głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika oolenka_

 Pamiętasz jak ...  zaczynam.  Ja wszystko pamiętam  przerywa mi. Pojechaliśmy otworzyć NASZą buteleczkę wspomnień.

znajomaa dodano: 1 tydzień temu

- Pamiętasz jak ... - zaczynam. - Ja wszystko pamiętam - przerywa mi. Pojechaliśmy otworzyć NASZą buteleczkę wspomnień.

Grunt to rodzinka.

iza1550 dodano: 2 tygodnie temu

Grunt to rodzinka.

 Kiedy ślub?  Jak wrócimy z Bahamów.  O! Jedziecie na Bahamy?!  Nie.

iza1550 dodano: 2 tygodnie temu

- Kiedy ślub? - Jak wrócimy z Bahamów. - O! Jedziecie na Bahamy?! - Nie.

I told my therapist about you.

iza1550 dodano: 2 tygodnie temu

I told my therapist about you.

Chciałabym aby wymyślono sposób na butelkowanie wspomnień  tak jak perfum. Żeby nigdy się nie ulotniły ani nie straciły świeżości. Żebym w każdej chwili mogła otworzyć buteleczkę i przeżyć to jeszcze raz.

znajomaa dodano: 22 sierpnia 2017

Chciałabym, aby wymyślono sposób na butelkowanie wspomnień - tak jak perfum. Żeby nigdy się nie ulotniły, ani nie straciły świeżości. Żebym w każdej chwili mogła otworzyć buteleczkę i przeżyć to jeszcze raz.

Daj człowiekowi koryto a zmieni się w świnie.

iza1550 dodano: 29 lipca 2017

Daj człowiekowi koryto, a zmieni się w świnie.

Chcę mieć z Toba psa.

iza1550 dodano: 29 lipca 2017

Chcę mieć z Toba psa.

Mam ciało 20 latki. Trzymam je w piwnicy.

iza1550 dodano: 29 lipca 2017

Mam ciało 20-latki. Trzymam je w piwnicy.

Jeśli miałabym podać dokładny moment w którym uznałam z całą pewnością że Cię kocham to byłaby ta chwila gdy wracaliśmy od mojej przyjaciółki a Ty zatrzymałeś się na przystanku autobusowym żeby kupić mi leki w pobliskim sklepie bo czułam że łapie mnie grypa. Później pojechaliśmy dalej i patrzyłam tak na Ciebie z całą czułością którą tłumiłam w sobie. Z tą wdzięcznością którą czułam na myśl o tym ile dla mnie robisz. I właśnie wtedy wiedziałam na pewno że oddałabym wszystko żeby czas się zatrzymał żeby nie istniało nic poza tymi krótkimi momentami.

affection dodano: 14 lipca 2017

Jeśli miałabym podać dokładny moment, w którym uznałam z całą pewnością, że Cię kocham, to byłaby ta chwila, gdy wracaliśmy od mojej przyjaciółki, a Ty zatrzymałeś się na przystanku autobusowym, żeby kupić mi leki w pobliskim sklepie, bo czułam, że łapie mnie grypa. Później pojechaliśmy dalej i patrzyłam tak na Ciebie z całą czułością, którą tłumiłam w sobie. Z tą wdzięcznością, którą czułam na myśl o tym ile dla mnie robisz. I właśnie wtedy wiedziałam na pewno, że oddałabym wszystko, żeby czas się zatrzymał, żeby nie istniało nic poza tymi krótkimi momentami.

Nie mogę uwierzyć że to już kilka miesięcy odkąd ostatni raz spędzałam czas w Twoich ramionach. Dziś jest inaczej. Dziś z kimś innym układam sobie życie ktoś inny jest mi oparciem i powiernikiem sekretów. Nauczyłam się żyć bez Ciebie. Już nie wybucham spazmatycznym szlochem na myśl o wspólnie spędzonych miesiącach. Już nie przeglądam Twoich wpisów na portalach społecznościowych desperacko szukając informacji co i z kim teraz robisz. Już nie słucham tych piosenek przy których dźwiękach tańczyliśmy obiecując sobie że to szczęście nie jest chwilowe. Jest inaczej. Jest lepiej.

affection dodano: 9 lipca 2017

Nie mogę uwierzyć, że to już kilka miesięcy odkąd ostatni raz spędzałam czas w Twoich ramionach. Dziś jest inaczej. Dziś z kimś innym układam sobie życie, ktoś inny jest mi oparciem i powiernikiem sekretów. Nauczyłam się żyć bez Ciebie. Już nie wybucham spazmatycznym szlochem na myśl o wspólnie spędzonych miesiącach. Już nie przeglądam Twoich wpisów na portalach społecznościowych desperacko szukając informacji co i z kim teraz robisz. Już nie słucham tych piosenek, przy których dźwiękach tańczyliśmy obiecując sobie, że to szczęście nie jest chwilowe. Jest inaczej. Jest lepiej.

Spowodowane brakiem czasu? teksty tylkomniiekochaj dodał komentarz: Spowodowane brakiem czasu? do wpisu 29 czerwca 2017
http: sexualnyepizot.blog.onet.pl

julsonka dodano: 28 czerwca 2017

http://sexualnyepizot.blog.onet.pl/

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV