głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika onajestkurwa

nie lubię sytuacji kiedy sama nie wiem czego chcę. jak stracę to wszystko to dopiero zacznę żałować. bywa.

ansomia dodano: 5 godzin temu

nie lubię sytuacji, kiedy sama nie wiem czego chcę. jak stracę to wszystko, to dopiero zacznę żałować. bywa.

zdajesz sobie sprawę jak nienawidziłam życia? jak każdego dnia wylewałam tyle łez za każdym razem gdy ktoś coś o tobie wspomniał przywoływały mi się wspomnienia tak te cholerne wspomnienia właśnie wywoływały tyle łez. zdajesz sobie sprawę że to już minęło? że znowu jesteś przy mnie że z dnia na dzień stałam się jednym z najszczęśliwszych ludzi na świecie? nie mogę uwierzyć w swoje szczęście.

ansomia dodano: 5 godzin temu

zdajesz sobie sprawę, jak nienawidziłam życia? jak każdego dnia, wylewałam tyle łez, za każdym razem gdy ktoś coś o tobie wspomniał przywoływały mi się wspomnienia, tak, te cholerne wspomnienia właśnie wywoływały tyle łez. zdajesz sobie sprawę, że to już minęło? że znowu jesteś przy mnie, że z dnia na dzień stałam się jednym z najszczęśliwszych ludzi na świecie? nie mogę uwierzyć w swoje szczęście.

tęsknię i się tego nie wstydzę. otwarcie mówię o swoim bólu bo to najbardziej intensywne odczucie jakie mi po nim zostało. już nie ukrywam łez nie duszę szlochu który wyrywa się z klatki piersiowej. nie zamierzam go zapominać wyrył zbyt wiele wspomnień w sercu.

ansomia dodano: 5 godzin temu

tęsknię i się tego nie wstydzę. otwarcie mówię o swoim bólu, bo to najbardziej intensywne odczucie jakie mi po nim zostało. już nie ukrywam łez, nie duszę szlochu, który wyrywa się z klatki piersiowej. nie zamierzam go zapominać, wyrył zbyt wiele wspomnień w sercu.

i wcale bym się nie obraziła gdyby ten dzień się już skończył.

ansomia dodano: 5 godzin temu

i wcale bym się nie obraziła, gdyby ten dzień się już skończył.

może boli. może łaskocze i prosi o więcej. ale to moje uczucie dławiące moje serce.

ansomia dodano: 5 godzin temu

może boli. może łaskocze i prosi o więcej. ale to moje uczucie, dławiące moje serce.

jeżeli facet udaje że ma cię w dupie to znaczy że ma cię w dupie.

ansomia dodano: przedwczoraj o 21:44

jeżeli facet udaje, że ma cię w dupie, to znaczy że ma cię w dupie.

kiedy łamiesz zasady  łam je mocno i na dobre.

ansomia dodano: przedwczoraj o 21:43

kiedy łamiesz zasady - łam je mocno i na dobre.

boże. przeraża mnie myśl że może nigdy nie mieliśmy szansy że może całe to zakochanie nie było dla nas i tak właściwie siłą je wywalczyliśmy a teraz los domaga się spłaty długu.

ansomia dodano: przedwczoraj o 21:43

boże. przeraża mnie myśl, że może nigdy nie mieliśmy szansy, że może całe to zakochanie nie było dla nas i tak właściwie siłą je wywalczyliśmy, a teraz los domaga się spłaty długu.

faceci mają dwa prawa: siedzieć i milczeć.

ansomia dodano: przedwczoraj o 21:42

faceci mają dwa prawa: siedzieć i milczeć.

na świecie jest tylu facetów a ja musiałam się zakochać akurat w tym jednym? no cóż tak bywa w końcu większość rzeczy które robię nie ma najmniejszego sensu. na domiar złego kiedy właśnie naprawdę się w nim zakochałam nasze drogi musiały się rozejść. zabawne. teraz wokół mnie jest tylu innych robiących słodkie oczy a ja swoim zwyczajem olewam ich i myślę o facecie który zawrócił mi w głowie. każda rozmowa z nim każdy sms czy email jest dla mnie jak łyk pysznej krystalicznie czystej górskiej wody. to wszystko jest komiczne.

ansomia dodano: przedwczoraj o 21:42

na świecie jest tylu facetów, a ja musiałam się zakochać akurat w tym jednym? no cóż tak bywa, w końcu większość rzeczy, które robię nie ma najmniejszego sensu. na domiar złego kiedy właśnie naprawdę się w nim zakochałam, nasze drogi musiały się rozejść. zabawne. teraz wokół mnie jest tylu innych robiących słodkie oczy, a ja swoim zwyczajem olewam ich i myślę o facecie, który zawrócił mi w głowie. każda rozmowa z nim, każdy sms czy email jest dla mnie jak łyk pysznej krystalicznie czystej górskiej wody. to wszystko jest komiczne.

szkoda że nie ma przycisku skopiuj na egzamin z zeszytu .

ansomia dodano: 2 dni temu

szkoda, że nie ma przycisku "skopiuj na egzamin z zeszytu".

chciałabym powiedzieć że jest dobrze że się cieszę. chciałabym.. ale jedyne co mogę powiedzieć to to że żyję do przodu tylko po to żeby się nie cofać.

ansomia dodano: 2 dni temu

chciałabym powiedzieć, że jest dobrze, że się cieszę. chciałabym.. ale jedyne co mogę powiedzieć to to, że żyję do przodu tylko po to, żeby się nie cofać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV