głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika oolenka_

Drużyna to coś więcej niż tyl­ko ko­leżan­ki z zes­połu  to rodzi­na która po przeg­ra­nej sta­wia Cię na no­gi i po­maga wyg­rać ko­lejną walkę. Ra­zem .

julsonka dodano: dziś o 12:46

Drużyna to coś więcej niż tyl­ko ko­leżan­ki z zes­połu , to rodzi­na ,która po przeg­ra­nej sta­wia Cię na no­gi i po­maga wyg­rać ko­lejną walkę. Ra­zem .

Pomysł by się angażować był naprawdę do dupy.

allfalldown dodano: wczoraj o 20:02

Pomysł by się angażować był naprawdę do dupy.

Największą jej wadą było to że żyła złudzeniami w swojej wyobraźni tworzyła nierealne historie myślami była z nim w miejscach w których zawsze pragnęła się znaleźć. Jej wyobraźnia była idealnie poukładana szkoda tylko że życie w jednym momencie po prostu się rozsypało.

allfalldown dodano: wczoraj o 19:56

Największą jej wadą było to, że żyła złudzeniami, w swojej wyobraźni tworzyła nierealne historie, myślami była z nim w miejscach, w których zawsze pragnęła się znaleźć. Jej wyobraźnia była idealnie poukładana, szkoda tylko, że życie w jednym momencie po prostu się rozsypało.

Nagle tak cicho zrobiło się w moim świecie bez Ciebie...

allfalldown dodano: 4 dni temu

Nagle tak cicho zrobiło się w moim świecie bez Ciebie...

Nie mogę przestać o Tobie myśleć. Głupia sprawa całkiem nieracjonalna. Nigdy bym się nie spodziewała że nagle któregoś pięknego wiosennego dnia ukradniesz mi aż tyle mnie że będę myślała o Tobie bez przerwy. Niewiarygodne.

allfalldown dodano: 4 dni temu

Nie mogę przestać o Tobie myśleć. Głupia sprawa, całkiem nieracjonalna. Nigdy bym się nie spodziewała, że nagle, któregoś pięknego wiosennego dnia ukradniesz mi aż tyle mnie, że będę myślała o Tobie bez przerwy. Niewiarygodne.

A teraz pójdę zrobić sobie herbaty bo usycham z niezdecydowania zawahania niepewności rozczarowania nadmiaru obowiązków tęsknoty i niewytłumaczalnego uszczerbku na psychice.

allfalldown dodano: 4 dni temu

A teraz pójdę zrobić sobie herbaty, bo usycham z niezdecydowania, zawahania, niepewności, rozczarowania, nadmiaru obowiązków, tęsknoty i niewytłumaczalnego uszczerbku na psychice.

Może w innym czasie innym miejscu z innym bagażem doświadczeń ewentualnie w innej rzeczywistości znowu się spotkamy i przeżyjemy razem życie które dzisiaj nas przerosło.

allfalldown dodano: 4 dni temu

Może w innym czasie, innym miejscu, z innym bagażem doświadczeń, ewentualnie w innej rzeczywistości, znowu się spotkamy i przeżyjemy razem życie, które dzisiaj nas przerosło.

I tak sobie kombinowałam jakby mogło być gdyby mogło być.

allfalldown dodano: 4 dni temu

I tak sobie kombinowałam, jakby mogło być, gdyby mogło być.

Jestem z tych ludzi którzy stale muszą coś tworzyć. Myślę że inaczej nie pomieściłabym tego całego burdelu emocji w swojej głowie. Albo obumarłoby mi serce od nadmiaru uczuć które chłonę jak gąbka.

allfalldown dodano: 4 dni temu

Jestem z tych ludzi, którzy stale muszą coś tworzyć. Myślę, że inaczej nie pomieściłabym tego całego burdelu emocji w swojej głowie. Albo obumarłoby mi serce od nadmiaru uczuć, które chłonę jak gąbka.

Uwielbialiśmy się z miliona powodów rozstaliśmy bez żadnego.

allfalldown dodano: 4 dni temu

Uwielbialiśmy się z miliona powodów, rozstaliśmy bez żadnego.

Nie odezwałam się do niego ani razu. Boje się to zrobić boję się że już nie będę potrafiła przestać. On prawdopodobnie już kogoś ma kogoś kto dał mu to szczęście którego ja nie potrafiłam. Pewnie już nie myśli o mnie gdy teraz ja myślę o nim co chwile.

allfalldown dodano: 4 dni temu

Nie odezwałam się do niego ani razu. Boje się to zrobić, boję się, że już nie będę potrafiła przestać. On prawdopodobnie już kogoś ma, kogoś kto dał mu to szczęście którego ja nie potrafiłam. Pewnie już nie myśli o mnie, gdy teraz ja myślę o nim co chwile.

Moje myśli opiekują się Tobą. Niezależnie czy bez Twojej czy za Twoją zgodą.

allfalldown dodano: 4 dni temu

Moje myśli opiekują się Tobą. Niezależnie czy bez Twojej, czy za Twoją zgodą.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV