głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika pauliska18

i pamiętając że ma zapomnieć kochała dalej. Kochała i wiedziała że zanim wymaże z pamięci te wszystkie wspólne chwile trzymanie się za ręce to kocham wypowiadane raz po raz aby podkreślić moc więzi upłynie sporo czasu. Nie chciała aby upłynął.. Chciała pamiętać że on jest że zaraz przyjdzie.. Mocno przytuli i znów nazwie swoim kochaniem. On już nie wróci. Zakopał wielką miłość. Ale ona nigdy nie powie że był.. bo chce pamiętać że jest..

pauliska18 dodano: 1 luty 2012

i pamiętając, że ma zapomnieć kochała dalej. Kochała i wiedziała, że zanim wymaże z pamięci te wszystkie wspólne chwile, trzymanie się za ręce, to "kocham" wypowiadane raz po raz, aby podkreślić moc więzi, upłynie sporo czasu. Nie chciała, aby upłynął.. Chciała pamiętać, że on jest, że zaraz przyjdzie.. Mocno przytuli i znów nazwie swoim kochaniem. On już nie wróci. Zakopał wielką miłość. Ale ona nigdy nie powie, że był.. bo chce pamiętać, że jest..

wiesz jak to jest kiedy ukochana osoba mija Cię bez słowa? wiesz jak to jest kiedy chcesz spojrzeć pewnej osobie w oczy a nie możesz bo po paru sekundach musisz odwrócić się kryjąc łzy? wiesz jak to jest kiedy w rozmowie łamie Ci się głos? wiesz jak to jest kiedy tracisz oddech bo patrzysz na niego a z jego zachowania wnioskujesz że jemu już nie zależy? wiesz jak to jest kiedy wracając do domu masz płacz na końcu nosa? wiesz jak to jest kiedy kładziesz się spać z nadzieją że może wreszcie szloch nie będzie Ci przeszkadzał w zasypianiu? wiesz jak to jest kiedy wstajesz rano i masz świadomość tego że kolejny dzień będzie powtórką poprzedniego? wiesz jak to jest kiedy umierasz wiedząc że żyjesz? nie wiesz? To proszę nie pierdol mi o tym że czas leczy rany...!

pauliska18 dodano: 1 luty 2012

wiesz jak to jest, kiedy ukochana osoba mija Cię bez słowa? wiesz jak to jest, kiedy chcesz spojrzeć pewnej osobie w oczy, a nie możesz, bo po paru sekundach, musisz odwrócić się, kryjąc łzy? wiesz jak to jest, kiedy w rozmowie łamie Ci się głos? wiesz, jak to jest, kiedy tracisz oddech, bo patrzysz na niego, a z jego zachowania wnioskujesz, że jemu już nie zależy? wiesz jak to jest, kiedy wracając do domu, masz płacz na końcu nosa? wiesz jak to jest, kiedy kładziesz się spać z nadzieją, że może wreszcie szloch nie będzie Ci przeszkadzał w zasypianiu? wiesz jak to jest, kiedy wstajesz rano i masz świadomość tego, że kolejny dzień będzie powtórką poprzedniego? wiesz jak to jest, kiedy umierasz wiedząc, że żyjesz? nie wiesz? To proszę nie pierdol mi o tym, że czas leczy rany...!

DOBRANOC

pauliska18 dodano: 1 luty 2012

DOBRANOC ;)

 Kochanie..  Tak? Zatrzymała się i odwróciła.  Nic takiego odpowiedział Chciałem tylko jeszcze raz na Ciebie spojrzeć.

pauliska18 dodano: 1 luty 2012

-Kochanie.. -Tak?- Zatrzymała się i odwróciła. -Nic takiego- odpowiedział- Chciałem tylko jeszcze raz na Ciebie spojrzeć.

 Kocham Cię..  Ale przecież nie widzieliśmy się od roku!  Widziałem Cię co noc ilekroć zamknąłem oczy..

pauliska18 dodano: 1 luty 2012

-Kocham Cię.. -Ale przecież nie widzieliśmy się od roku! -Widziałem Cię co noc, ilekroć zamknąłem oczy..

 Upijała się żeby przypomnieć sobie moment w którym ją kochał. W stanie trzeźwym wiedziała że taki nigdy nie istniał..

pauliska18 dodano: 1 luty 2012

-Upijała się, żeby przypomnieć sobie moment w którym ją kochał. W stanie trzeźwym wiedziała, że taki nigdy nie istniał..

Nie ważne jest to że nie możesz być mój. Ważne jest to ile razy byłeś tylko dla mnie..

pauliska18 dodano: 1 luty 2012

Nie ważne jest to, że nie możesz być mój. Ważne jest to ile razy byłeś tylko dla mnie..

Jeśli powiesz że moje oczy są piękne odpowiem Ci że są one takie bo patrzą na Ciebie.

pauliska18 dodano: 1 luty 2012

Jeśli powiesz, że moje oczy są piękne, odpowiem Ci, że są one takie, bo patrzą na Ciebie.

Wczoraj było do dupy dzisiaj jest do dupy jutro pewnie też będzie do dupy. Czyżby upragniona stabilizacja?

pauliska18 dodano: 1 luty 2012

Wczoraj było do dupy, dzisiaj jest do dupy, jutro pewnie też będzie do dupy. Czyżby upragniona stabilizacja?

poniedziałek bez Ciebie. wtorek bez Ciebie. środa bez Ciebie. czwartek bez Ciebie. piątek bez Ciebie. sobota bez Ciebie. niedziela bez Ciebie. dobrze że tydzień ma tylko 7dni.

pauliska18 dodano: 1 luty 2012

poniedziałek bez Ciebie. wtorek bez Ciebie. środa bez Ciebie. czwartek bez Ciebie. piątek bez Ciebie. sobota bez Ciebie. niedziela bez Ciebie. dobrze, że tydzień ma tylko 7dni.

 ciii... słyszysz?  co?  zgniatane marzenia topiącą się nadzieję i umierającą miłość.

pauliska18 dodano: 1 luty 2012

- ciii... słyszysz? - co? - zgniatane marzenia, topiącą się nadzieję i umierającą miłość.

kocham Twoje niebieskie oczy doprowadzają mnie do obłędu..

pauliska18 dodano: 1 luty 2012

kocham Twoje niebieskie oczy doprowadzają mnie do obłędu..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV