głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika oolenka_

Osobiście męczą mnie pytania czy jest jakiś zawód po socjologii. Otóż oczywiście że jest. I to całkiem spory.

iza1550 dodano: 2 godziny temu

Osobiście męczą mnie pytania czy jest jakiś zawód po socjologii. Otóż, oczywiście, że jest. I to całkiem spory.

Czy tęsknisz czasami za sobą? Za tą osobą którą byłaś zanim twoje serce zostało złamane czy zanim zdradziła cię osoba której ufałaś najbardziej? Bo ja tak ja tęsknię..

dziunius dodano: przedwczoraj o 23:23

Czy tęsknisz czasami za sobą? Za tą osobą, którą byłaś, zanim twoje serce zostało złamane, czy zanim zdradziła cię osoba, której ufałaś najbardziej? Bo ja tak, ja tęsknię..

Przebywasz tu czasem? teksty tylkomniiekochaj dodał komentarz: Przebywasz tu czasem? do wpisu 5 dni temu
TATA RZĄDZI kiedy mamy nie ma w domu .

iza1550 dodano: 6 dni temu

TATA RZĄDZI (kiedy mamy nie ma w domu).

To nie było nic. Przez nic ludzie nie miewają bezsennych nocy i poranków przesyconych nadzieją po strzępkach niedokończonych snów.

affection dodano: 1 tydzień temu

To nie było nic. Przez "nic" ludzie nie miewają bezsennych nocy i poranków przesyconych nadzieją po strzępkach niedokończonych snów.

Rozumiem. Zraniłam Cię zbyt wiele razy żebyś nadal potrafił na mnie czekać. W swej naiwności myślałam że nie odejdziesz że mogę bezkarnie zepchnąć Cię na drugi plan a Ty wiernie tam zostaniesz bo mnie kochasz. Przeliczyłam się. Ludzie mówią że nigdy nie jest za późno. Też tak sądziłam. Teraz wiem że czasem jest i od raz podjętych decyzji powrotów nie będzie.

affection dodano: 2 tygodnie temu

Rozumiem. Zraniłam Cię zbyt wiele razy, żebyś nadal potrafił na mnie czekać. W swej naiwności myślałam, że nie odejdziesz, że mogę bezkarnie zepchnąć Cię na drugi plan, a Ty wiernie tam zostaniesz, bo mnie kochasz. Przeliczyłam się. Ludzie mówią, że nigdy nie jest za późno. Też tak sądziłam. Teraz wiem, że czasem jest i od raz podjętych decyzji powrotów nie będzie.

Chciałam być Twoja. To nie było zabawą nie szukałam rozrywki nigdy nie myślałam o Tobie w ten sposób. Chciałam dać Ci siebie. Z całym wachlarzem dobroci jakie byłam w stanie ofiarować z emocjami które tłumiłam w sobie by potem dać im upust w chwilach namiętności. Rozczarowałam się. I choć byłam na to gotowa nie sądziłam że zranisz mnie tak głęboko. A teraz gdy patrzę na Ciebie czuję jedynie wstyd że byłam przy Tobie tak bardzo szczęśliwa.

affection dodano: 2 tygodnie temu

Chciałam być Twoja. To nie było zabawą, nie szukałam rozrywki, nigdy nie myślałam o Tobie w ten sposób. Chciałam dać Ci siebie. Z całym wachlarzem dobroci jakie byłam w stanie ofiarować, z emocjami, które tłumiłam w sobie, by potem dać im upust w chwilach namiętności. Rozczarowałam się. I choć byłam na to gotowa, nie sądziłam, że zranisz mnie tak głęboko. A teraz, gdy patrzę na Ciebie czuję jedynie wstyd, że byłam przy Tobie tak bardzo szczęśliwa.

Pamiętasz jeszcze te spędzone wspólnie chwile? Nazywaliśmy je snami bo nic nie smakowało tak dobrze jak Twoje usta nad ranem na tylnym siedzeniu samochodu. Może byliśmy zbyt naiwni myśląc że to będzie trwać niezależnie od konsekwencji. Może sami się w tym zgubiliśmy zatraciliśmy rzeczywistość a teraz oboje tęsknimy za czymś co nigdy nie miało się wydarzyć.

affection dodano: 2 tygodnie temu

Pamiętasz jeszcze te spędzone wspólnie chwile? Nazywaliśmy je snami, bo nic nie smakowało tak dobrze jak Twoje usta nad ranem na tylnym siedzeniu samochodu. Może byliśmy zbyt naiwni myśląc, że to będzie trwać niezależnie od konsekwencji. Może sami się w tym zgubiliśmy, zatraciliśmy rzeczywistość, a teraz oboje tęsknimy za czymś co nigdy nie miało się wydarzyć.

 Zawsze będziesz z nią chodził?  Nie. Kiedyś się z nią ożenię.

iza1550 dodano: 28 luty 2017

- Zawsze będziesz z nią chodził? - Nie. Kiedyś się z nią ożenię.

Nieco bezczelna pewność siebie.

iza1550 dodano: 26 luty 2017

Nieco bezczelna pewność siebie.

Posiwiało co serce.

iza1550 dodano: 25 luty 2017

Posiwiało co serce.

Przejść przez piekło i nie stać się diabłem.

iza1550 dodano: 24 luty 2017

Przejść przez piekło i nie stać się diabłem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV