głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika otherstranger

♥.♥  Desperadosy piją  burżuje jebane!  : D teksty newyorkmycity dodał komentarz: ♥.♥ "Desperadosy piją, burżuje jebane!" : D do wpisu 7 sierpnia 2011
pozornie wydaje się  że jest wszystko w porządku.

debs0406 dodano: 7 sierpnia 2011

pozornie wydaje się, że jest wszystko w porządku.

uczucie  które rozpierdala cię od środka. uczucie kiedy chcesz  a nie możesz nic naprawic  po prostu   nie możesz.

debs0406 dodano: 7 sierpnia 2011

uczucie, które rozpierdala cię od środka. uczucie kiedy chcesz, a nie możesz nic naprawic, po prostu , nie możesz.

chciałabym teraz wyjść  tak bez słowa  jak najdalej  donikąd. zostawiając problemy daleko za sobą i szukać tego cholernego sensu  który coraz częściej gubię.

debs0406 dodano: 7 sierpnia 2011

chciałabym teraz wyjść, tak bez słowa, jak najdalej, donikąd. zostawiając problemy daleko za sobą i szukać tego cholernego sensu, który coraz częściej gubię.

Bądź sobą  a nie tanią  pospolitą  wyuzdaną wersją szmaty  bo tych egzemplarzy są miliony na półkach

debs0406 dodano: 7 sierpnia 2011

Bądź sobą, a nie tanią, pospolitą, wyuzdaną wersją szmaty, bo tych egzemplarzy są miliony na półkach

nie patrz zawsze przez różowe okulary  bo ktoś ci je kiedyś stłucze  a rzeczywistość wtedy boli podwójnie.

debs0406 dodano: 7 sierpnia 2011

nie patrz zawsze przez różowe okulary, bo ktoś ci je kiedyś stłucze, a rzeczywistość wtedy boli podwójnie.

w życiu chodzi głównie o to  by zamieniać marzenia we wspomnienia.

debs0406 dodano: 7 sierpnia 2011

w życiu chodzi głównie o to, by zamieniać marzenia we wspomnienia.

wieczorami jest mi smutno i trochę tęsknie.. trochę za Tobą!

rozdziewiczonaa dodano: 7 sierpnia 2011

wieczorami jest mi smutno i trochę tęsknie.. trochę za Tobą!

wyglądasz tak niewinnie  szkoda   że taki nie jesteś.

rozdziewiczonaa dodano: 7 sierpnia 2011

wyglądasz tak niewinnie, szkoda , że taki nie jesteś.

  a nocą znów wymyślę dla nas miłość..

rozdziewiczonaa dodano: 7 sierpnia 2011

` a nocą znów wymyślę dla nas miłość..

' on ideał na chłopaka   z kilkoma małymi wadami . ona zwykła nastolatka z marzeniami   może trochę dziecinna . on pił i palił   ona piła najwyżej pepsi w puszce   papieros to jej wróg . on był typem zabawnego   odważnego chłopaka z niebezpiecznym hobby   ona zachowywała się jak mała księżniczka   grzeczna i niewinna   czasami lubiła poszaleć . zawsze miała to co chciała   a on   żeby coś mieć musiał na to zapracować . on to wulkan energii   a ona spokojny ocean . różnili się od siebie wszystkim   a jednak się spotkali . '

rozdziewiczonaa dodano: 7 sierpnia 2011

' on ideał na chłopaka , z kilkoma małymi wadami . ona zwykła nastolatka z marzeniami , może trochę dziecinna . on pił i palił , ona piła najwyżej pepsi w puszce , papieros to jej wróg . on był typem zabawnego , odważnego chłopaka z niebezpiecznym hobby , ona zachowywała się jak mała księżniczka , grzeczna i niewinna , czasami lubiła poszaleć . zawsze miała to co chciała , a on , żeby coś mieć musiał na to zapracować . on to wulkan energii , a ona spokojny ocean . różnili się od siebie wszystkim , a jednak się spotkali . '

'   miłość nie istnieje !   to jak wytłumaczysz to   jak się czuję gdy go widzę  ? jak wytłumaczysz motylki w brzuchu   uśmiech na twarzy i rozszerzone źrenice ?   głupotą .

rozdziewiczonaa dodano: 7 sierpnia 2011

' - miłość nie istnieje ! - to jak wytłumaczysz to , jak się czuję gdy go widzę ? jak wytłumaczysz motylki w brzuchu , uśmiech na twarzy i rozszerzone źrenice ? - głupotą .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć