 |
Oddałabym wszystko,żeby choć przez chwilę było tak jak kiedyś..
|
|
 |
Nie chcę by ktoś inny życzył mi miłego dnia. Nie chcę by ktoś inny budził mnie sms'em "dzień dobry" i utulał do snu słowami "dobranoc, Mała". Nie chcę spoglądać w inne tęczówki, ani cieszyć się pięknem innego uśmiechu. Nie chcę trzymać innej dłoni. Nie chcę czuć zapachu innej bluzy noszonej na sobie. Nie chcę kłócić się z kim innym, ani znosić fochów innej osoby. Nie chce słyszeć innego "No i co mi zrobisz?". Nie chcę chodzić z kim innym na spacery. Nie chcę z nikim innym podziwiać widoku zachodu słońca a później pięknych gwiazd na niebie. Nie chcę by ktoś inny zastępował mi poduszkę. Nie chcę słyszeć innego głosu. Nie chcę obrażać się na nikogo innego. Nie chcę nosić bransoletki nikogo innego. Nie chcę pić ulubionej wody od kogoś innego. Nie chcę jeździć autem z nikim innym. Nie chcę oglądać słodkich minek żadnego innego. Nie chcę innej miłości - chcę tylko i wyłącznie Ciebie.. | internet ♥
|
|
 |
I już jutro w końcu spotkanie z moim Skarbem ♥
|
|
 |
Koniec końców nie chce pozytywnych wspomnień, bo zostawiają mi w głowie twój fałszywy portret.
|
|
 |
Nie wiem jaka będzie moja przyszłość, ale wiem jak chciałabym, by wyglądała. Mały szkrab z brązowymi włoskami, po Tobie i z dużymi brązowymi oczami, biegnący po ogrodzie z kwiatuszkiem, który zerwie specjalnie dla mnie i wręczy mi go, gdy będę wtulona w Ciebie wypoczywała po pracy na huśtawce. Wtedy dam mu buziaka, mówiąc, że go kocham i ściskając jeszcze mocniej Twoją dłoń, szepnę, że to najpiękniejszy prezent jaki kiedykolwiek mogłam dostać.
|
|
 |
mniej papierosów, więcej miłości
|
|
 |
znów nie chce mi się nigdzie wyjść, nie chce mi się dzisiaj nigdzie iść, zostańmy w domu, obejrzyjmy film, proszę. Zróbmy cokolwiek, tylko we dwoje, bo marzą mi się Twoje dłonie na sobie. Albo pojedźmy gdzieś, gdzie nikogo nie znamy, spędźmy tam trzy dni i spędźmy je sami. Poczytajmy, albo Ty poczytaj mi, nie gońmy lepszego życia, przecież najlepsze mamy..
|
|
 |
Wierzę, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Ludzie zmieniają się po to, abyś mógł nauczyć się ich sobie odpuszczać, sprawy przyjmują zły obrót, po to byś mógł docenić je, kiedy wszystko jest dobrze, wierzysz w kłamstwa, po to, by w końcu nauczyć się ufać tylko sobie, a czasami dobre rzeczy rozpadają się tylko po to, aby jeszcze lepsze mogły powstać.
|
|
 |
''W twoich oczach ogień, płonie jeśli chcesz. Ogrzać przy nim dłonie chcę, a nie spalić się.'' / Pectus.
|
|
 |
Chciałabym być już tylko z Tobą, reszta nie ma znaczenia.
|
|
 |
Szczęściem jest znaleźć drugiego człowieka, który pomoże nam przejść przez życie, z którym można przeżyć zarówno szczęśliwe jak i mniej pogodne chwile, które choć tak ulotne uwieczniają się w naszej pamięci, przypominając nam ile mieliśmy szczęścia.
|
|
|
|