głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika paaaris

prawdziwa miłość oznacza  że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym  bez względu na to  przed jak bolesnymi wyborami stajesz.

onna dodano: 17 luty 2013

prawdziwa miłość oznacza, że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.

Czułam ciężar na sercu  mając wrażenie  że nasz związek zaczyna przypominać wirowanie dziecinnego bąka. Gdy byliśmy razem mieliśmy siłę  by utrzymać go w ruchu  a rezultatem było piękno  magia i niemal dziecinne wrażenie cudu. Gdy się rozdzieliliśmy  wirowanie nieuchronnie wyhamowało. Staliśmy się chwiejnie  niestabilni i wiedziałam  że muszę znaleźć jakiś sposób  by uchronić nas od przewrócenia się.

onna dodano: 17 luty 2013

Czułam ciężar na sercu, mając wrażenie, że nasz związek zaczyna przypominać wirowanie dziecinnego bąka. Gdy byliśmy razem mieliśmy siłę, by utrzymać go w ruchu, a rezultatem było piękno, magia i niemal dziecinne wrażenie cudu. Gdy się rozdzieliliśmy, wirowanie nieuchronnie wyhamowało. Staliśmy się chwiejnie, niestabilni i wiedziałam, że muszę znaleźć jakiś sposób, by uchronić nas od przewrócenia się.

 Wszystko  co na świecie   Wszystko ma swój czas   Raz jest dobrze  a raz nie   Czasem krzykniesz:  nie    A czasem cichuteńko powiesz:  tak    Tak jest...  ..

zimoweslonce dodano: 16 luty 2013

"Wszystko, co na świecie /Wszystko ma swój czas /Raz jest dobrze, a raz nie /Czasem krzykniesz: "nie" /A czasem cichuteńko powiesz: "tak" /Tak jest..." ..

Dzisiejszy walentynkowy wieczór był zdecydowanie lepszy od tego sprzed roku... Cały dzień również. Choć żałuję  że tych kluczyków gdzieś nie zapodziałam..

zimoweslonce dodano: 14 luty 2013

Dzisiejszy walentynkowy wieczór był zdecydowanie lepszy od tego sprzed roku... Cały dzień również. Choć żałuję, że tych kluczyków gdzieś nie zapodziałam..

13 luty. Po nim 14. Też tak miły? Na pewno.  .  ..

zimoweslonce dodano: 13 luty 2013

13 luty. Po nim 14. Też tak miły? Na pewno. -.- ..

Na nieśmiałe  niezbyt długie spojrzenia  czasem z lekkim uśmiechem  odpowiadam odwróceniem głowy. Inaczej nie potrafię. Bo to nie On jest ich autorem. Przepraszam. Lo siento..

zimoweslonce dodano: 13 luty 2013

Na nieśmiałe, niezbyt długie spojrzenia, czasem z lekkim uśmiechem, odpowiadam odwróceniem głowy. Inaczej nie potrafię. Bo to nie On jest ich autorem. Przepraszam. Lo siento..

kradnę    teksty onna dodał komentarz: kradnę ;> do wpisu 12 luty 2013
Walcz o nią bo to jedyne co w życiu masz najcenniejszego dbaj i pielęgniuj ją bo jest jedna jedyna taka w całym wszechświecie nie marnuj ani sekundy by przy niej byc bo jedynie przy niej potrafisz oddychac nie rań jej jest zbyt delikatna i krucha może tego nie wytrzymac a przecież nie chcesz jej tracic nie w taki sposób myśl o niej bez przerwy i nie przestawaj bo ona tęskni nie wiesz nawet jak bardzo za Tobą tęskni przyjedź do niej rano i zostań do wieczora uplam koszulę i przeciągnij chwilę aż do nocy zostań na noc i bądź przy niej połóż ją obok siebie troszcz się każdym dotykiem najmniejszym sunięciem dłoni o jej skórę tak bardzo tego pragnie i pożądaj jej nie ważne czy w zbyt luźnych spodniach czy w obcisłych rurkach jest najpiękniejsza niezależnie od ubioru ale najbardziej do twarzy jest jej z Twoją miłością więc daj jej ją bo Ona nie chce więcej uwierz dajmitenbit

onna dodano: 12 luty 2013

Walcz o nią,bo to jedyne co w życiu masz najcenniejszego,dbaj i pielęgniuj ją,bo jest jedna jedyna taka w całym wszechświecie,nie marnuj ani sekundy by przy niej byc,bo jedynie przy niej potrafisz oddychac,nie rań jej,jest zbyt delikatna i krucha,może tego nie wytrzymac,a przecież nie chcesz jej tracic,nie w taki sposób,myśl o niej,bez przerwy i nie przestawaj,bo ona tęskni,nie wiesz nawet jak bardzo za Tobą tęskni,przyjedź do niej rano i zostań do wieczora,uplam koszulę i przeciągnij chwilę aż do nocy,zostań na noc i bądź przy niej,połóż ją obok siebie,troszcz się każdym dotykiem,najmniejszym sunięciem dłoni o jej skórę,tak bardzo tego pragnie i pożądaj jej,nie ważne czy w zbyt luźnych spodniach czy w obcisłych rurkach,jest najpiękniejsza niezależnie od ubioru,ale najbardziej do twarzy jest jej z Twoją miłością,więc daj jej ją,bo Ona nie chce więcej,uwierz/dajmitenbit

Nie zależy mi    Najgorsze słowa jakie można od kogoś usłyszeć.

onna dodano: 12 luty 2013

Nie zależy mi" - Najgorsze słowa jakie można od kogoś usłyszeć.

Znaleźć wrażliwych ludzi  którzy czują to  co my  jest z pewnością największym szczęściem na ziemi.

onna dodano: 12 luty 2013

Znaleźć wrażliwych ludzi, którzy czują to, co my, jest z pewnością największym szczęściem na ziemi.

Czasami widujemy kogoś codziennie  ale zapominamy mu powiedzieć jaki jest dla nas ważny. A potem jest już wzyczajnie za późno..

onna dodano: 12 luty 2013

Czasami widujemy kogoś codziennie, ale zapominamy mu powiedzieć jaki jest dla nas ważny. A potem jest już wzyczajnie za późno..

Is he really gone for good? ..

zimoweslonce dodano: 11 luty 2013

Is he really gone for good? ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć