głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika podobnodziwka

nagle wszystko zawisło w próżni w której mogę dostrzec jedynie ciebie. ja już tak będę jechał do ciebie w nieskończoność.

mistrzhehe dodano: wczoraj o 22:41

nagle wszystko zawisło w próżni, w której mogę dostrzec jedynie ciebie. ja już tak będę jechał do ciebie w nieskończoność.

powiem ci tylko że świat nie istniał dla mnie poza tobą chociaż to niewiele mówi. kochałem cię oczami myślami każdą tkanką swojego ciała każdym drgnieniem serca kochałem cię w snach i na jawie. kochałem cię jakby na przekór mojemu życiu.

mistrzhehe dodano: wczoraj o 22:37

powiem ci tylko, że świat nie istniał dla mnie poza tobą, chociaż to niewiele mówi. kochałem cię oczami, myślami, każdą tkanką swojego ciała, każdym drgnieniem serca, kochałem cię w snach i na jawie. kochałem cię jakby na przekór mojemu życiu.

odkąd cię tu nie ma przestaję trochę wierzyć że mogłaś mi się w ogóle przytrafić że tyle rzeczy pięknych i niezasłużonych mogło nagle spaść na człowieka

mistrzhehe dodano: przedwczoraj o 23:32

odkąd cię tu nie ma, przestaję trochę wierzyć, że mogłaś mi się w ogóle przytrafić, że tyle rzeczy pięknych i niezasłużonych mogło nagle spaść na człowieka

Zdrada dotyczy ciała niewierność duszy.  Krystyna Kofta.

xes dodano: 2 dni temu

Zdrada dotyczy ciała, niewierność- duszy. / Krystyna Kofta.

Warto czasem spojrzeć na konkurentkę jak na osobę która robi nam ogromną przysługę. Jak na Anioła Stróża zesłanego z nieba żeby pomóc nam porządkować życie pozbyć się tego co nam nie służy.  Suka . Z pamiętnika masochistki.

xes dodano: 2 dni temu

Warto czasem spojrzeć na konkurentkę jak na osobę, która robi nam ogromną przysługę. Jak na Anioła Stróża zesłanego z nieba, żeby pomóc nam porządkować życie, pozbyć się tego, co nam nie służy. / "Suka". Z pamiętnika masochistki.

Nienawidzę kiedy ludzie mówią mi: Spróbuj o tym nie myśleć. Niesamowicie mnie to wkurwia mam ochotę wtedy wbić im nóż w udo i spytać: Boli? Spróbuj o tym nie myśleć.

xes dodano: 2 dni temu

Nienawidzę kiedy ludzie mówią mi: "Spróbuj o tym nie myśleć." Niesamowicie mnie to wkurwia, mam ochotę wtedy wbić im nóż w udo i spytać: "Boli? Spróbuj o tym nie myśleć."

 Ale co może pójść nie tak jeśli ludzie się kochają? Absolutnie kurwa wszystko.

xes dodano: 3 dni temu

-Ale, co może pójść nie tak jeśli ludzie się kochają? -Absolutnie kurwa wszystko.

Musimy się nauczyć tracić. Musimy być świadomi tego że bez względu na to co zdobywamy wcześniej czy później to tracimy.

xes dodano: 3 dni temu

Musimy się nauczyć tracić. Musimy być świadomi tego, że bez względu na to, co zdobywamy, wcześniej czy później to tracimy.

 Kobiety uwielbiają fuck eye kontakt. Patrzysz jej prosto w oczy. Uśmiechasz się do niej. Później patrzysz na jej usta. Później znów w oczy. Nie spuszczasz wzroku. Wytrzymujesz jeszcze chwilę. Aż do momentu kiedy ona zacznie się czerwienić.

xes dodano: 3 dni temu

"Kobiety uwielbiają fuck eye kontakt. Patrzysz jej prosto w oczy. Uśmiechasz się do niej. Później patrzysz na jej usta. Później znów w oczy. Nie spuszczasz wzroku. Wytrzymujesz jeszcze chwilę. Aż do momentu, kiedy ona zacznie się czerwienić."

Z mego życia z hukiem wyjdź. Z trzaskiem zamknij drzwi. Zabierz wszystkie swoje rzeczy. A jeszcze jedno.. Proszę.. Zabierz też mnie.  Hypnotic.

xes dodano: 3 dni temu

Z mego życia z hukiem wyjdź. Z trzaskiem zamknij drzwi. Zabierz wszystkie swoje rzeczy. A, jeszcze jedno.. Proszę.. Zabierz też mnie. / Hypnotic.

Pomimo przeciwności. Na przekór wszystkim. W obliczu śmierci. Zawsze. Wszędzie.

xes dodano: 3 dni temu

Pomimo przeciwności. Na przekór wszystkim. W obliczu śmierci. Zawsze. Wszędzie.

Dziesiątki wspólnych decyzji. Tysiące godzin spędzonych razem. Miliony czułych pocałunków. Nieskończone nadzieje. Jedna potrzeba. Jedna zdrada. Jedno odejście.

xes dodano: 3 dni temu

Dziesiątki wspólnych decyzji. Tysiące godzin spędzonych razem. Miliony czułych pocałunków. Nieskończone nadzieje. Jedna potrzeba. Jedna zdrada. Jedno odejście.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV