 |
Przechodzę obok Ciebie i nie mogę powstrzymać się przed spojrzeniem w Twoją stronę. Nawet nie wiesz jak się cieszę gdy je czasem odwzajemnisz.
|
|
 |
jak uzbieram na czołg to macie przejebane!
|
|
 |
Spróbować i żałować czy żałować, że się nie spróbowało?
|
|
 |
znam prawdę, ale nie chcę przestać wierzyć.
|
|
 |
jak to jest, że widzisz we mnie tyle zalet, gdy ja widzę same wady?
|
|
 |
Nigdy nie zapominaj najpiękniejszych chwil Twojego życia, wracaj do niech, ilekroć w Twoim życiu pojawia się smutek.
|
|
 |
cholernie chciałabym wiedzieć, kim ja tak na prawdę dla Ciebie jestem.
|
|
 |
Kochałam Ciebie całego . Kochałam Twoje wady i zalety . Kochałam Twoje oczy . Kochałam Twój usmiech .. Kochałam Twoje pocałukni . Kochałam Twoje gesty . Własnie ... KOCHAŁAM .
|
|
 |
Na poczatku to ja mówiłam ze Jedziesz mnie po katach . Oni zaprzeczali . A Gdy juz sie zakochałam Oni mówili ze mnie Jedzieszz .. Mieli racje . ALe ja nie słuchałam . Zamoco cie kochałam ..
|
|
 |
Chciałabym zakochac sie w Tobie na nowo . Nie znajac cie ,, Nie znajac Twych zamiarów .. A jestem pewna ze nasza przyszłosc by sie szybko nie koczyła ..
|
|
 |
Dla Ciebie przestałam pić .. Jarac i Palic .. Ale i Przez Ciebie Wróciłam do tego ..
|
|
|
|