 |
|
może to we mnie tkwi problem. może to ja sprawiam że większość ludzi prędzej czy później odchodzi. może to ja jestem wybredna i nie potrafię docenić tego co dał mi los. może to JA powinnam się zmienić. | choohe
|
|
 |
|
Wszystkiego najlepszego, kocham cię kimkolwiek byś był.
|
|
 |
|
miłośc to nie tylko cukierkowe teksty, szczęście i przytulanie,
to też obowiązki - boisz się ich?
|
|
 |
|
niewiele myślę
gdy rozpinasz swoją koszulę,
jesteś mój, to wiem...
|
|
 |
|
każde uczucie ma swoje granice . / smutnaona
|
|
 |
|
czasami mam takie natchnienie na wspominanie. otwieram wtedy archiwum na gg; wyjmuję wszystkie rzeczy, które dostałam kiedyś od ludzi, których kochałam, a los chciał, że straciłam; włączam głośno muzykę i zaczynam powoli wszystko analizować. uwielbiam te chwile, bo mimo tego, że w niektórych momentach padnie więcej niż tylko kilka łez, to po wszystkim czuję się taka zregenerowana. to trochę tak, jakbym wypuściła z siebie całą negatywną energię i pozbyła się całego bólu jaki mnie ogarnia. zazwyczaj po tym wszystkim długo siedzę ślepo wpatrując się w przestrzeń. lubię wyobrażać sobie wtedy moją przyszłość. myślenie o tym, co może stać się za tydzień, rok, albo przypuśćmy 15 lat, potrafi pochłaniać mnie całkowicie. czasami dobrze jest zniknąć sobie tak raz na jakiś czas i posiedzieć samemu z własnymi myślami. czasami dobrze jest uświadomić sobie w końcu, czego chcemy w swoim życiu dokonać i co jest dla nas w nim najważniejsze . / schowalimimisia
|
|
 |
|
chwila, kiedy jesteś już prawie pewna, że nic cię tutaj nie trzyma. / schowalimimisia
|
|
 |
|
wiesz jak próbowałam zapomnieć ? spotykałam się z innymi . każdy związek nie przetrwał nawet miesiąca . nie potrafiłam . dotykając jego dłoni, czułam, że to nie twoja . całując się z nim, nie czułam smaku twoich ust . patrząc na niego, nie widziałam twoich pięknych oczu . spotykając się z nim, myślałam wciąż o tobie . nie słuchałam nawet, co do mnie mówi . żaden z nich nie był taki, jak ty . każdy był inny . robiłam to wszystko, żeby zapomnieć, a pamiętałam jeszcze bardziej .
|
|
 |
|
mówiłeś mi, że nie jesteś taki jak inni . obiecywałeś, że nigdy mnie nie zostawisz, że nasza miłość jest tak wielka, że przezwycięży wszystko . a ja głupia ci wierzyłam . okazało się, że jesteś taki jak inni i niczym się pnie różnisz, a żadna z twoich obietnic nie została spełniona .
|
|
 |
|
zapytałeś mnie, czy tęskniłam . a więc jeśli tęsknotą można nazwać niespanie po nocach, ciągłe myślenie o tobie i ogromną chęć przytulenia się do ciebie, to tak, tęskniłam .
|
|
 |
|
i boje się znów pokochać, bo skąd mam wiedzieć, że znów się nie zawiodę ?
|
|
 |
|
Daj mi powód, a zapomnę. O wszystkim.
|
|
|
|