głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika ooooodetaaaa

nie rzucasz słów na wiatr  dobrze wiesz że już wieje.

ol.l dodano: 17 grudnia 2011

nie rzucasz słów na wiatr, dobrze wiesz że już wieje.

najważniejsze jest to  że jesteś.

ol.l dodano: 17 grudnia 2011

najważniejsze jest to, że jesteś.

nie pytaj jak jest  nadal nic nie rozumiem

ol.l dodano: 17 grudnia 2011

nie pytaj jak jest, nadal nic nie rozumiem

dźwięk w słuchawkach dla mnie stał się jak nałóg. często pomaga mi odbiec gdzieś  do świata ideałów  do miejsca gdzie tylko w rytm bitu bije serce.

endoftime dodano: 17 grudnia 2011

dźwięk w słuchawkach dla mnie stał się jak nałóg. często pomaga mi odbiec gdzieś, do świata ideałów, do miejsca gdzie tylko w rytm bitu bije serce.

trzy opakowania chusteczek  ciepły koc  herbata  i gigabajty smutnych piosenek.

zozolandia dodano: 16 grudnia 2011

trzy opakowania chusteczek, ciepły koc, herbata i gigabajty smutnych piosenek.

w nim  znajduję wszystko  czego Tobie brakowało.

zozolandia dodano: 16 grudnia 2011

w nim znajduję wszystko, czego Tobie brakowało.

chcę tylko  abyś przed snem obiecał mi  że będziemy już zawsze  bez względu na to co się stanie  nie będziemy musieli przypominać sobie o własnym istnieniu  o złożonej sobie obietnicy trwania obok siebie  pomimo każdej z przeszkód.   endoftime.

endoftime dodano: 16 grudnia 2011

chcę tylko, abyś przed snem obiecał mi, że będziemy już zawsze, bez względu na to co się stanie, nie będziemy musieli przypominać sobie o własnym istnieniu, o złożonej sobie obietnicy trwania obok siebie, pomimo każdej z przeszkód. / endoftime.

znasz na bank kogoś  z kim chwilę trwają zbyt krótko  że nawet całe życie to za mało.

endoftime dodano: 16 grudnia 2011

znasz na bank kogoś, z kim chwilę trwają zbyt krótko, że nawet całe życie to za mało.

kocham dzisiejszy dzień . za jego uśmiech   za te cudowne propozycje   za spacer   za shopping   za luźne lekcje   za szaleństwa . ♥

just_kapsel dodano: 16 grudnia 2011

kocham dzisiejszy dzień . za jego uśmiech , za te cudowne propozycje , za spacer , za shopping , za luźne lekcje , za szaleństwa . ♥

Jestem Julią na wysokim  balkonie  zawisła krzyczę 'wróć'. wołam 'wróć'. ♥ mój ulubiony wiersz. teksty zozolandia dodał komentarz: Jestem Julią na wysokim balkonie, zawisła krzyczę 'wróć'. wołam 'wróć'. ♥ mój ulubiony wiersz. do wpisu 16 grudnia 2011
to wszystko  dla tych którzy kochają szczerą muzykę. szczerość to podstawa żeby przejść przez życie. nie ważne jak liczną masz ekipę  liczy się zaufanie i jak serce chodzi z bitem.   Grubson.

endoftime dodano: 16 grudnia 2011

to wszystko, dla tych którzy kochają szczerą muzykę. szczerość to podstawa żeby przejść przez życie. nie ważne jak liczną masz ekipę, liczy się zaufanie i jak serce chodzi z bitem. ~ Grubson.

wtf

ogarnijziomek dodano: 16 grudnia 2011

wtf

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć