 |
|
No, ale fajnie. Kontynuuj swój monolog za drzwiami.
|
|
 |
|
nie mam zamiaru z Tobą rywalizować , bo rozpierdalam Cię na starcie .
|
|
 |
|
Zastanawiam się co jest w nim takiego, że nie nadążam nad swoim tętnem. //fucking.lover
|
|
 |
|
Może nie umiem Ci tego udowodnić na każdym kroku, może nie jestem taka jak sobie wymarzyłeś, ale strasznie Cię potrzebuję, wiesz? //fucking.lover
|
|
 |
|
Niby jesteś, a czuję tak jakby w ogóle Cię nie było. //patteek
|
|
 |
|
Prawdziwym szacunkiem nie jest to jak zachowujemy się przy danej osobie ale to, jak mówimy o niej, kiedy nie ma tej osoby w naszym towarzystwie..
|
|
 |
|
Ładny jesteś, masz gdzie spać? :D
|
|
 |
|
Pozwoliłam się mu zniszczyć , pozwoliłam na to ,żeby mój świat kręcił się właśnie wokół Niego . Pozwoliłam na to , żeby w momentach gdy Go widzę i kiedy mija mnie bez słowa moje serce pękało na milion kawałeczków a z oczu płynęły mi łzy . Pozwoliłam , bo jestem głupia , naiwna i najwyraźniej nie znam życia . Pomimo ,że tak cholernie ranisz nie umiem zapomnieć i mieć wyjebane i nie umiem udawać ,że mnie nie obchodzisz ..
|
|
 |
|
Czas jest najcenniejszym darem, jaki możesz komuś dać, ponieważ jest częścią twojego życia i nigdy nie wróci.
|
|
 |
|
Nie trudno znaleźć ludzi, którzy chcieliby nas zmieniać. Sztuką jest spotkać tę jedną osobę, dla której będziemy chcieli zrobić to sami.
|
|
 |
|
Pomaluje usta na niebiesko. Będę twoją smerfetką!
|
|
|
|