głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika paulinezka294

Bądź jak słońce  by ludzie tęsknili za Twoim serdecznym uśmiechem jak za jego promieniami  gdy pada deszcz.

kajmell dodano: 19 luty 2012

Bądź jak słońce, by ludzie tęsknili za Twoim serdecznym uśmiechem jak za jego promieniami, gdy pada deszcz.

  Wydaje mi się  że w Twoich żyłach nie płynie już krew   nie wiem co zastąpiło Ci ją  lecz zostałam wyssana z nią.  Za późno już wiem   choćbym chciała  nie zmienisz już się.  Mogę płakać i nie spać co noc  albo w piekło zamienić nasz dom.   ..

zimoweslonce dodano: 19 luty 2012

" Wydaje mi się, że w Twoich żyłach nie płynie już krew, nie wiem co zastąpiło Ci ją, lecz zostałam wyssana z nią. Za późno już wiem, choćbym chciała, nie zmienisz już się. Mogę płakać i nie spać co noc albo w piekło zamienić nasz dom. " ..

  Zaufaj mi  wiecznie to nie będzie trwać   Korzystajmy więc  póki cień nie wchłonie nas.   ..

zimoweslonce dodano: 19 luty 2012

" Zaufaj mi, wiecznie to nie będzie trwać /Korzystajmy więc, póki cień nie wchłonie nas. " ..

  To ominąć miało nas  Nas nie dotyczyć   innych tak  Nie otrzeć o nas nawet się  Obok nas to miało przejść.   ..

zimoweslonce dodano: 19 luty 2012

" To ominąć miało nas /Nas nie dotyczyć - innych tak /Nie otrzeć o nas nawet się /Obok nas to miało przejść. " ..

Nie rób sobie krzywdy przez rzeczy  na które nie masz wpływu.

kajmell dodano: 18 luty 2012

Nie rób sobie krzywdy przez rzeczy, na które nie masz wpływu.

  Prowadzimy naszą grę    Opanowujesz ją tak dobrze.   Pozwól ciemności ściemnieć    Obiecaj  że to zrobisz.   Jutro niepotrzebnie rano wstanę..

zimoweslonce dodano: 18 luty 2012

" Prowadzimy naszą grę, /Opanowujesz ją tak dobrze. /Pozwól ciemności ściemnieć, /Obiecaj, że to zrobisz. " Jutro niepotrzebnie rano wstanę..

Mógłby takie rzeczy mówić codziennie  a nie tylko wtedy  gdy jest pod wpływem alkoholu. I z powagą  nie żartem..

zimoweslonce dodano: 17 luty 2012

Mógłby takie rzeczy mówić codziennie, a nie tylko wtedy, gdy jest pod wpływem alkoholu. I z powagą, nie żartem..

  Od czasu do czasu trzeba odpocząć od nieróbstwa.   Jean Cocteau ..

zimoweslonce dodano: 16 luty 2012

" Od czasu do czasu trzeba odpocząć od nieróbstwa. " Jean Cocteau ..

  Du bist Teil meiner Vergangenheit.   ..

zimoweslonce dodano: 16 luty 2012

" Du bist Teil meiner Vergangenheit. " ..

Dzisiaj na niemieckim trzeba było odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących sportu  m.in. ulubionej dyscypliny sportowej  drużyny oraz sportowca. Wszystko zmyśliłam. Nic  co napisałam  nie było prawdą. Nawet z takich informacji potrafię robić tajemnice. Mimo  że nie opuszczam żadnego meczu w TV  z udziałem mojego ulubionego sportowca..

zimoweslonce dodano: 16 luty 2012

Dzisiaj na niemieckim trzeba było odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących sportu, m.in. ulubionej dyscypliny sportowej, drużyny oraz sportowca. Wszystko zmyśliłam. Nic, co napisałam, nie było prawdą. Nawet z takich informacji potrafię robić tajemnice. Mimo, że nie opuszczam żadnego meczu w TV, z udziałem mojego ulubionego sportowca..

  Do kobiety trzeba się pofatygować. Potem patrzysz jej w oczy  przysuwasz się  tylko troszeczkę  ale najlepiej prawie do końca. A potem czekasz  aż Ona się też troszeczkę przysunie  nieprawdaż? Teraz wasze wargi praktycznie się już stykają  a potem po prostu jej mówisz  jak bardzo jej nienawidzisz.

kajmell dodano: 16 luty 2012

" Do kobiety trzeba się pofatygować. Potem patrzysz jej w oczy, przysuwasz się, tylko troszeczkę, ale najlepiej prawie do końca. A potem czekasz, aż Ona się też troszeczkę przysunie, nieprawdaż? Teraz wasze wargi praktycznie się już stykają, a potem po prostu jej mówisz, jak bardzo jej nienawidzisz. "

Mogłam zapytać  czy zna angielski. Czy potrafi jeździć na łyżwach i miałby ochotę pójść na nie ze mną. O imię też mogłam zapytać. Ale nie zapytałam. Dlatego  że sporo esemesował. Pomyślałam  że z dziewczyną. Ale pewnie nie. Jak zawsze..

zimoweslonce dodano: 15 luty 2012

Mogłam zapytać, czy zna angielski. Czy potrafi jeździć na łyżwach i miałby ochotę pójść na nie ze mną. O imię też mogłam zapytać. Ale nie zapytałam. Dlatego, że sporo esemesował. Pomyślałam, że z dziewczyną. Ale pewnie nie. Jak zawsze..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć