie wszystko skarbie ' .
|
|
 |
Jesteś coraz więcej wart ♥
|
|
 |
wiem że to na ciebie czekałam całe życie ♥
|
|
 |
bo czasem trzeba się uśmiechnąć . tak mimo wszystko , spróbować na nowo istnieć . przestać żyć w klatce zbudowanej z mieszanki wspomnień i niespełnionych marzeń , dać z siebie wszystko . dla siebie i tych , którzy naszego uśmiechu są warci .
|
|
 |
Ze słuchawkami na uszach, patrząc w gwiazdy myślała o Nim. Tak bardzo chciała się z Nim zobaczyć, wtulić się w Jego ramiona i poczuć Jego ciepło. Bo tylko przy Nim czuła się tak spokojna i bezpieczna.
|
|
 |
|
Sytuacja w aptece. - Dzień dobry, czy są prezerwatywy o smaku truskawkowym? - Tak są. - To poproszę paczkę. A bananowe są? - Są. - A wiśniowe? Facet stojący za nim, już zniecierpliwiony odszywa się: " Panie, będziesz pieprzyć, czy kompot robić? xD [ hahahah, wymiękłam] :D
|
|
 |
To nie jest tak , że mam Cię gdzieś . Ja po prostu udaję mocniejszą niż jestem . Udaję , że nie zwracam na Ciebie uwagi , próbuję Cię nie zauważać i staram się o Tobie nie myśleć . Nie wiążę z Tobą
|
|
 |
Codziennie rano wstaję i zapieprzam do szkoły
tylko po to, by zobaczyć ten Twój cudowny uśmiech.
|
|
 |
siedzisz na parapecie,patrzysz w niebo i myślisz : dlaczego akurat ja? dlaczego akurat ja dostałam takie beznadziejne życie.. przecież mogłabym być tam,gdzie nie ma tych wszystkich problemów..
|
|
 |
sama juz nie wiem czego chce..
|
|
 |
. Przytulając mnie powiedział ze ma wszystko ♥.
|
|
|
|