głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika plusiiminus

Dobrze mieć za kim tęsknić  na kogo czekać i o kim myśleć.

love_dreams dodano: 10 lipca 2013

Dobrze mieć za kim tęsknić, na kogo czekać i o kim myśleć.

Zabiorę Cię kiedyś tam  gdzie nie będzie nikogo.  Będę pieścił Twe usta  weźmy uczucia ze sobą.  Wpatrzeni w silne niebo i w gwiazdy błyszczące.  Gdybym tylko mógł dla Ciebie ukradłbym ich tysiące   South Blunt System

love_dreams dodano: 10 lipca 2013

Zabiorę Cię kiedyś tam, gdzie nie będzie nikogo. Będę pieścił Twe usta, weźmy uczucia ze sobą. Wpatrzeni w silne niebo i w gwiazdy błyszczące. Gdybym tylko mógł dla Ciebie ukradłbym ich tysiące ~ South Blunt System

Mam dość życia w nudnym świecie  pokoloruje go sama  choćby własnym pędzlem.

love_dreams dodano: 10 lipca 2013

Mam dość życia w nudnym świecie, pokoloruje go sama, choćby własnym pędzlem.

Ja kocham Ty kochasz  MY to nasza intymna strefa  inni niech się nie wtrącają  mają własne życie niech się nim zajmą  przestaną dawać nam rady jak doskonalić związek  my sami je odkryjemy  choćbyśmy mieli przewertować stos książek

love_dreams dodano: 10 lipca 2013

Ja kocham Ty kochasz, MY to nasza intymna strefa, inni niech się nie wtrącają, mają własne życie niech się nim zajmą, przestaną dawać nam rady jak doskonalić związek, my sami je odkryjemy, choćbyśmy mieli przewertować stos książek ;*

Trzymaj z tymi  którzy przynoszą Ci szczęście.

love_dreams dodano: 10 lipca 2013

Trzymaj z tymi, którzy przynoszą Ci szczęście.

I każdego dnia dziękuję Bogu za ludzi których mam u boku  w dupie mam fałszywe ryje  bo choć mnie czegoś nauczyły nadal są fałszywkami  zwracającymi się w moim kierunku... i istniejącymi w moim otoczeniu.

love_dreams dodano: 10 lipca 2013

I każdego dnia dziękuję Bogu za ludzi których mam u boku, w dupie mam fałszywe ryje, bo choć mnie czegoś nauczyły nadal są fałszywkami, zwracającymi się w moim kierunku... i istniejącymi w moim otoczeniu.

Sny i marzenia to Twój wszechświat  w nich dzieje się coś nie do spełnienia  choć jak się postarasz  spełnią się Twe pragnienia :

love_dreams dodano: 10 lipca 2013

Sny i marzenia to Twój wszechświat, w nich dzieje się coś nie do spełnienia, choć jak się postarasz, spełnią się Twe pragnienia :)

I przychodzi taki czas gdy czuję jak bardzo Cię potrzebuje  jak bardzo za Tobą tęsknię   jak bardzo chciałabym mieć Cię obok  tylko dla siebie.

love_dreams dodano: 10 lipca 2013

I przychodzi taki czas gdy czuję jak bardzo Cię potrzebuje, jak bardzo za Tobą tęsknię, jak bardzo chciałabym mieć Cię obok, tylko dla siebie.

Czasem ktoś nawet swoja twarzą Cię irytuje  a wtedy masz ochotę wypierdolić mu w łeb aż odskoczy  i sama wiesz ze potem bys poczuła się dziwnie  ale to tylko naloty.

love_dreams dodano: 10 lipca 2013

Czasem ktoś nawet swoja twarzą Cię irytuje, a wtedy masz ochotę wypierdolić mu w łeb aż odskoczy, i sama wiesz ze potem bys poczuła się dziwnie, ale to tylko naloty.

Ja wierzę w każdą osobę  która daje mi coś prosto z serca.

love_dreams dodano: 10 lipca 2013

Ja wierzę w każdą osobę, która daje mi coś prosto z serca.

Rześkie powietrze  błyski na niebie  i tylko Ciebie tu brakuje żeby ten wieczór był idealny.

love_dreams dodano: 10 lipca 2013

Rześkie powietrze, błyski na niebie, i tylko Ciebie tu brakuje żeby ten wieczór był idealny.

Nie ide za głosem tłumu  mam własne poglądy i przekonania  swoje zdanie zawsze i wszędzie będę wyrażała.

love_dreams dodano: 10 lipca 2013

Nie ide za głosem tłumu, mam własne poglądy i przekonania, swoje zdanie zawsze i wszędzie będę wyrażała.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć