głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika pilott

I nagle pojawia się On . Uśmiech nie może zejść z twarzy   cały czas .

iceflowers dodano: 18 marca 2012

I nagle pojawia się On . Uśmiech nie może zejść z twarzy , cały czas .

maybe. if you want.

rastabeejbe dodano: 18 marca 2012

maybe. if you want.

 zrób mi loda.  mógłbyś być trochę bardziej romantyczny?  zrób mi loda podczas deszczu.

rastabeejbe dodano: 18 marca 2012

-zrób mi loda. -mógłbyś być trochę bardziej romantyczny? -zrób mi loda podczas deszczu.
Autor cytatu: swag

' przepraszam  że się w Tobie zakochałam  że stałeś się moim całym światem. przepraszam za każde spojrzenie  za każde słowo w Twoją stronę  za każdy uśmiech. przepraszam za miłość. '

rastabeejbe dodano: 18 marca 2012

' przepraszam, że się w Tobie zakochałam, że stałeś się moim całym światem. przepraszam za każde spojrzenie, za każde słowo w Twoją stronę, za każdy uśmiech. przepraszam za miłość. '

' Pierdolę to  czy żyję czy istnieję tak samo jak to czy po lewej stronie mam mięsień czy serce. Mam wyjebane na to  gdzie tkwi w tym wszystkim sens i chuj mnie obchodzi  że nie powinnam przeklinać. Jebie mnie to  co mówią inni i właściwie tylko Ciebie nie udało mi się nadal olać. '

rastabeejbe dodano: 18 marca 2012

' Pierdolę to, czy żyję czy istnieję tak samo jak to czy po lewej stronie mam mięsień czy serce. Mam wyjebane na to, gdzie tkwi w tym wszystkim sens i chuj mnie obchodzi, że nie powinnam przeklinać. Jebie mnie to, co mówią inni i właściwie tylko Ciebie nie udało mi się nadal olać. '

' rozum w kółko mi powtarza: rań ile się da  oni też Cię przecież ranią. '

rastabeejbe dodano: 17 marca 2012

' rozum w kółko mi powtarza: rań ile się da, oni też Cię przecież ranią. '

' przyjaciel ? przepraszam  nie znam. '

rastabeejbe dodano: 17 marca 2012

' przyjaciel ? przepraszam, nie znam. '

Bo wiedz że istnieje życie po Tobie . Lepsze życie .

iceflowers dodano: 16 marca 2012

Bo wiedz że istnieje życie po Tobie . Lepsze życie .

masz Go dość. masz po uszy Jego krzyków  pretensji  marudzenia przy byle okazji  czepiania się o każdy detal  chorej zazdrości. doskonale zdajesz sobie sprawę  że typ niszczy Cię od środka  zatruwa możliwie każdą chwilę  ogranicza Cię  blokuje dostęp do marzeń. ale nie zostawisz Go  bo kochasz i mimo wszystko wiesz  że On czuje to samo.

definicjamiloscii dodano: 16 marca 2012

masz Go dość. masz po uszy Jego krzyków, pretensji, marudzenia przy byle okazji, czepiania się o każdy detal, chorej zazdrości. doskonale zdajesz sobie sprawę, że typ niszczy Cię od środka, zatruwa możliwie każdą chwilę, ogranicza Cię, blokuje dostęp do marzeń. ale nie zostawisz Go, bo kochasz i mimo wszystko wiesz, że On czuje to samo.

Czasem jednak na naszej drodze musi pojawić się ktoś kto nas zmotywuje do działania   nie mama   nie tata   babcia   starsze rodzeństwo   przyjaciel . Ktoś zupełnie obcy . Ktoś kto opowie nam nową historie życia   dzięki którym nabierzemy sił do dziania na dalszą drogę .

iceflowers dodano: 16 marca 2012

Czasem jednak na naszej drodze musi pojawić się ktoś kto nas zmotywuje do działania , nie mama , nie tata , babcia , starsze rodzeństwo , przyjaciel . Ktoś zupełnie obcy . Ktoś kto opowie nam nową historie życia , dzięki którym nabierzemy sił do dziania na dalszą drogę .

To nasze światło  a nie nasza mroczność nas przeraża.

iceflowers dodano: 16 marca 2012

To nasze światło, a nie nasza mroczność nas przeraża.

Kiedy uwalniamy się od swojego strachu  nasza obecność automatycznie wyzwala innych.

iceflowers dodano: 16 marca 2012

Kiedy uwalniamy się od swojego strachu, nasza obecność automatycznie wyzwala innych.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć