głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika olkau

ludzie są niesprawiedliwi. ludzie nie potrafią przyznać się do winy. ludzie potrafią jedynie obarczać winą bezwinnego. dlaczego tak trudno wziąć odpowiedzialność za swoje czyny? dlaczego tak cholernie trudno powiedzieć przepraszam  podać dłoń przestać pałać nienawiścią zrozumieć że nasze działania mają konsekwencje którym trzeba stawić czoło? coraz trudniej to zrozumieć a jeszcze trudniej w tym przetrwać. rjj

rap_jest_jeden dodano: przedwczoraj o 16:26

ludzie są niesprawiedliwi. ludzie nie potrafią przyznać się do winy. ludzie potrafią jedynie obarczać winą bezwinnego. dlaczego tak trudno wziąć odpowiedzialność za swoje czyny? dlaczego tak cholernie trudno powiedzieć "przepraszam", podać dłoń, przestać pałać nienawiścią, zrozumieć że nasze działania mają konsekwencje którym trzeba stawić czoło? coraz trudniej to zrozumieć, a jeszcze trudniej w tym przetrwać. /rjj

Wewnątrz wszystko się we mnie gotuje. Jestem na Ciebie wściekła. Boje się o naszą przyszłość a to wszystko przez Twoje zmienne zachowania i brak czasu. Z czułego mężczyzny w jednej chwili potrafisz stać się furiatem trzaskającym drzwiami a to mnie przeraża. Układam milion scenariuszy by Ci to wykrzyczeć w twarz skończyć grę w jedną wielką niewiadomą jaką jest taka wspólna przyszłość. Ale czasem wystarczy jedno spojrzenie i wiem że nie chciałeś a wtedy moje scenariusze znikają i zostaje ja słaba i krucha istota która tylko albo aż chce być kochana. Przy Tobie jestem zbyt słaba żeby być silną.

jarajsiemnaxd dodano: 1 tydzień temu

Wewnątrz wszystko się we mnie gotuje. Jestem na Ciebie wściekła. Boje się o naszą przyszłość,a to wszystko przez Twoje zmienne zachowania i brak czasu. Z czułego mężczyzny w jednej chwili potrafisz stać się furiatem trzaskającym drzwiami, a to mnie przeraża. Układam milion scenariuszy by Ci to wykrzyczeć w twarz, skończyć grę w jedną wielką niewiadomą jaką jest taka wspólna przyszłość. Ale czasem wystarczy jedno spojrzenie i wiem, że nie chciałeś, a wtedy moje scenariusze znikają i zostaje ja, słaba i krucha istota, która, tylko albo aż, chce być kochana. Przy Tobie jestem zbyt słaba, żeby być silną.

 Najpiękniejszy rodzaj szczęścia to ten w którym czujesz że wszystko jest tak jak powinno. Nie chodzi o wielkie niesamowite wydarzenia które zmieniają Twoje życie o 180 stopni tylko o spokój ducha o zasypianie z poczuciem że Twoje jutro jest bezpieczne a wszystkie sprawy są poukładane.

jarajsiemnaxd dodano: 1 tydzień temu

"Najpiękniejszy rodzaj szczęścia to ten, w którym czujesz, że wszystko jest tak, jak powinno. Nie chodzi o wielkie, niesamowite wydarzenia, które zmieniają Twoje życie o 180 stopni, tylko o spokój ducha, o zasypianie z poczuciem, że Twoje jutro jest bezpieczne, a wszystkie sprawy są poukładane."

 Nie ma czasu tak krótkie jest życie na sprzeczki przeprosiny zawiść wyjaśnienia. Jest tylko czas na kochanie i to w tej chwili że się tak wyrażę.

jarajsiemnaxd dodano: 1 tydzień temu

"Nie ma czasu tak krótkie jest życie na sprzeczki, przeprosiny, zawiść, wyjaśnienia. Jest tylko czas na kochanie, i to w tej chwili, że się tak wyrażę."

 Po jakimś czasie człowiek przyzwyczaja się zapomina i nawet nie czuje że zimno bo zapomniał co to jest ciepło. To nie tak że nie chcę kochać. Po prostu nie interesują mnie sztuczne relacje pozorne przyjaźnie i miłość na siłę.

jarajsiemnaxd dodano: 1 tydzień temu

"Po jakimś czasie człowiek przyzwyczaja się, zapomina i nawet nie czuje, że zimno, bo zapomniał, co to jest ciepło. To nie tak, że nie chcę kochać. Po prostu nie interesują mnie sztuczne relacje, pozorne przyjaźnie i miłość na siłę."

 Ludzie którzy chcą być blisko Ciebie  zawsze będą. Nie wierz że ktoś nie ma dla Ciebie czasu. Czas zawsze się znajdzie. To największa wartość którą możemy ofiarować komuś na kim nam naprawdę zależy.

jarajsiemnaxd dodano: 1 tydzień temu

"Ludzie którzy chcą być blisko Ciebie - zawsze będą. Nie wierz, że ktoś nie ma dla Ciebie czasu. Czas zawsze się znajdzie. To największa wartość którą możemy ofiarować komuś, na kim nam naprawdę zależy."

 Był taki czas gdy ciągle się spieszyłam. Na przykład jechałam tramwajem i chciałam żeby on jechał jeszcze szybciej. Miałam ten pośpiech w sobie. I nagle pomyślałam: Zaraz dokąd ja się tak śpieszę? Przecież na końcu czeka na mnie trumna. Pozbądź się tego wewnętrznego biegu. Oglądaj świat obserwuj co się dookoła ciebie dzieje bo życie mamy jedno a przecież we wszystkim można znaleźć tyle piękna. Właściwie samo to że się żyje jest już czymś cudownym.

jarajsiemnaxd dodano: 1 tydzień temu

"Był taki czas, gdy ciągle się spieszyłam. Na przykład jechałam tramwajem i chciałam, żeby on jechał jeszcze szybciej. Miałam ten pośpiech w sobie. I nagle pomyślałam: Zaraz, dokąd ja się tak śpieszę? Przecież na końcu czeka na mnie trumna. Pozbądź się tego wewnętrznego biegu. Oglądaj świat, obserwuj, co się dookoła ciebie dzieje, bo życie mamy jedno, a przecież we wszystkim można znaleźć tyle piękna. Właściwie samo to, że się żyje, jest już czymś cudownym."

W dzisiejszych czasach jesteśmy zbyt podatni na opinie innych zamiast mieć własne zdanie i o nie walczyć. Otaczają nas stereotypy w które wierzymy zamiast osobiście poznać człowieka którego oceniamy choć sami nie chcemy by nas to dotknęło. Ludzie stają się zbyt samolubni i egoistyczni

jarajsiemnaxd dodano: 1 tydzień temu

W dzisiejszych czasach jesteśmy zbyt podatni na opinie innych zamiast mieć własne zdanie i o nie walczyć. Otaczają nas stereotypy, w które wierzymy, zamiast osobiście poznać człowieka, którego oceniamy, choć sami nie chcemy by nas to dotknęło. Ludzie stają się zbyt samolubni i egoistyczni

Weź mnie za rękę i prowadź przez drogi życia abym nigdy nie zbłądziła. Niech Twoja dłoń podnosi mnie po upadku. Niech Twój palec wskazuje mi cel.

jarajsiemnaxd dodano: 8 listopada 2016

Weź mnie za rękę i prowadź przez drogi życia, abym nigdy nie zbłądziła. Niech Twoja dłoń podnosi mnie po upadku. Niech Twój palec wskazuje mi cel.

Tęsknota to z reguły przygnębiające uczucie ale pozwala zrozumieć czy nam na kimś zależy i jak bardzo zależy. A jeżeli dwie osoby tęsknią za sobą bardzo to to już jest miłość.

jarajsiemnaxd dodano: 8 listopada 2016

Tęsknota to z reguły przygnębiające uczucie, ale pozwala zrozumieć czy nam na kimś zależy i jak bardzo zależy. A jeżeli dwie osoby tęsknią za sobą bardzo to to już jest miłość.

 Na jego miejscu nigdy nie wypuściłbym z rąk kobiety która patrzy na mnie z taka pasją. Gdyby któraś tak na mnie spojrzała odciąłbym jej nogi by nie mogła już ode mnie uciec i kazałbym jej przysiąc że wyrwie mi serce jeśli kiedykolwiek zapałam uczuciem do innej.

jarajsiemnaxd dodano: 1 listopada 2016

"Na jego miejscu nigdy nie wypuściłbym z rąk kobiety, która patrzy na mnie z taka pasją. Gdyby któraś tak na mnie spojrzała, odciąłbym jej nogi, by nie mogła już ode mnie uciec i kazałbym jej przysiąc, że wyrwie mi serce, jeśli kiedykolwiek zapałam uczuciem do innej."

Jeśli ktoś lub coś ma cię zaskoczyć i tak to zrobi nieważne jak nerwowo będziesz się rozglądał jak cicho będziesz szedł na ile zamków zamykał drzwi.

jarajsiemnaxd dodano: 1 listopada 2016

Jeśli ktoś lub coś ma cię zaskoczyć, i tak to zrobi, nieważne, jak nerwowo będziesz się rozglądał, jak cicho będziesz szedł, na ile zamków zamykał drzwi.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV