głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika paint

Nie jest mi źle  nie jest mi dobrze ani nawet nie jest mi przykro. Jest mi nijak  obojętnie  na zasadzie  będzie  co ma być .

literyjutra dodano: 23 listopada 2011

Nie jest mi źle, nie jest mi dobrze ani nawet nie jest mi przykro. Jest mi nijak, obojętnie, na zasadzie "będzie, co ma być".

W dzisiejszych czasach jest tak  że ludzie ze sobą nie rozmawiają... Onie o wszystkim dowiadują się z facebook'a czy opis na gadu.

literyjutra dodano: 23 listopada 2011

W dzisiejszych czasach jest tak, że ludzie ze sobą nie rozmawiają... Onie o wszystkim dowiadują się z facebook'a czy opis na gadu.

Trochę za często mnie zawodzisz  nie sądzisz?

literyjutra dodano: 23 listopada 2011

Trochę za często mnie zawodzisz, nie sądzisz?

Jak tak mają wyglądać te szczęśliwe lata nastolatki to pierdolę. Wolę być na emeryturze.

literyjutra dodano: 23 listopada 2011

Jak tak mają wyglądać te szczęśliwe lata nastolatki to pierdolę. Wolę być na emeryturze.

W nocy siedziałam na parapecie  patrzyłam w gwiazdy i zastanawiałam się czy on wie  że mnie traci.

diastema dodano: 23 listopada 2011

W nocy siedziałam na parapecie, patrzyłam w gwiazdy i zastanawiałam się czy on wie, że mnie traci.

To właśnie On skradł jej cały świat życia sens  oddech  oczu blask.

diastema dodano: 23 listopada 2011

To właśnie On skradł jej cały świat życia sens, oddech, oczu blask.

Przychodzi moment  kiedy uzmysławiasz sobie   że pustka przeszywająca Twoje źrenice już nigdy nie będzie  wypełniona odbiciem osoby od której zależny jest rytm bicia Twojego serca.

diastema dodano: 23 listopada 2011

Przychodzi moment, kiedy uzmysławiasz sobie, że pustka przeszywająca Twoje źrenice już nigdy nie będzie wypełniona odbiciem osoby od której zależny jest rytm bicia Twojego serca.

Nie musisz się martwić swoim wyglądem  prawdziwe piękno ma bowiem źródło w sercu  a siedzibę w oczach.

diastema dodano: 23 listopada 2011

Nie musisz się martwić swoim wyglądem, prawdziwe piękno ma bowiem źródło w sercu, a siedzibę w oczach.

Marnujmy sobie życie    tęskniąc  raniąc  kochając bez wzajemności.

diastema dodano: 23 listopada 2011

Marnujmy sobie życie - tęskniąc, raniąc, kochając bez wzajemności.

Nie wiązałam z Nim jakichś szczególnych nadziei. Wiedziałam  że mamy inny charakter  sposób spędzania wolnego czasu  inne zdanie w wielu sprawach. Jednak gdzieś na dnie serca zabolało jak odszedł. Spędzałam z Nim sporo czasu  chyba nawet przyzwyczaiłam się do Jego obecności w swoim życiu  wiele się od Niego nauczyłam   tych złych i dobrych rzeczy. Dziś jest mi smutno bo wiem że już nigdy nie zobaczę Jego źrenic wpatrzonych w moje. Czasami mi Go brakuje  tak po prostu.

diastema dodano: 23 listopada 2011

Nie wiązałam z Nim jakichś szczególnych nadziei. Wiedziałam, że mamy inny charakter, sposób spędzania wolnego czasu, inne zdanie w wielu sprawach. Jednak gdzieś na dnie serca zabolało jak odszedł. Spędzałam z Nim sporo czasu, chyba nawet przyzwyczaiłam się do Jego obecności w swoim życiu, wiele się od Niego nauczyłam - tych złych i dobrych rzeczy. Dziś jest mi smutno bo wiem,że już nigdy nie zobaczę Jego źrenic wpatrzonych w moje. Czasami mi Go brakuje, tak po prostu.

ŁATWE DZIEWCZYNY ZA TOWAR BIORĄ W USTA. MARZĄ O NOWYCH BUTACH  SYLIKONOWYCH BIUSTACH.

literyjutra dodano: 19 listopada 2011

ŁATWE DZIEWCZYNY ZA TOWAR BIORĄ W USTA. MARZĄ O NOWYCH BUTACH, SYLIKONOWYCH BIUSTACH.

Te krótkie momenty  kiedy czułam  że Ty czujesz to samo.

literyjutra dodano: 19 listopada 2011

Te krótkie momenty, kiedy czułam, że Ty czujesz to samo.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć