głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika podobnodziwka

dlaczego skoro kochałem ją jak nikogo na świecie nie mogliśmy być z sobą? kochałem to zresztą jakby nic nie powiedzieć. nieraz czułem jakby to ona dopiero dała mi życie. jakby to nie ona z mojego żebra lecz ja z jej żebra odwrotnie niż w Piśmie

mistrzhehe dodano: wczoraj o 22:41

dlaczego, skoro kochałem ją jak nikogo na świecie, nie mogliśmy być z sobą? kochałem, to zresztą jakby nic nie powiedzieć. nieraz czułem, jakby to ona dopiero dała mi życie. jakby to nie ona z mojego żebra, lecz ja z jej żebra, odwrotnie niż w Piśmie

śniło mi się że przyszłaś. toteż siedzę i czekam tu na ciebie. czekam że może wraz z tobą łagodność spłynie na me serce spokój na moje myśli zapomnienie na pamięć

mistrzhehe dodano: wczoraj o 22:27

śniło mi się, że przyszłaś. toteż siedzę i czekam tu na ciebie. czekam, że może wraz z tobą łagodność spłynie na me serce, spokój na moje myśli, zapomnienie na pamięć

może za często przeklinam bywam wredna mam cięte riposty ale tak naprawdę wrażliwość to najbardziej dostrzegalna przez bliskich mi cecha mojego charakteru. chociaż wydaje się że jestem tak okropnie silna nie potrafię radzić sobie z najprostrzymi dla innych problemami. dostrzegam zbyt wiele rzeczy których nie powinnam. nienawidzę rasizmu i egoizmu. cenię mężczyzn którzy potrafią kochać ale nie wierzę w przyjaźń z nimi. nie noszę szpilek chociaż posiadam trzy pary w szafce. upajam się wolnością tak samo jak moim ukochanym arbuzowym drinkiem sobieskiego.

ansomia dodano: wczoraj o 22:15

może za często przeklinam, bywam wredna, mam cięte riposty, ale tak naprawdę wrażliwość to najbardziej dostrzegalna, przez bliskich mi, cecha mojego charakteru. chociaż wydaje się, że jestem tak okropnie silna, nie potrafię radzić sobie z najprostrzymi dla innych problemami. dostrzegam zbyt wiele rzeczy, których nie powinnam. nienawidzę rasizmu i egoizmu. cenię mężczyzn, którzy potrafią kochać, ale nie wierzę w przyjaźń z nimi. nie noszę szpilek, chociaż posiadam trzy pary w szafce. upajam się wolnością tak samo jak moim ukochanym arbuzowym drinkiem sobieskiego.

mam swój charakter. to cię boli.

ansomia dodano: wczoraj o 22:13

mam swój charakter. to cię boli.

uważasz że jest słaba bo po jej policzkach spływają łzy. lecz ta sama dziewczyna budzi się każdego ranka chociaż wie że będzie to kolejny pusty dzień. uśmiecha się chociaż jej serce rozdziera się z bólu. żyje chociaż każdego wieczora pragnie śmierci. nie wiedziałeś o tym? no właśnie jest silniejsza niż myślisz.

ansomia dodano: wczoraj o 22:13

uważasz, że jest słaba, bo po jej policzkach spływają łzy. lecz ta sama dziewczyna budzi się każdego ranka chociaż wie, że będzie to kolejny pusty dzień. uśmiecha się, chociaż jej serce rozdziera się z bólu. żyje, chociaż każdego wieczora pragnie śmierci. nie wiedziałeś o tym? no właśnie, jest silniejsza niż myślisz.

nie martw się nie mam na tyle odwagi by popełnić samobójstwo ale kolejna kreska na mojej ręce ukazuje ile dni czekam na ciebie.

ansomia dodano: wczoraj o 22:12

nie martw się nie mam na tyle odwagi by popełnić samobójstwo, ale kolejna kreska na mojej ręce ukazuje ile dni czekam na ciebie.

uwielbiam luźne spodnie trampki rap miętowe Winterfresh nieprzyzwoite zachowanie przekleństwa. no i gdzie mi tu wyjeżdżasz z księżniczką ? proszę cię pomyśl.

ansomia dodano: wczoraj o 22:11

uwielbiam luźne spodnie, trampki, rap, miętowe Winterfresh, nieprzyzwoite zachowanie, przekleństwa. no i gdzie mi tu wyjeżdżasz z "księżniczką"? proszę cię, pomyśl.

ta historia jest moja. ty jesteś tylko jej częścią.

ansomia dodano: przedwczoraj o 22:12

ta historia jest moja. ty jesteś tylko jej częścią.

przeszłość zostawia blizny na plecach naszego życia ludzie będą pytać.

ansomia dodano: przedwczoraj o 22:11

przeszłość zostawia blizny na plecach naszego życia, ludzie będą pytać.

dobry bajer to podstawa wkręcasz kit i jasna sprawa.

ansomia dodano: przedwczoraj o 22:11

dobry bajer to podstawa, wkręcasz kit i jasna sprawa.

tylko ty weź sobie koleś nie myśl że jak się dzisiaj na ciebie popatrzyłam to już dalej cię kocham. po prostu bluzę miałeś fajną i musiałam ją obczaić.

ansomia dodano: przedwczoraj o 22:10

tylko ty weź sobie koleś nie myśl, że jak się dzisiaj na ciebie popatrzyłam, to już dalej cię kocham. po prostu bluzę miałeś fajną i musiałam ją obczaić.

dni te trafił szlag. nie łudź się nie wrócą.

ansomia dodano: przedwczoraj o 22:10

dni te trafił szlag. nie łudź się, nie wrócą.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV