  |
Człowiek stworzony jest by kochać drugą osobę a nie żyć w tej pieprzonej samotności ~baranekk89~
|
|
  |
to że dla nas liczba 69 jest najdziwniejszą z możliwych, zwykłe żelki kojarzą nam się z narządami płciowymi, a rzeczy używane na co dzień w naszych oczach nabierają dziwnych kształtów , to nie znaczy, że jesteśmy zboczeni. ~mojekuurwazycie~
|
|
  |
jestem dla ciebie tak samo ważna jak pusta puszka po piwie.. ~angk~
|
|
 |
Prawdziwa przyjaźń przetrwa wszystko, jeżeli nie to znaczy że nigdy nią nie była .
|
|
 |
Siedzę w zupełniej ciszy wsłuchując się w dźwięki za oknem. Szum kół samochodu, dźwięk motoru, czyjaś rozmowa, świerszcze, szczekający pies. I w pewnym momencie tknęło mnie. W głowie pojawiła się myśl :" Przecież, w wieku 12 lat nie wiedziałam nic o miłości. To dlaczego, zadręczałam się chorymi myślami, że nikt mnie nie pokocha?"
|
|
 |
Dzień za dniem, godzina za godziną, minuta za minutą.. Czas biegnie pozwalając zapomnieć.
|
|
  |
próbuje zapomnieć. chociaż ciężko mi to wychodzi. ~schooki~
|
|
  |
Postępuj tak, jakby przez cały czas patrzył na Ciebie ktoś, kto cię kocha, szanuje i jest z ciebie dumny.
|
|
 |
Mówi się, że jeżeli kocha się kogoś to powinno pozwolić się mu odejść. A gówno prawda! Jeśli się kocha powinno się walczyć o ukochaną osobę!!! Bo prawdziwa miłość to nie poddanie się i przyjęcie wszystkiego takim jakie jest. Prawdziwa miłość to walka o to co się kocha. Podczas której nie zważa się na konsekwencje jakie za sobą niesie.!
|
|
|
|