głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika paolka203

nie ma porażek  są tylko doświadczenia.

czekoladoweniebo dodano: 20 listopada 2013

nie ma porażek, są tylko doświadczenia.

tak naprawdę źle jest już tylko wieczorami. to wtedy gdy zapadnie zmrok  a każdy schowa się w swoich czterech ścianach dopada mnie coś na kształt tęsknoty. to w tych chwilach odczuwam tak wielki brak jego osoby w moim życiu. wtedy zauważam  że od dawna już do mnie nie dzwoni  nie pisze  nie opowiada mi o swoim dniu i nie pyta czy ciągle za nim tak bardzo tęsknię. siedzę sama  włączam różne piosenki i czuję jak bardzo brakuje mi jego ciepła. nie wiem jak sobie z tym poradzić. ja potrzebuje przeżyć to wszystko jeszcze raz  od nowa. i nie wiem co dalej  nie wiem jak ściągnąć go do mnie z powrotem. och. dobrze  że później przychodzi noc  a jeszcze później ranek. nadchodzi nowy dzień i na te kilka godzin odrywam się od uporczywego uczucia pustki oraz staram się zapomnieć  że ciągle jeszcze w stu procentach nie mogę poradzić sobie z jego nieobecnością.

czekoladoweniebo dodano: 19 listopada 2013

tak naprawdę źle jest już tylko wieczorami. to wtedy gdy zapadnie zmrok, a każdy schowa się w swoich czterech ścianach dopada mnie coś na kształt tęsknoty. to w tych chwilach odczuwam tak wielki brak jego osoby w moim życiu. wtedy zauważam, że od dawna już do mnie nie dzwoni, nie pisze, nie opowiada mi o swoim dniu i nie pyta czy ciągle za nim tak bardzo tęsknię. siedzę sama, włączam różne piosenki i czuję jak bardzo brakuje mi jego ciepła. nie wiem jak sobie z tym poradzić. ja potrzebuje przeżyć to wszystko jeszcze raz, od nowa. i nie wiem co dalej, nie wiem jak ściągnąć go do mnie z powrotem. och. dobrze, że później przychodzi noc, a jeszcze później ranek. nadchodzi nowy dzień i na te kilka godzin odrywam się od uporczywego uczucia pustki oraz staram się zapomnieć, że ciągle jeszcze w stu procentach nie mogę poradzić sobie z jego nieobecnością.

beznadziejna bajka w której Ty i ja straciliśmy nas.

czekoladoweniebo dodano: 19 listopada 2013

beznadziejna bajka w której Ty i ja straciliśmy nas.

a teraz kiedy mój świat bezlitośnie się rozpada  składam Twe imię z gwiazd  układając w myślach obraz nasz.

czekoladoweniebo dodano: 19 listopada 2013

a teraz kiedy mój świat bezlitośnie się rozpada, składam Twe imię z gwiazd, układając w myślach obraz nasz.

prawda jest taka  że każda osoba Cię skrzywdzi  dlatego musisz znaleźć taką która jest warta cierpienia.

czekoladoweniebo dodano: 19 listopada 2013

prawda jest taka, że każda osoba Cię skrzywdzi, dlatego musisz znaleźć taką która jest warta cierpienia.

może .. ale pewnie nic się nie zmieni    :  teksty nacpanaaa dodał komentarz: może .. ale pewnie nic się nie zmieni ;/ :* do wpisu 18 listopada 2013
Gdybyś wiedział  co u mnie słychać  nie pękłoby Ci serce przez wyrzuty sumienia  tylko że poradziłam sobie lepiej z Twoim odejściem niż Ty sam.

estate dodano: 18 listopada 2013

Gdybyś wiedział, co u mnie słychać, nie pękłoby Ci serce przez wyrzuty sumienia, tylko że poradziłam sobie lepiej z Twoim odejściem niż Ty sam.

Nie zostawaj  nie proszę Cię o to. Odejdź  wyjdź  spierdalaj  nie wracaj nigdy. Nie jestem najszczęśliwszych człowiekiem na ziemi  ale czuję  że moje życie zaczyna się normować bez Ciebie. Nie ma tych wieczornych kłótni  łez  wyrzutów sumienia  zdrad i kłamstw. Zamknęłam historię związaną z Tobą raz na zawsze i nie wrócę do niej.

estate dodano: 18 listopada 2013

Nie zostawaj, nie proszę Cię o to. Odejdź, wyjdź, spierdalaj, nie wracaj nigdy. Nie jestem najszczęśliwszych człowiekiem na ziemi, ale czuję, że moje życie zaczyna się normować bez Ciebie. Nie ma tych wieczornych kłótni, łez, wyrzutów sumienia, zdrad i kłamstw. Zamknęłam historię związaną z Tobą raz na zawsze i nie wrócę do niej.

Mówisz koniec pożegnaniom? Nie rozśmieszaj mnie  to dopiero początek. Masz dopiero siedemnaście lat  jeszcze wiele razy będziesz musiała odejść  bądź ktoś od Ciebie. Zawiedziesz się na tych  których kochasz. Ujrzę u Ciebie więcej niż raz łzy spływające po Twoich policzkach  ale też tą złość i teatrzyk  który zafundujesz sobie na najbliższe miesiące. Pogódź się z tym  że w życiu są tylko piękne chwile i tylko dla nich warto żyć.

estate dodano: 18 listopada 2013

Mówisz koniec pożegnaniom? Nie rozśmieszaj mnie, to dopiero początek. Masz dopiero siedemnaście lat, jeszcze wiele razy będziesz musiała odejść, bądź ktoś od Ciebie. Zawiedziesz się na tych, których kochasz. Ujrzę u Ciebie więcej niż raz łzy spływające po Twoich policzkach, ale też tą złość i teatrzyk, który zafundujesz sobie na najbliższe miesiące. Pogódź się z tym, że w życiu są tylko piękne chwile i tylko dla nich warto żyć.

to właśnie czas pokazuje nam kim dla kogoś jesteśmy i ile znaczymy.

czekoladoweniebo dodano: 17 listopada 2013

to właśnie czas pokazuje nam kim dla kogoś jesteśmy i ile znaczymy.

najgorszy jest moment  w którym czekasz na coś i tak boleśnie nic się nie dzieje. i prawdopodobnie nic się nie wydarzy  a mimo to Ty nie potrafisz przestać czekać.

czekoladoweniebo dodano: 17 listopada 2013

najgorszy jest moment, w którym czekasz na coś i tak boleśnie nic się nie dzieje. i prawdopodobnie nic się nie wydarzy, a mimo to Ty nie potrafisz przestać czekać.

ludzie mnie irytują. ludzie nie wiedzą co czujesz  ale najgłośniej by o tym rozmawiali. przekonują  że będzie lepiej  że jutro  pojutrze  a te obietnice się nie spełniają. jeśli im się układa  to wymagają żeby Tobie też się układało  bo nie pasujesz do ich szczęśliwego obrazka z tymi łzami w oczach. odwrócą się do Ciebie plecami  bo sobie nie radzisz  a przecież nigdy tak naprawdę nie chcieli usłyszeć odpowiedzi na pytanie  co u Ciebie? . ludzie mają w sobie coś takiego  że szybko zapominają kto był  kiedy inni odeszli. siłą wykrzywiliby Ci usta w uśmiechu  bo to łatwiejszy sposób niż zrozumienie. im prędzej zauważysz  że na metę dobiegasz zawsze sam  tym mniej rozczarowań. zacznij polegać na sobie  bo inni i tak albo nie rozumieją  albo nie chcą rozumieć.

czekoladoweniebo dodano: 17 listopada 2013

ludzie mnie irytują. ludzie nie wiedzą co czujesz, ale najgłośniej by o tym rozmawiali. przekonują, że będzie lepiej, że jutro, pojutrze, a te obietnice się nie spełniają. jeśli im się układa, to wymagają żeby Tobie też się układało, bo nie pasujesz do ich szczęśliwego obrazka z tymi łzami w oczach. odwrócą się do Ciebie plecami, bo sobie nie radzisz, a przecież nigdy tak naprawdę nie chcieli usłyszeć odpowiedzi na pytanie "co u Ciebie?". ludzie mają w sobie coś takiego, że szybko zapominają kto był, kiedy inni odeszli. siłą wykrzywiliby Ci usta w uśmiechu, bo to łatwiejszy sposób niż zrozumienie. im prędzej zauważysz, że na metę dobiegasz zawsze sam, tym mniej rozczarowań. zacznij polegać na sobie, bo inni i tak albo nie rozumieją, albo nie chcą rozumieć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć