głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika paralysisxofxthought

Nie rań Go  nie staraj się zmienić  i nie spodziewaj się więcej niż może Ci dać. Nie analizuj! Uśmiechnij się  gdy On czyni Cię szczęśliwą. Krzycz  gdy Cię wkurza i tęsknij za Nim  gdy go przy Tobie nie ma  kochaj mocno  jeśli może zaistnieć miłość  ponieważ dokonali faceci nie istnieją. Ale zawsze istnieje facet  który jest dla Ciebie idealny

extazy dodano: 2 listopada 2014

Nie rań Go, nie staraj się zmienić, i nie spodziewaj się więcej niż może Ci dać. Nie analizuj! Uśmiechnij się, gdy On czyni Cię szczęśliwą. Krzycz, gdy Cię wkurza i tęsknij za Nim, gdy go przy Tobie nie ma, kochaj mocno, jeśli może zaistnieć miłość, ponieważ dokonali faceci nie istnieją. Ale zawsze istnieje facet, który jest dla Ciebie idealny

Jesteśmy w jednym pomieszczeniu i myślami wciąż krążymy wokół siebie.Najpierw Ty zerkasz na mnie  potem ja patrze na Ciebie. I pewnie nie było by w tym nic złego  gdyby któreś z Nas zechciało zrobić krok do drugiego.

extazy dodano: 2 listopada 2014

Jesteśmy w jednym pomieszczeniu i myślami wciąż krążymy wokół siebie.Najpierw Ty zerkasz na mnie, potem ja patrze na Ciebie. I pewnie nie było by w tym nic złego, gdyby któreś z Nas zechciało zrobić krok do drugiego.

Są ludzie  przy których wszystkie zegarki chodzą zbyt szybko.

smutaaas dodano: 1 listopada 2014

Są ludzie, przy których wszystkie zegarki chodzą zbyt szybko.

Każdemu się wydaje  że umrze  kiedy zostaje rozdzielony z ukochaną osobą.

smutaaas dodano: 1 listopada 2014

Każdemu się wydaje, że umrze, kiedy zostaje rozdzielony z ukochaną osobą.

Gdy kogoś kochasz  nie przeliczasz tej miłości na uczynki. Nie licytujesz: ja dałam tyle  Ty dałeś tyle. Po prostu ofiarujesz  nie myśląc o zapłacie.

smutaaas dodano: 1 listopada 2014

Gdy kogoś kochasz, nie przeliczasz tej miłości na uczynki. Nie licytujesz: ja dałam tyle, Ty dałeś tyle. Po prostu ofiarujesz, nie myśląc o zapłacie.

Są chwile  kiedy człowiek jest tak zdołowany psychicznie  że nie potrafi wydobyć z siebie słowa.

smutaaas dodano: 1 listopada 2014

Są chwile, kiedy człowiek jest tak zdołowany psychicznie, że nie potrafi wydobyć z siebie słowa.

Nie miałam pojęcia  że można myśleć o kimś bez przerwy  że ktoś może wiecznie skakać po Twoich myślach  jak jakiś akrobata.

smutaaas dodano: 1 listopada 2014

Nie miałam pojęcia, że można myśleć o kimś bez przerwy, że ktoś może wiecznie skakać po Twoich myślach, jak jakiś akrobata.

Nauczyłam się umierać w sobie. Nauczyłam się ukrywać cały strach.

smutaaas dodano: 1 listopada 2014

Nauczyłam się umierać w sobie. Nauczyłam się ukrywać cały strach.

Szczerze? Nie wierzę już w nic. Miłość  przyjaźń? Nie w dzisiejszych czasach.

smutaaas dodano: 1 listopada 2014

Szczerze? Nie wierzę już w nic. Miłość, przyjaźń? Nie w dzisiejszych czasach.

Mam dość tego  że ciągle mieszasz mi w głowie.

smutaaas dodano: 1 listopada 2014

Mam dość tego, że ciągle mieszasz mi w głowie.

Te same mamy marzenia  myśli plany i pragnienia. I tylko od nas zależy  co można  a co należy!

extazy dodano: 31 października 2014

Te same mamy marzenia, myśli plany i pragnienia. I tylko od nas zależy, co można, a co należy!

Pamiętaj  najwięcej strachu kryje się w głowie.

smutaaas dodano: 30 października 2014

Pamiętaj, najwięcej strachu kryje się w głowie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć