głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika pojebane5mrauu

 Fałszu nie ma. Nie widzę go w Twoich oczach.

wdycham_dym dodano: 9 maja 2015

"Fałszu nie ma. Nie widzę go w Twoich oczach."

To mój tlen   o tym piszę.

wdycham_dym dodano: 9 maja 2015

To mój tlen - o tym piszę.

Przy mnie jest Jej miejsce. Już tylko moment  obiecuję.

wdycham_dym dodano: 9 maja 2015

Przy mnie jest Jej miejsce. Już tylko moment, obiecuję.

Każdy dzień z Nią to najpiękniejszy sen spełniający się w realnym miejscu i czasie.

wdycham_dym dodano: 9 maja 2015

Każdy dzień z Nią to najpiękniejszy sen spełniający się w realnym miejscu i czasie.

Zamykam oczy i odpływam. Nieważne gdzie jestem. Jestem najbliżej Ciebie  w każdy możliwy sposób.

wdycham_dym dodano: 9 maja 2015

Zamykam oczy i odpływam. Nieważne gdzie jestem. Jestem najbliżej Ciebie, w każdy możliwy sposób.

Duszę się  gdy nie mogę Jej złapać za dłoń. Mój mózg zaczyna panikować  przeliczać sekundy na dni  stwarzając perspektywę czegoś  w czym nie można oddychać. Jestem w mieście bez powietrza  w pomieszczeniu bez tlenu. Coś mnie trzyma za szyję i wpycha w przepaść tęsknoty za kobietą  za którą oddałabym życie. Mam już plan ucieczki. Jest najprostszy z możliwych   za moment będę. Wszystko jest nieważne  jeśli nie uczestniczysz w tym ze mną. Zabierz z mojej krtani tę ciężką dłoń odległości i zatrzymaj następnym razem  gdy stanę na peronie. Istnieją tylko te pociągi  które zawożą mnie do Ciebie. Istnieje tylko ten świat  w którym mogę dotykać Twojej duszy i ciała. W innym jestem zgubiona.

wdycham_dym dodano: 9 maja 2015

Duszę się, gdy nie mogę Jej złapać za dłoń. Mój mózg zaczyna panikować, przeliczać sekundy na dni, stwarzając perspektywę czegoś, w czym nie można oddychać. Jestem w mieście bez powietrza, w pomieszczeniu bez tlenu. Coś mnie trzyma za szyję i wpycha w przepaść tęsknoty za kobietą, za którą oddałabym życie. Mam już plan ucieczki. Jest najprostszy z możliwych - za moment będę. Wszystko jest nieważne, jeśli nie uczestniczysz w tym ze mną. Zabierz z mojej krtani tę ciężką dłoń odległości i zatrzymaj następnym razem, gdy stanę na peronie. Istnieją tylko te pociągi, które zawożą mnie do Ciebie. Istnieje tylko ten świat, w którym mogę dotykać Twojej duszy i ciała. W innym jestem zgubiona.

 Jestem z Tobą wszędzie  jeśli tylko myślisz o mnie.

wdycham_dym dodano: 8 maja 2015

"Jestem z Tobą wszędzie, jeśli tylko myślisz o mnie."

najlepsze praktyki ever :D

xnienormalnienienormalnax dodano: 8 maja 2015

najlepsze praktyki ever :D

Od pewnego czasu marzy mi się mieszkanie z Nią. Któregoś dnia obudziłam się z Jej dłonią na moim brzuchu  z ciepłym oddechem na szyi i wiedziałam   nie chcę więcej spędzać nocy bez Niej.

wdycham_dym dodano: 8 maja 2015

Od pewnego czasu marzy mi się mieszkanie z Nią. Któregoś dnia obudziłam się z Jej dłonią na moim brzuchu, z ciepłym oddechem na szyi i wiedziałam - nie chcę więcej spędzać nocy bez Niej.

Każda podróż z Nią  to odkrywanie świata i Nas samych.

wdycham_dym dodano: 6 maja 2015

Każda podróż z Nią, to odkrywanie świata i Nas samych.

Dobra niechętnie przyznam się że tęsknię.

jachcenajamaice dodano: 6 maja 2015

Dobra niechętnie przyznam się że tęsknię.

 Nie pojmuję czasem  jak ktoś inny może ją kochać  śmie ją kochać  gdy ja kocham ją tak wyłącznie  tak gorąco  tak pełnym uczuciem  nic innego nie znam ani wiem  ani mam   prócz niej.     Johann Wolfgang Goethe   Cierpienia Młodego Wertera

souleater dodano: 4 maja 2015

"Nie pojmuję czasem, jak ktoś inny może ją kochać, śmie ją kochać, gdy ja kocham ją tak wyłącznie, tak gorąco, tak pełnym uczuciem; nic innego nie znam ani wiem, ani mam - prócz niej." Johann Wolfgang Goethe ~ Cierpienia Młodego Wertera

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć