 |
|
prawdziwe historie miłosne nie maja szczęśliwego zakończenia one nigdy się nie skończą nasza zaczęła się już dawno :** i nigdy sie nie skończy
|
|
  |
|
` - patrz mamo jakie fajne bokserki mam. - Kupiłaś sama? - Nie, Mikołaj mi kupił. - [tata] Może jeszcze przymierzaliście razem co?! - a żebyś wiedział tato. ;] / abstractiions i tata ;)
|
|
  |
|
` w pewnych sytuacjach chciałabym być tą zimną suką, która facetów traktuje jak machiny do ruchania. Chciałabym mieć w dupie każde Jego złe słowo. Pierdolić wszystkie wypalone przez Niego paczki i wciągnięte kreski. Chciałabym nigdy nie poznawać przypadkowej prawdy. Po prostu chciałabym go nigdy nie poznawać i żyć normalnym życiem. / abstractiions.
|
|
  |
|
` dlaczego rap? Dlaczego zwykła dziewczyna wybrała taki "rodzaj" muzyki? Co mnie w ogóle tknęło, żeby przesłuchać jeden z bitów Słonia, bo przecież od tego się zaczęło. Nie mam pojęcia. Ja nie poszukałam muzyki, ona znalazła mnie sama. Od paru lat zamiast serca mam subufer. Jeśli mam problemy to nie sięgam po dragi. Zamiast paki wolę kupić sobie jedną z płyt tych, którzy dają mi siłę. I od tych paru lat dziękuję, że to właśnie tą drogę obrałam i nią kroczę razem z najlepszymi raperami pod słońcem. / abstractiions.
|
|
 |
|
po śmierci pójdę do nieba, bo piekło przeżywam na ziemi.
|
|
 |
|
Niektórzy mówią, że nie mogą uciec od swoich problemów ... Gówno prawda. Oni po prostu za wolno uciekają.
|
|
  |
|
On kochał piwo, ona raczej wódkę. Przejmował się chwilą, ona raczej jutrem.
|
|
  |
|
Blond włosy nie czynią dziewczyny głupią, tak samo jak moja miłość nie czyni Ciebie zajętym.
|
|
  |
|
` Widzę Twój uśmiech, czuję nie jest prawdziwy, też się uśmiecham, ale nie jestem szczęśliwy. / Pih.
|
|
  |
|
Moja pierwsza miłość i mój pierwszy spacer, po nim pierwszy raz odczułam taką stratę.
|
|
  |
|
` Ty mrugasz do mnie okiem, ja rozbieram Cię wzrokiem. Najpierw rozbierany poker, potem wciągnę Cię jak kokę. / buczer.
|
|
|
|