głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika pierdolic_milosc

Rozstawali się już wiele razy. Za każdym razem wydawało jej się  że teraz to już na pewno na zawsze. Poznała wszystkie drogi prowadzące do jego domu. On znalazł tę jedną  którą od niej odszedł.

twojaprzytulankax3 dodano: 13 sierpnia 2014

Rozstawali się już wiele razy. Za każdym razem wydawało jej się, że teraz to już na pewno na zawsze. Poznała wszystkie drogi prowadzące do jego domu. On znalazł tę jedną, którą od niej odszedł.

Coś w tym jest  kiedy patrzysz na mnie  coś w tym jest kiedy mówisz mi zwykłe 'cześć'. chyba się w tobie zakochałam.

twojaprzytulankax3 dodano: 13 sierpnia 2014

Coś w tym jest, kiedy patrzysz na mnie, coś w tym jest kiedy mówisz mi zwykłe 'cześć'. chyba się w tobie zakochałam.

przestałam czuć  mieć nadzieje  ścielić łóżko i sprzątać na biurku

twojaprzytulankax3 dodano: 13 sierpnia 2014

przestałam czuć, mieć nadzieje ,ścielić łóżko i sprzątać na biurku

już dawno byłeś kimś ważnym. potem nagle i niepostrzeżenie stałeś się najważniejszym.

twojaprzytulankax3 dodano: 13 sierpnia 2014

już dawno byłeś kimś ważnym. potem nagle i niepostrzeżenie stałeś się najważniejszym.

Nie wygrasz z nami  stadionów nie zmienisz w teatry.   My wciąż z racami  trybuny świadkiem spektakli.   Kiedyś nagrody za oprawy  teraz zakaz goni zakaz.   Chociaż ciężki jest czas  nie zapomnisz o ultrasach.   Wielkie pięć za chuligański trud dla chłopaków.   Twarda ekipa  zawsze najlepsza w swoim fachu.

melaa dodano: 13 sierpnia 2014

Nie wygrasz z nami, stadionów nie zmienisz w teatry. My wciąż z racami, trybuny świadkiem spektakli. Kiedyś nagrody za oprawy, teraz zakaz goni zakaz. Chociaż ciężki jest czas, nie zapomnisz o ultrasach. Wielkie pięć za chuligański trud dla chłopaków. Twarda ekipa, zawsze najlepsza w swoim fachu.

W mediach nagonka trwa    narkomani i bandyci  agresywni i niebezpieczni.   Prasa głośno krzyczy  spójrz mi w twarz!   Do której z grup mnie zaliczysz.   Nie znasz życia  rozejrzyj się po okolicy.

melaa dodano: 13 sierpnia 2014

W mediach nagonka trwa, narkomani i bandyci, agresywni i niebezpieczni. Prasa głośno krzyczy, spójrz mi w twarz! Do której z grup mnie zaliczysz. Nie znasz życia, rozejrzyj się po okolicy.

Czytasz wyborczą  myślisz że to prawda objawiona.   Kibol tu  kibol tam. Znów złapali kibola.   Przyjdź i popatrz zanim zaczniesz pieprzyć bzdury.   Patrz co kocham!   Wszystkie prawe ręce do góry!

melaa dodano: 13 sierpnia 2014

Czytasz wyborczą, myślisz że to prawda objawiona. Kibol tu, kibol tam. Znów złapali kibola. Przyjdź i popatrz zanim zaczniesz pieprzyć bzdury. Patrz co kocham! Wszystkie prawe ręce do góry!

To jest bez warunkowa miłość  nie potrafi wkurwić.   Po porażce się budzę i już mija mi gul   I znów wierze  choć pewnie znów ktoś ma nas za durni.   Ja wiary  nadziei  optymizmu mam multum.   Mam jedno życie  jedno serce  liczy się jeden klub.

melaa dodano: 13 sierpnia 2014

To jest bez warunkowa miłość, nie potrafi wkurwić. Po porażce się budzę i już mija mi gul I znów wierze, choć pewnie znów ktoś ma nas za durni. Ja wiary, nadziei, optymizmu mam multum. Mam jedno życie, jedno serce, liczy się jeden klub.

Wiem jak smakuje sukces    Gdy wszyscy mówią nie ma szans.   Dla was piłka to sport  dla nas ten klub to życie.   Dla was kibic to łobuz. według nas nie myślicie

melaa dodano: 13 sierpnia 2014

Wiem jak smakuje sukces, Gdy wszyscy mówią nie ma szans. Dla was piłka to sport, dla nas ten klub to życie. Dla was kibic to łobuz. według nas nie myślicie

nie wiem dokąd zmierzasz  wiem  co budzisz we mnie

pierdolonadama dodano: 13 sierpnia 2014

nie wiem dokąd zmierzasz, wiem, co budzisz we mnie

kierunek Szwecja... Będę tęsknić. xoxo

chokoreeto dodano: 13 sierpnia 2014

kierunek Szwecja... Będę tęsknić. xoxo

“ Jest na świecie ta­ki rodzaj smut­ku  które­go nie można wy­razić łza­mi. Nie można go ni­komu wytłumaczyć. Nie mogąc przyb­rać żad­ne­go kształtu  osiada cias­no na dnie ser­ca jak śnieg pod­czas bez­wiet­rznej nocy.  ”  — nic dodać  nic ująć

chokoreeto dodano: 13 sierpnia 2014

“ Jest na świecie ta­ki rodzaj smut­ku, które­go nie można wy­razić łza­mi. Nie można go ni­komu wytłumaczyć. Nie mogąc przyb­rać żad­ne­go kształtu, osiada cias­no na dnie ser­ca jak śnieg pod­czas bez­wiet­rznej nocy. ” — nic dodać, nic ująć

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć