głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika piona_ziomek_

nigdy nie chciałam podziwu   zawsze chciałam wiedzieć  co czujesz.

przybij.pione.1 dodano: 6 luty 2011

nigdy nie chciałam podziwu , zawsze chciałam wiedzieć, co czujesz.

proszę nie spraw abym znów cię pokochała czy nawet polubiła.. to zbyt trudne.  espoir

przybij.pione.1 dodano: 6 luty 2011

proszę nie spraw abym znów cię pokochała czy nawet polubiła.. to zbyt trudne. /espoir

zrób mądrze  weź mnie nie wkurwiaj.

przybij.pione.1 dodano: 6 luty 2011

zrób mądrze, weź mnie nie wkurwiaj.

Pierdol to. nie bądź dziewczyną  która potrzebuje mężczyzn. Bądź dziewczyną  której potrzebują mężczyźni.

przybij.pione.1 dodano: 6 luty 2011

Pierdol to. nie bądź dziewczyną, która potrzebuje mężczyzn. Bądź dziewczyną, której potrzebują mężczyźni.

czasem brakuje mi tego przyjemnego dreszczu  który przechodził mi po plecach  kiedy całowałeś mnie w kark.

definicjamiloscii dodano: 6 luty 2011

czasem brakuje mi tego przyjemnego dreszczu, który przechodził mi po plecach, kiedy całowałeś mnie w kark.

wciąż pamiętam dzień w którym stanął przed moim domem i pomimo wszelkich oporów uparł się  że musi ze mną porozmawiać. nadal mam w pamięci jego łzy  kiedy prosił  żebyśmy coś z tym zrobili  ratowali to  co było jeszcze do niedawna tak piękne. przepraszał za każdą kłótnię  nawet najgłupszą i taką o której już zapomniałam. powiedział  że kocha  i nie potrafi żyć dalej bez mojej ciągłej obecności. bolał mnie Jego widok niemiłosiernie  ale nie wróciłam. zawiodłam Go. zmiażdżyłam Jego serce w tak brutalny sposób  jak kiedyś zniszczono moje.

definicjamiloscii dodano: 6 luty 2011

wciąż pamiętam dzień w którym stanął przed moim domem i pomimo wszelkich oporów uparł się, że musi ze mną porozmawiać. nadal mam w pamięci jego łzy, kiedy prosił, żebyśmy coś z tym zrobili, ratowali to, co było jeszcze do niedawna tak piękne. przepraszał za każdą kłótnię, nawet najgłupszą i taką o której już zapomniałam. powiedział, że kocha, i nie potrafi żyć dalej bez mojej ciągłej obecności. bolał mnie Jego widok niemiłosiernie, ale nie wróciłam. zawiodłam Go. zmiażdżyłam Jego serce w tak brutalny sposób, jak kiedyś zniszczono moje.

dobra  podsumowując... za pięknie to wygląda.

definicjamiloscii dodano: 6 luty 2011

dobra, podsumowując... za pięknie to wygląda.

I wiesz ? Kiedyś przez przypadek uświadomisz sobie  ze to ja byłam tą jedną na milion. Tą której nie pozwala się odejść  bo ona nie wraca.

przybij.pione.1 dodano: 6 luty 2011

I wiesz ? Kiedyś przez przypadek uświadomisz sobie, ze to ja byłam tą jedną na milion. Tą której nie pozwala się odejść, bo ona nie wraca.

Bo lepiej pokazać wszystkim   że cała ta sytuacja mnie bawi   niż totalnie rozpierdala .

przybij.pione.1 dodano: 6 luty 2011

Bo lepiej pokazać wszystkim , że cała ta sytuacja mnie bawi , niż totalnie rozpierdala .

od pewnego czasu wszyscy nagle chcą sie upewnić czy on mnie kocha.

przybij.pione.1 dodano: 6 luty 2011

od pewnego czasu wszyscy nagle chcą sie upewnić czy on mnie kocha.

Muzyka  puść ją w słuchawkach i zamknij oczy. Doceń to.zajebistaskejciara

przybij.pione.1 dodano: 6 luty 2011

Muzyka, puść ją w słuchawkach i zamknij oczy. Doceń to.zajebistaskejciara

cześć. spierdoliłeś mi życie. pamiętasz ?   jachcenajamaice

przybij.pione.1 dodano: 6 luty 2011

cześć. spierdoliłeś mi życie. pamiętasz ? / jachcenajamaice

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć