głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika ooonotforyouooo

niektórzy mówią  że lepiej mi będzie bez Ciebie  ale oni nie znają Cię takiego  jakim ja Cię znałam lub jakiego myślałam  że znam.

coreczkatatusia dodano: 23 grudnia 2012

niektórzy mówią, że lepiej mi będzie bez Ciebie, ale oni nie znają Cię takiego, jakim ja Cię znałam lub jakiego myślałam, że znam.

A mówić kocham jest często za trudno Żyjemy  deszcz jest łzami  łzy są bólem  Ale tak między nami  już chyba nic nie czuję.

coreczkatatusia dodano: 23 grudnia 2012

A mówić kocham jest często za trudno Żyjemy, deszcz jest łzami, łzy są bólem, Ale tak między nami, już chyba nic nie czuję.

Miałam już swój czas  wyszalałam się  właściwie to chyba wypaliłam  piłam  paliłam  robiłam ludziom świństwa  ćpałam  uprawiałam seks z nieznajomymi  byłam trudna  buntowałam się  bywałam łatwa i naiwna  czasem pusta  zdradzałam  plułam  cierpiałam  nie miałam sumienia  przeklinałam  nie chodziłam do szkoły  nie miałam żadnej idei  żadnego celu ani sensu  żadnych zasad  wychodziłam z domu na całe tygodnie  wszyscy o mnie mówili i prawie wszyscy znali  bywałam na każdej imprezie  nie szanowałam praktycznie nikogo  nie zajmowałam się niczym poza moją własną samozagładą  doprowadzałam się na kolejne krawędzie  granice i z premedytacją je przekraczałam  myślałam  że usprawiedliwia mnie to  że życie boli  że zostałam zraniona  że z takiego już jestem pokolenia  że w modzie jest teraz bycie suką  że mało kto teraz potrafi być człowiekiem  ale to było gówniarskie i egoistyczne i dopiero teraz widzę  że chociaż wtedy myślałam  że jestem nie wiadomo jak prawdziwa  tak naprawdę byłam niczym.

niecalkiemludzka dodano: 23 grudnia 2012

Miałam już swój czas, wyszalałam się, właściwie to chyba wypaliłam, piłam, paliłam, robiłam ludziom świństwa, ćpałam, uprawiałam seks z nieznajomymi, byłam trudna, buntowałam się, bywałam łatwa i naiwna, czasem pusta, zdradzałam, plułam, cierpiałam, nie miałam sumienia, przeklinałam, nie chodziłam do szkoły, nie miałam żadnej idei, żadnego celu ani sensu, żadnych zasad, wychodziłam z domu na całe tygodnie, wszyscy o mnie mówili i prawie wszyscy znali, bywałam na każdej imprezie, nie szanowałam praktycznie nikogo, nie zajmowałam się niczym poza moją własną samozagładą, doprowadzałam się na kolejne krawędzie, granice i z premedytacją je przekraczałam, myślałam, że usprawiedliwia mnie to, że życie boli, że zostałam zraniona, że z takiego już jestem pokolenia, że w modzie jest teraz bycie suką, że mało kto teraz potrafi być człowiekiem, ale to było gówniarskie i egoistyczne i dopiero teraz widzę, że chociaż wtedy myślałam, że jestem nie wiadomo jak prawdziwa, tak naprawdę byłam niczym.

Zmieniliśmy się  widzisz ? Już nie potrafimy  już nie szukamy się w każdej wolnej chwili  nie widujemy się tak często  już nie potrafimy siedzieć w milczeniu po parę godzin  bez konsternacji  a rozmawiać też nie umiemy  nie robimy imprez  nie pijemy razem  nie pomagamy sobie  już się nie znamy.

niecalkiemludzka dodano: 23 grudnia 2012

Zmieniliśmy się, widzisz ? Już nie potrafimy, już nie szukamy się w każdej wolnej chwili, nie widujemy się tak często, już nie potrafimy siedzieć w milczeniu po parę godzin, bez konsternacji, a rozmawiać też nie umiemy, nie robimy imprez, nie pijemy razem, nie pomagamy sobie, już się nie znamy.

to czego się boisz w życiu  jest najwięcej warte.

czekoladoweniebo dodano: 23 grudnia 2012

to czego się boisz w życiu, jest najwięcej warte.

Nie sztuką jest powiedziec   że sie kocha. Sztuką jest to pokazac .    lasuaamante

lasuaamante dodano: 21 grudnia 2012

Nie sztuką jest powiedziec , że sie kocha. Sztuką jest to pokazac . // lasuaamante

te zwykłe chwile  dopiero kiedy przemijają dostrzegamy jakie były niezwykłe.

czekoladoweniebo dodano: 19 grudnia 2012

te zwykłe chwile, dopiero kiedy przemijają dostrzegamy jakie były niezwykłe.

zupełnie nie wiemy co chcemy osiągnąć  tak uparcie do siebie milcząc.

czekoladoweniebo dodano: 17 grudnia 2012

zupełnie nie wiemy co chcemy osiągnąć, tak uparcie do siebie milcząc.

kocham to rozkoszne drżenie mojego ciała  kiedy widzę go po raz pierwszy od tak dawna. powiedziałabym co wtedy czuję  ale takich rzeczy nie mówi się na głos.

abstracion dodano: 17 grudnia 2012

kocham to rozkoszne drżenie mojego ciała, kiedy widzę go po raz pierwszy od tak dawna. powiedziałabym co wtedy czuję, ale takich rzeczy nie mówi się na głos.

przepraszam  że gdy na Ciebie patrzę to moje oczy nieokiełznanie wrzeszczą miłością.

abstracion dodano: 17 grudnia 2012

przepraszam, że gdy na Ciebie patrzę to moje oczy nieokiełznanie wrzeszczą miłością.

codziennie tęsknie za nim po raz ostatni. zostawił mnie jeszcze bardziej samotną niż byłam zanim się zjawił. piosenki które mi o nim przypominają to te  przy których zatykam uszy. wspólne zdjęcia to te przy których zamykam oczy. tęsknie. najbardziej za ustami  dla których gotowa byłam zrezygnować ze świata.

abstracion dodano: 17 grudnia 2012

codziennie tęsknie za nim po raz ostatni. zostawił mnie jeszcze bardziej samotną niż byłam zanim się zjawił. piosenki które mi o nim przypominają to te, przy których zatykam uszy. wspólne zdjęcia to te przy których zamykam oczy. tęsknie. najbardziej za ustami, dla których gotowa byłam zrezygnować ze świata.

nie jesteś moim życiem  jesteś moim wybawieniem z niego.

abstracion dodano: 17 grudnia 2012

nie jesteś moim życiem, jesteś moim wybawieniem z niego.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć