głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika patka9594

czuję Twój zapach .. czuję go tak intensywnie jakbyś właśnie stąd wyszedł .. to tylko chora podświadomość  wiem '   mojee.

smajl_ dodano: 22 sierpnia 2010

czuję Twój zapach .. czuję go tak intensywnie jakbyś właśnie stąd wyszedł .. to tylko chora podświadomość, wiem ' / mojee.

było kilka takich chwil  gdy szłam przez uśpione miasto i spotykałam Ciebie. czułam  że jest źle  bez namysłu podchodziłam Ty przytulałeś mnie jak zawsze. na ułamek sekundy znikały problemy . zaciągałam się Twoim zapachem  Ty lekko całowałeś mnie w szyję . a później odchodziłam . nazajutrz jest zwyczajnie  mijamy się bez 'cześć' ale ze świadomością  że nie znaczymy dla siebie choćby odrobinę mniej  niż kilka miesięcy temu .   mojee.

smajl_ dodano: 22 sierpnia 2010

było kilka takich chwil, gdy szłam przez uśpione miasto i spotykałam Ciebie. czułam, że jest źle, bez namysłu podchodziłam Ty przytulałeś mnie jak zawsze. na ułamek sekundy znikały problemy . zaciągałam się Twoim zapachem, Ty lekko całowałeś mnie w szyję . a później odchodziłam . nazajutrz jest zwyczajnie, mijamy się bez 'cześć' ale ze świadomością, że nie znaczymy dla siebie choćby odrobinę mniej, niż kilka miesięcy temu . / mojee.

dz.    teksty smajl_ dodał komentarz: dz. ;) do wpisu 22 sierpnia 2010
nmzc    . wpis świetny    teksty smajl_ dodał komentarz: nmzc ;) . wpis świetny ;) do wpisu 22 sierpnia 2010
jestem pewna  że zatęsknisz. może to będzie tylko chwila  moment  ułamek sekundy ale zatęsknisz wiem to. może będziesz wtedy stał w kolejce po fajki a może będziesz słuchał dobrego rapu..albo będziesz z nią  poczujesz jej zapach i stwierdzisz że nic nie dorówna mojemu. ale zatęsknisz. przeleci Ci przed oczma wszystko.. każdy mój uśmiech  każda łza. każda chwila spędzona razem. zatęsknisz.'   mojee.

smajl_ dodano: 22 sierpnia 2010

jestem pewna, że zatęsknisz. może to będzie tylko chwila, moment, ułamek sekundy ale zatęsknisz wiem to. może będziesz wtedy stał w kolejce po fajki a może będziesz słuchał dobrego rapu..albo będziesz z nią, poczujesz jej zapach i stwierdzisz że nic nie dorówna mojemu. ale zatęsknisz. przeleci Ci przed oczma wszystko.. każdy mój uśmiech, każda łza. każda chwila spędzona razem. zatęsknisz.' / mojee.

dz.    teksty smajl_ dodał komentarz: dz. ;) do wpisu 22 sierpnia 2010
nie mam nic ziom prawie  bo mam to co każdy  kocham hip hop bo sprawił że jestem otwarty .  '    vixen x3

smajl_ dodano: 22 sierpnia 2010

nie mam nic ziom prawie, bo mam to co każdy kocham hip hop bo sprawił że jestem otwarty . ' / vixen x3

I chyba nie potrafię powiedzieć że nie chciałbym Cię mieć. '

smajl_ dodano: 22 sierpnia 2010

I chyba nie potrafię powiedzieć że nie chciałbym Cię mieć. '

może i nie wiem kim jestem  ale wiem do czego dąże . '  mojee.

smajl_ dodano: 22 sierpnia 2010

może i nie wiem kim jestem, ale wiem do czego dąże . ' /mojee.

dla ciebie taniec to hobby  dla mnie życie. o współdziałaniu nie ma mowy . '    mojee.

smajl_ dodano: 22 sierpnia 2010

dla ciebie taniec to hobby, dla mnie życie. o współdziałaniu nie ma mowy . ' / mojee.

www.nasze marzenia.eu logujcie sie.

chilloutowa dodano: 21 sierpnia 2010

www.nasze-marzenia.eu logujcie sie.

Coke Live Music Festival .

smajl_ dodano: 21 sierpnia 2010

Coke Live Music Festival . ;)

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć