głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika papeec

tym razem to nie foch  który przypomina że mnie trzeba kochać  tym razem nie biorę cię na przeczekanie  tym razem nie liczę już dni  które minęły od ostatniej rozmowy. tym razem naprawdę to koniec przyjacielu.

yourimagination dodano: 1 stycznia 2011

tym razem to nie foch, który przypomina że mnie trzeba kochać, tym razem nie biorę cię na przeczekanie, tym razem nie liczę już dni, które minęły od ostatniej rozmowy. tym razem naprawdę to koniec przyjacielu.

a teraz patrz  bo właśnie biorę się w garść.

yourimagination dodano: 1 stycznia 2011

a teraz patrz, bo właśnie biorę się w garść.

pozwolę Ci odejść. pozwolę. ale najpierw patrząc mi prosto w oczy  wykrzycz  że nic nie znaczę. wykrzycz  że nawet to kiedy wtulałam się w Twój dwudniowy zarost było nieporozumieniem. pozwolę Ci odejść. pozwolę  jeżeli mi udowodnisz  że postępujesz zgodnie z sercem. że nie stawiasz się mu na przeciw ze względu na swoją chorą dumę  tym samym odbierając mi szansę na szczęście.

yourimagination dodano: 1 stycznia 2011

pozwolę Ci odejść. pozwolę. ale najpierw patrząc mi prosto w oczy, wykrzycz, że nic nie znaczę. wykrzycz, że nawet to kiedy wtulałam się w Twój dwudniowy zarost było nieporozumieniem. pozwolę Ci odejść. pozwolę, jeżeli mi udowodnisz, że postępujesz zgodnie z sercem. że nie stawiasz się mu na przeciw ze względu na swoją chorą dumę, tym samym odbierając mi szansę na szczęście.

ja też nienawidzę kotów   a co to wpisu to chyba jest  kocimietka   D teksty fackyea dodał komentarz: ja też nienawidzę kotów , a co to wpisu to chyba jest "kocimietka" ;D do wpisu 1 stycznia 2011
haha  fajne    teksty fackyea dodał komentarz: haha, fajne ^^ do wpisu 1 stycznia 2011
głuptas! gdybyś nie zasłużyła to byś nie dostała  bejb. :  teksty abstracion dodał komentarz: głuptas! gdybyś nie zasłużyła to byś nie dostała, bejb. :* do wpisu 1 stycznia 2011
Tak dobrze jest mi bez Ciebie obok. Tak przy tym trudno jest być z Tobą. Tak łatwo zniszczyć to  co mamy  w co my gramy..?

yourimagination dodano: 1 stycznia 2011

Tak dobrze jest mi bez Ciebie obok. Tak przy tym trudno jest być z Tobą. Tak łatwo zniszczyć to, co mamy, w co my gramy..?

Lubię ironię. Lubię ludzi  którzy ją wyłapują i wiedzą czym tak naprawdę jest. Lubię trafić na godnego przeciwnika w tej słownej przepychance. Powinien to być mężczyzna  w grę wchodzi wtedy element flirtu. Ach..Rzadko spotykane zjawisko. Naprawdę bardzo rzadko spotykane.

yourimagination dodano: 1 stycznia 2011

Lubię ironię. Lubię ludzi, którzy ją wyłapują i wiedzą czym tak naprawdę jest. Lubię trafić na godnego przeciwnika w tej słownej przepychance. Powinien to być mężczyzna, w grę wchodzi wtedy element flirtu. Ach..Rzadko spotykane zjawisko. Naprawdę bardzo rzadko spotykane.

Status związku: Fuck friend ...

yourimagination dodano: 1 stycznia 2011

Status związku: Fuck friend ...

JEJ  JEJ  JEJ. DZISIAJ MIJA RÓWNY ROK MOJEGO URZĘDOWANIA NA MOBLO! :  NIE WIERZĘ  ŻE TAK NIEZWYKLE SZYBKO TO ZLECIAŁO. MOJE KONTO TUTAJ  OBCHODZI DZISIAJ PIERWSZĄ ROCZNICĘ. OBY BYŁO ICH JAK NAJWIĘCEJ! RÓWNIUSIEŃKIE 365 DNI TEMU  DODAŁAM TUTAJ PIERWSZY WPIS. DZIĘKUJĘ WAM ZA KAŻDĄ CHWILĘ POŚWIĘCONĄ CZYTANIU TEGO CO PISZĘ. ZA KAŻDY KOMENTARZ  KTÓRY BIORĘ SOBIE DO SERDUCHA. DZIĘKUJĘ ZA KAŻDĄ POCHWAŁĘ WZGLĘDEM MNIE. JEST TO DLA MNIE COŚ NIESAMOWICIE MIŁEGO I PIĘKNEGO. W ŻYCIU NIE SPODZIEWAŁAM SIĘ  ŻE BĘDZIE MI DANE PRZECZYTAĆ TYLE PIĘKNYCH SŁÓW NA SWÓJ TEMAT. DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO I MAM NADZIEJĘ  ŻE MOJE WPISY BĘDĄ WAM SŁUŻYĆ JAK NAJDŁUŻEJ. abstracion.

abstracion dodano: 1 stycznia 2011

JEJ, JEJ, JEJ. DZISIAJ MIJA RÓWNY ROK MOJEGO URZĘDOWANIA NA MOBLO! :) NIE WIERZĘ, ŻE TAK NIEZWYKLE SZYBKO TO ZLECIAŁO. MOJE KONTO TUTAJ, OBCHODZI DZISIAJ PIERWSZĄ ROCZNICĘ. OBY BYŁO ICH JAK NAJWIĘCEJ! RÓWNIUSIEŃKIE 365 DNI TEMU, DODAŁAM TUTAJ PIERWSZY WPIS. DZIĘKUJĘ WAM ZA KAŻDĄ CHWILĘ POŚWIĘCONĄ CZYTANIU TEGO CO PISZĘ. ZA KAŻDY KOMENTARZ, KTÓRY BIORĘ SOBIE DO SERDUCHA. DZIĘKUJĘ ZA KAŻDĄ POCHWAŁĘ WZGLĘDEM MNIE. JEST TO DLA MNIE COŚ NIESAMOWICIE MIŁEGO I PIĘKNEGO. W ŻYCIU NIE SPODZIEWAŁAM SIĘ, ŻE BĘDZIE MI DANE PRZECZYTAĆ TYLE PIĘKNYCH SŁÓW NA SWÓJ TEMAT. DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO I MAM NADZIEJĘ, ŻE MOJE WPISY BĘDĄ WAM SŁUŻYĆ JAK NAJDŁUŻEJ. abstracion.

indios bravos   zmiana.

yourimagination dodano: 1 stycznia 2011

indios bravos - zmiana.

fuck you  it's magic.

yourimagination dodano: 1 stycznia 2011

fuck you, it's magic.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć