głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika poli1111

Dławi mnie tlen  a każdy dzień wymyka się.

legalove dodano: 20 kwietnia 2013

Dławi mnie tlen, a każdy dzień wymyka się.

święte słowa    teksty legalove dodał komentarz: święte słowa ;) do wpisu 20 kwietnia 2013
Przedawkować  podciąć sobie żyły  skoczyć z mostu? Ale po co? Aby te wszystkie szmaty zobaczyły  jaka słaba jestem? Aby tym kurwom udowodnić  jak wspaniale zniszczyły mi życie? Aby tym skurwielom pokazać  że doszczętnie złamali moje serce? Nie  dziękuję. Nie dam im satysfakcji.

legalove dodano: 20 kwietnia 2013

Przedawkować, podciąć sobie żyły, skoczyć z mostu? Ale po co? Aby te wszystkie szmaty zobaczyły, jaka słaba jestem? Aby tym kurwom udowodnić, jak wspaniale zniszczyły mi życie? Aby tym skurwielom pokazać, że doszczętnie złamali moje serce? Nie, dziękuję. Nie dam im satysfakcji.

nikt nam nie spożył szampana i nic nie szkodzi  że mieszkamy w mieszkaniu    bo  gdy całujesz mnie na dobranoc to myślę  że zaraz zacznę chodzić po ścianach     dochodzi czwarta nad ranem  podobnie jak Ty oparta łokciami o drzwi     pod paznokciami zostawiam Ci troche swojego naskórka     gdy znów się stykamy ustmi i gryzę Twoją wargę do krwi     Twój krzyk jakoś otwartymi oknami niekontrolowanie pada na podwórko     już się znamy na pamięć  każdą część ciała i znam jakby     omijamy się z sąsiadami  mam ochotę  powiedzieć im  że to nagrałem    trochę jak Meg Ryan  trochę jak uliczny grajek  idziemy ulicą wydaje mi się     że wszystko to w tyle zostaje  patrzysz Mi w oczy jak nigdy nikt     zwłaszcza gdy w nocy idziemy pić i lubie gdy jesteś wstawiona     i mówisz że chcesz zostać dziś moją żoną i zataczasz się kręcisz gibona     powinni nakręcić film o nas  wieszasz mi się na szyi    i myślę  że kurwa mać Jesteś dla Mnie stworzona.   Pezet ♥

legalove dodano: 19 kwietnia 2013

nikt nam nie spożył szampana i nic nie szkodzi, że mieszkamy w mieszkaniu bo, gdy całujesz mnie na dobranoc to myślę, że zaraz zacznę chodzić po ścianach, dochodzi czwarta nad ranem, podobnie jak Ty oparta łokciami o drzwi, pod paznokciami zostawiam Ci troche swojego naskórka, gdy znów się stykamy ustmi i gryzę Twoją wargę do krwi, Twój krzyk jakoś otwartymi oknami niekontrolowanie pada na podwórko, już się znamy na pamięć, każdą część ciała i znam jakby, omijamy się z sąsiadami, mam ochotę powiedzieć im, że to nagrałem trochę jak Meg Ryan, trochę jak uliczny grajek, idziemy ulicą wydaje mi się, że wszystko to w tyle zostaje, patrzysz Mi w oczy jak nigdy nikt, zwłaszcza gdy w nocy idziemy pić i lubie gdy jesteś wstawiona, i mówisz że chcesz zostać dziś moją żoną i zataczasz się kręcisz gibona, powinni nakręcić film o nas, wieszasz mi się na szyi i myślę, że kurwa mać Jesteś dla Mnie stworzona. / Pezet ♥

Czasami zastanawiam się jakby było gdybym Cię nie poznała ..

legalove dodano: 18 kwietnia 2013

Czasami zastanawiam się jakby było gdybym Cię nie poznała ..

tomorrow starts today .

legalove dodano: 18 kwietnia 2013

tomorrow starts today .

czasami masz ochotę wykrzyczeć osobie  która znaczyła dla Ciebie wszystko   jak bardzo jej nienawidzisz  ale za bardzo się tego boisz  bo wiesz  że kochasz ją jeszcze bardziej . ♥

legalove dodano: 18 kwietnia 2013

czasami masz ochotę wykrzyczeć osobie, która znaczyła dla Ciebie wszystko, jak bardzo jej nienawidzisz, ale za bardzo się tego boisz, bo wiesz, że kochasz ją jeszcze bardziej . ♥

sądzimy po pozorach  łatwo i często oceniamy. tymczasem nie wszystko jest tym   czym się wydaje .

legalove dodano: 18 kwietnia 2013

sądzimy po pozorach, łatwo i często oceniamy. tymczasem nie wszystko jest tym , czym się wydaje .

:D . teksty legalove dodał komentarz: :D . do wpisu 18 kwietnia 2013
szczęście ? szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku .  trzeba o nie walczyć  dążyć do niego  upierać się przy nim .

legalove dodano: 18 kwietnia 2013

szczęście ? szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku . trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim .

You want love but you fear it. what you gonna do? deceiving  It ain't you  believe it  'Cause our love ain't easy. It changes with seasons.   Chcesz kochać  ale się tego boisz  co zamierzasz zrobić? Oszukiwać. To nie w twoim stylu  uwierz. Bo nasza miłość nie jest prosta   zmienia się sezonowo .   ♥

legalove dodano: 18 kwietnia 2013

You want love but you fear it. what you gonna do? deceiving, It ain't you, believe it, 'Cause our love ain't easy. It changes with seasons. / Chcesz kochać, ale się tego boisz, co zamierzasz zrobić? Oszukiwać. To nie w twoim stylu, uwierz. Bo nasza miłość nie jest prosta, zmienia się sezonowo . \ ♥

Aż w końcu przychodzi taki moment kiedy czujesz  że to  w co brniesz tak długo  traci swój sens. Zamierzasz odpuścić  wycofać się  tak po prostu usunąć się w cień  ale nie możesz. Nie możesz zakończyć tego  co przez pewien okres w życiu dawało Ci szczęście na każdym kroku  czegoś z czym wiąże się tak wiele wspomnień i marzeń.

legalove dodano: 18 kwietnia 2013

Aż w końcu przychodzi taki moment kiedy czujesz, że to, w co brniesz tak długo, traci swój sens. Zamierzasz odpuścić, wycofać się, tak po prostu usunąć się w cień, ale nie możesz. Nie możesz zakończyć tego, co przez pewien okres w życiu dawało Ci szczęście na każdym kroku, czegoś z czym wiąże się tak wiele wspomnień i marzeń.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć