głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika patipatipati_xd

Przyznaję  zmieniłam się  zainteresował mnie Twój styl życia   ten ciągły luz i nie branie niczego na serio. To wszystko dla Ciebie. Dla Ciebie jestem najlepszą uczennicą w klasie  dla Ciebie nie palę  dla Ciebie się uśmiecham  dla Ciebie uczę się chodzić na szpilkach chociaż to nie jest łatwe  bo chcę być Twoja  Twoja i tylko Twoja.

telepatia dodano: 13 maja 2010

Przyznaję, zmieniłam się, zainteresował mnie Twój styl życia - ten ciągły luz i nie branie niczego na serio. To wszystko dla Ciebie. Dla Ciebie jestem najlepszą uczennicą w klasie, dla Ciebie nie palę, dla Ciebie się uśmiecham, dla Ciebie uczę się chodzić na szpilkach chociaż to nie jest łatwe, bo chcę być Twoja, Twoja i tylko Twoja.

Jeszcze czuję Twój zapach na mojej delikatniej skórze. Wyobrażam sobie Twój dotyk  to jak do mnie mówisz i jak się uśmiechasz. Przeglądam zdjęcia  delikatnie wykrzywiam usta w uśmiech. Postanawiam   będę walczyć.

telepatia dodano: 13 maja 2010

Jeszcze czuję Twój zapach na mojej delikatniej skórze. Wyobrażam sobie Twój dotyk, to jak do mnie mówisz i jak się uśmiechasz. Przeglądam zdjęcia, delikatnie wykrzywiam usta w uśmiech. Postanawiam - będę walczyć.

Jeśli spotka mnie miłość nie będę uciekała   lecz nie będę jej gonić  bo to przecież jej zadanie  żeby mnie złapać  wziąć w ramiona i poprowadzić. Głos mojego serca mówi mi  że prawie jej dotykam  prawie czuję jej oddech w postaci wiatru  jest prawie przy mnie. Jeszcze tylko trochę starań  trochę dotyku i już będzie przy mnie... Jeszcze chwilka.

telepatia dodano: 13 maja 2010

Jeśli spotka mnie miłość nie będę uciekała, lecz nie będę jej gonić, bo to przecież jej zadanie, żeby mnie złapać, wziąć w ramiona i poprowadzić. Głos mojego serca mówi mi, że prawie jej dotykam, prawie czuję jej oddech w postaci wiatru, jest prawie przy mnie. Jeszcze tylko trochę starań, trochę dotyku i już będzie przy mnie... Jeszcze chwilka.

Oddycham Tobą  Twoim wzrokiem. Bądź chociaż chwilkę przy mnie  bo tylko przy Tobie czuję się jak w niebie  koło słońca i tęczy.

telepatia dodano: 13 maja 2010

Oddycham Tobą, Twoim wzrokiem. Bądź chociaż chwilkę przy mnie, bo tylko przy Tobie czuję się jak w niebie, koło słońca i tęczy.

Chyba nawet największej idiotce  należy się chwila czułości. Czasami nawet najtwardszej dziewczynie potrzeba promieni słońca w postaci czułego wzroku i pocałunków  o tak!

telepatia dodano: 13 maja 2010

Chyba nawet największej idiotce, należy się chwila czułości. Czasami nawet najtwardszej dziewczynie potrzeba promieni słońca w postaci czułego wzroku i pocałunków, o tak!

budzisz się pewnego ranka i siadając na brzegu łóżka obiecujesz sobie  że łzy które właśnie ocierasz  są tymi ostatnimi. przysięgasz sobie  że od dziś będziesz szczęśliwy. nie ważne czy to szczęście będzie prawdziwe  czy tylko będziesz się oszukiwać  że jest. grunt  abyś potrafił oszukać samego siebie. abyś zdołał oszukać własną podświadomość na tyle  aby poczuć się spełnionym. aby potrafić się uśmiechnąć  nawet w kryzysowej sytuacji. są problemy. każdy z nas je posiada. jedni większe  drudzy mniejsze bądź mniej istotne. sęk w tym jak sobie z nimi radzimy. nie z każdej sytuacji jest wyjście i nie każdy problem da się rozwiązać. właśnie teraz nasuwa się myśl   jak być szczęśliwym mając problemy? jak oszukać własną mentalność  że problemy nie istnieją a życie jest piękne? właśnie nad tym głowimy się każdego dnia. każdej nocy obsesyjnie zastanawiamy się co zrobić  aby w końcu zrozumieć sens naszego istnienia. aby w końcu odnaleźć ścieżkę do szczęścia.   abstracion

telepatia dodano: 10 maja 2010

budzisz się pewnego ranka i siadając na brzegu łóżka obiecujesz sobie, że łzy które właśnie ocierasz, są tymi ostatnimi. przysięgasz sobie, że od dziś będziesz szczęśliwy. nie ważne czy to szczęście będzie prawdziwe, czy tylko będziesz się oszukiwać, że jest. grunt, abyś potrafił oszukać samego siebie. abyś zdołał oszukać własną podświadomość na tyle, aby poczuć się spełnionym. aby potrafić się uśmiechnąć, nawet w kryzysowej sytuacji. są problemy. każdy z nas je posiada. jedni większe, drudzy mniejsze bądź mniej istotne. sęk w tym jak sobie z nimi radzimy. nie z każdej sytuacji jest wyjście i nie każdy problem da się rozwiązać. właśnie teraz nasuwa się myśl - jak być szczęśliwym mając problemy? jak oszukać własną mentalność, że problemy nie istnieją a życie jest piękne? właśnie nad tym głowimy się każdego dnia. każdej nocy obsesyjnie zastanawiamy się co zrobić, aby w końcu zrozumieć sens naszego istnienia. aby w końcu odnaleźć ścieżkę do szczęścia. / abstracion

otaczają nas miliardy ludzi. powinniśmy zostać wyśmiany  gdy powiemy  że jesteśmy sami. nikt z nas nie jest sam. jesteśmy samotni nie sami. różnica jest nie wielka  ale bardzo znacząca. mamy mnóstwo znajomych  bliższych bądź dalszych. mamy rodzinę  mniejszą lub większą. ale zawsze jest ktoś do kogo możemy się uśmiechnąć  nawet jeśli mamy stuprocentową pewność  że owy uśmiech nie zostanie odwzajemniony. problem tkwi w tym  że zostaliśmy skonstruowani na tyle irracjonalnie  że potrzebujemy drugiej osoby na wyłączność  aby nie czuć się samotnym. jesteśmy egoistami żądając przyjaciół  partnerów. nie zabraniamy im kontaktów z innymi  ale choćby podświadomie oczekujemy od nich uwagi. zrozumienia. pomocy. miłości. pragniemy obdarzyć ich tym samym. kochamy. pomagamy. czasami pomimo woli danej osoby. możemy się oszukiwać  ale każdemu z nas potrzebny jest ktoś  kto odbierze telefon o czwartej nad ranem i cierpliwie wysłucha naszych narzekań na życie.   abstracion

telepatia dodano: 10 maja 2010

otaczają nas miliardy ludzi. powinniśmy zostać wyśmiany, gdy powiemy, że jesteśmy sami. nikt z nas nie jest sam. jesteśmy samotni nie sami. różnica jest nie wielka, ale bardzo znacząca. mamy mnóstwo znajomych, bliższych bądź dalszych. mamy rodzinę, mniejszą lub większą. ale zawsze jest ktoś do kogo możemy się uśmiechnąć, nawet jeśli mamy stuprocentową pewność, że owy uśmiech nie zostanie odwzajemniony. problem tkwi w tym, że zostaliśmy skonstruowani na tyle irracjonalnie, że potrzebujemy drugiej osoby na wyłączność, aby nie czuć się samotnym. jesteśmy egoistami żądając przyjaciół, partnerów. nie zabraniamy im kontaktów z innymi, ale choćby podświadomie oczekujemy od nich uwagi. zrozumienia. pomocy. miłości. pragniemy obdarzyć ich tym samym. kochamy. pomagamy. czasami pomimo woli danej osoby. możemy się oszukiwać, ale każdemu z nas potrzebny jest ktoś, kto odbierze telefon o czwartej nad ranem i cierpliwie wysłucha naszych narzekań na życie. / abstracion

miłość nie istnieje. jest coś takiego jak zauroczenie. ładujesz się w związek. oboje jesteście sobą nawzajem zafascynowani. poznajecie siebie doszczętnie. kiedy wiecie o sobie już wszystko wkracza rutyna. oszukujecie się  że to jest tylko chwilowe. właśnie wtedy  dochodzi poróżnienie zdań i pierwsze kłótnie. udajecie  że to wszystko jest przejściowe  że prawdziwa miłość przezwycięży wszystko. nadal jesteście ze sobą. wszystko się sypie  a Wy nie macie się odwagi rozstać twierdząc  że za wiele Was łączy. za wiele razem przeżyliście  aby to wszystko skreślić. obawiacie się  że osoba z którą jesteście jest tą jedyną  a szansa może się nie powtórzyć. właśnie wtedy dochodzi do przyzwyczajenia. tekst 'nie wyobrażam sobie życia bez niej jego' świadczy o tym  że jesteśmy do osoby na tyle przyzwyczajeni  że zapomnieliśmy o naszym funkcjonowaniu bez niej. męczymy się ze sobą aż do końca. tylko nie licznych stać na to  aby zrezygnować i spróbować na nowo. z kimś innym.   abstracion

telepatia dodano: 10 maja 2010

miłość nie istnieje. jest coś takiego jak zauroczenie. ładujesz się w związek. oboje jesteście sobą nawzajem zafascynowani. poznajecie siebie doszczętnie. kiedy wiecie o sobie już wszystko wkracza rutyna. oszukujecie się, że to jest tylko chwilowe. właśnie wtedy, dochodzi poróżnienie zdań i pierwsze kłótnie. udajecie, że to wszystko jest przejściowe, że prawdziwa miłość przezwycięży wszystko. nadal jesteście ze sobą. wszystko się sypie, a Wy nie macie się odwagi rozstać twierdząc, że za wiele Was łączy. za wiele razem przeżyliście, aby to wszystko skreślić. obawiacie się, że osoba z którą jesteście jest tą jedyną, a szansa może się nie powtórzyć. właśnie wtedy dochodzi do przyzwyczajenia. tekst 'nie wyobrażam sobie życia bez niej/jego' świadczy o tym, że jesteśmy do osoby na tyle przyzwyczajeni, że zapomnieliśmy o naszym funkcjonowaniu bez niej. męczymy się ze sobą aż do końca. tylko nie licznych stać na to, aby zrezygnować i spróbować na nowo. z kimś innym. / abstracion

nie skupiajmy się na problemach. na tym co wywołuje u nas histeryczny płacz czy łzy sentymentu. skupmy się na tym  co sprawia nam radość. dążmy do spełnienia marzeń i realizacji celów nie zważając na kłopoty. na nasze troski  które usilnie próbują nam odebrać sens życia. nie dajmy za wygraną. nakopmy przeznaczeniu i pokażmy mu kto tu rządzi. los nie ma prawa dyktować nam łez czy uśmiechów. to od nas zależy jak będzie wyglądać nasze życie.   abstracion

telepatia dodano: 10 maja 2010

nie skupiajmy się na problemach. na tym co wywołuje u nas histeryczny płacz czy łzy sentymentu. skupmy się na tym, co sprawia nam radość. dążmy do spełnienia marzeń i realizacji celów nie zważając na kłopoty. na nasze troski, które usilnie próbują nam odebrać sens życia. nie dajmy za wygraną. nakopmy przeznaczeniu i pokażmy mu kto tu rządzi. los nie ma prawa dyktować nam łez czy uśmiechów. to od nas zależy jak będzie wyglądać nasze życie. / abstracion

Plastikowa laleczka szykuje się każdego dnia po trzy godziny  by wyglądać idealnie. Jednak bez makijażu  całkiem naga nie jest taka zajebista jak się nam wydaje. Płaska jak deska  oczy podkrążone nikt nie chce jej mieć za żonę. Po co mu taka lala  co tylko pieniądze rozpierd.ala?

telepatia dodano: 10 maja 2010

Plastikowa laleczka szykuje się każdego dnia po trzy godziny, by wyglądać idealnie. Jednak bez makijażu, całkiem naga nie jest taka zajebista jak się nam wydaje. Płaska jak deska, oczy podkrążone nikt nie chce jej mieć za żonę. Po co mu taka lala, co tylko pieniądze rozpierd.ala?

Z Twoją inteligencją możesz zostać najwyżej łopatologiem.

telepatia dodano: 10 maja 2010

Z Twoją inteligencją możesz zostać najwyżej łopatologiem.

Znowu odebrano Ci pomysł na przyszłość   życie stało się trucizną. Znowu zostałeś sam   przecież tego tak zawsze się bałeś. Znowu nikt Cię nie kocha   przecież tego nie chciałeś. Palisz papierosa  za papierosem i myślisz dlaczego życie jest do dupy. Po co to robisz? I tak nie cofniesz czasu  nie zmienisz się. Przestań pić! Już i tak nie masz prawie mózgu.. Skończ z tym  z Nimi skończ. Może wtedy znowu znajdzie się ktoś kto Cię pokocha. Jeśli uważasz  że życie jest piękne to powodzenia w zawodówce.   3

telepatia dodano: 10 maja 2010

Znowu odebrano Ci pomysł na przyszłość - życie stało się trucizną. Znowu zostałeś sam - przecież tego tak zawsze się bałeś. Znowu nikt Cię nie kocha - przecież tego nie chciałeś. Palisz papierosa, za papierosem i myślisz dlaczego życie jest do dupy. Po co to robisz? I tak nie cofniesz czasu, nie zmienisz się. Przestań pić! Już i tak nie masz prawie mózgu.. Skończ z tym, z Nimi skończ. Może wtedy znowu znajdzie się ktoś kto Cię pokocha. Jeśli uważasz, że życie jest piękne to powodzenia w zawodówce. < 3

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć