głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika olejjx3

 Jeżeli ktoś nie kocha cię tak jakbyś tego chciał  nie oznacza to  że nie kocha cię on z całego serca i ponad siły.

fcuk dodano: 28 marca 2015

"Jeżeli ktoś nie kocha cię tak jakbyś tego chciał, nie oznacza to, że nie kocha cię on z całego serca i ponad siły."

'' Spotkajmy się kiedyś. Porozmawiamy o tym  co czułam  gdy byłeś najważniejszym człowiekiem w moim życiu. Opowiem Ci o tęsknocie  której nie znasz. Dowiesz się czym była pustka   dziura w organizmie w kształcie Twojej duszy  niepozwalająca oddychać i zasypiać nocą. Zapewne nigdy nie wiedziałeś o istnieniu moich uczuć. Przyjdź  powspominamy stare dobre czasy  gdy jeszcze Ciebie kochałam. ''

fcuk dodano: 28 marca 2015

'' Spotkajmy się kiedyś. Porozmawiamy o tym, co czułam, gdy byłeś najważniejszym człowiekiem w moim życiu. Opowiem Ci o tęsknocie, której nie znasz. Dowiesz się czym była pustka - dziura w organizmie w kształcie Twojej duszy, niepozwalająca oddychać i zasypiać nocą. Zapewne nigdy nie wiedziałeś o istnieniu moich uczuć. Przyjdź, powspominamy stare dobre czasy, gdy jeszcze Ciebie kochałam. ''

 Po Tobie było sześciu mężczyzn  przynosili kwiaty  pisali  chcieli mnie trzymać za ręce   jednak kwiaty usychały  wiadomości nie dochodziły  a ręce wolałam trzymać w kieszeniach  wolałam czekać  Na Ciebie.

fcuk dodano: 28 marca 2015

"Po Tobie było sześciu mężczyzn, przynosili kwiaty, pisali, chcieli mnie trzymać za ręce, jednak kwiaty usychały, wiadomości nie dochodziły, a ręce wolałam trzymać w kieszeniach, wolałam czekać Na Ciebie."

Mija Cię w pośpiechu blisko setka osób wracających z utęsknieniem do domu lub biegnących na popołudniowy trening. Typowy marcowy dnień otoczony deszczową aurą. Tylko z Tobą nie jest jak na co dzień  prawda? Stoisz niezdolny do jakiegokolwiek ruchu. To dość irracjonalne  że serce złamało Ci się z hukiem  a nikt nie zauważył  nie podbiegł z pomocą. Nawet czas wciąż biegnie tym samym tempem.

definicjamiloscii dodano: 26 marca 2015

Mija Cię w pośpiechu blisko setka osób wracających z utęsknieniem do domu lub biegnących na popołudniowy trening. Typowy marcowy dnień otoczony deszczową aurą. Tylko z Tobą nie jest jak na co dzień, prawda? Stoisz niezdolny do jakiegokolwiek ruchu. To dość irracjonalne, że serce złamało Ci się z hukiem, a nikt nie zauważył, nie podbiegł z pomocą. Nawet czas wciąż biegnie tym samym tempem.

Tęsknię. Nie tak jak tęskni się za kimś kto odszedł z własnej woli tylko tak jak tęskni się za kimś kto odszedł nieświadomie.Odszedł właśnie wtedy kiedy oczy po raz ostatni się zamknęły.Tęsknię tak bardzo że nigdy nie sądziłam że aż tak można za kimś tęsknić.Rozdziera mnie to. Każda chwila każde wspomnienia i każde zdjęcia które już tylko zostały. Każdy uśmiech i słowa które jako ostatnie pozostały przed oczami. Każdy dobry gest i każdy śmiech a nawet i kłótnie które do dzisiaj przypominają mi części naszych rozmów. Każde przytulenie i żarty które dość często mało kto rozumiał. Pamiętam to wszystko bardzo dokładnie śledząc każdą sekundę z tamtego życia. Pamiętam to tak bardzo tak wyraźnie jakby stało się to wczoraj. Pamiętam wszystko kiedy byłeś obok. I do dziś nie mogę zrozumieć jak to się stało do dziś nie mogę uwierzyć że zabrakło Cię tutaj do dziś nie wierze że cmentarz stał się Twoim drugim domem.Wróć tu brakuję mi Cię i naprawdę oddałabym wszystko by choć na chwilę Cię zobaczyć.

aniusssia dodano: 24 marca 2015

Tęsknię. Nie tak jak tęskni się za kimś,kto odszedł z własnej woli,tylko tak jak tęskni się za kimś kto odszedł nieświadomie.Odszedł właśnie wtedy,kiedy oczy po raz ostatni się zamknęły.Tęsknię tak bardzo,że nigdy nie sądziłam,że aż tak można za kimś tęsknić.Rozdziera mnie to. Każda chwila,każde wspomnienia i każde zdjęcia,które już tylko zostały. Każdy uśmiech i słowa,które jako ostatnie pozostały przed oczami. Każdy dobry gest i każdy śmiech,a nawet i kłótnie,które do dzisiaj przypominają mi części naszych rozmów. Każde przytulenie i żarty,które dość często mało kto rozumiał. Pamiętam to wszystko,bardzo dokładnie śledząc każdą sekundę z tamtego życia. Pamiętam to tak bardzo,tak wyraźnie,jakby stało się to wczoraj. Pamiętam wszystko,kiedy byłeś obok. I do dziś nie mogę zrozumieć jak to się stało,do dziś nie mogę uwierzyć,że zabrakło Cię tutaj,do dziś nie wierze,że cmentarz stał się Twoim drugim domem.Wróć tu,brakuję mi Cię i naprawdę oddałabym wszystko by choć na chwilę Cię zobaczyć.
Autor cytatu: bezznakumiloscii

 Zawsze powtarzam  że nie wierzę w prawdziwą miłość  ale  że zostawiam drzwi uchylone  bo nie miałbym nic przeciwko temu  gdyby ktoś zechciał pewnego dnia udowodnić mi  że się mylę.    Jay Asher

chokoreeto dodano: 24 marca 2015

"Zawsze powtarzam, że nie wierzę w prawdziwą miłość, ale, że zostawiam drzwi uchylone, bo nie miałbym nic przeciwko temu, gdyby ktoś zechciał pewnego dnia udowodnić mi, że się mylę." -Jay Asher

Kiedy mówię Ci  że Cię kocham  nie mówię tego bez przyczyny albo dla podtrzymania rozmowy. Mówię to  żeby przypomnieć Ci  że jesteś najlepszą rzeczą jaka kiedykolwiek mi się przytrafiła ♡.

xxx127 dodano: 24 marca 2015

Kiedy mówię Ci, że Cię kocham, nie mówię tego bez przyczyny albo dla podtrzymania rozmowy. Mówię to, żeby przypomnieć Ci, że jesteś najlepszą rzeczą jaka kiedykolwiek mi się przytrafiła ♡.

Nie każ mi czekać tylko dlatego  że wiesz  że będę czekała.♥

xxx127 dodano: 24 marca 2015

Nie każ mi czekać tylko dlatego, że wiesz, że będę czekała.♥

I tak mnie lubisz! jeszcze nie kochasz  ale i do tego dojdziemy♥

xxx127 dodano: 24 marca 2015

I tak mnie lubisz! jeszcze nie kochasz, ale i do tego dojdziemy♥

Jeszcze nigdy przy nikim nie byłam tak szczęśliwa.♥

xxx127 dodano: 24 marca 2015

Jeszcze nigdy przy nikim nie byłam tak szczęśliwa.♥

pasujesz do łóżka  zostań.

truskawkova dodano: 22 marca 2015

pasujesz do łóżka, zostań.

ważne jest to czy w ogóle będziemy mieli odwagę zacząć  czy podejmiemy decyzję  czy powiemy 'tak' i zrobimy pierwszy krok. ważne jest  czy wytrwamy  czy nie odpuścimy  czy nie powiemy sobie 'dość'  czy nie poddamy się w połowie  czy nie pozwolimy by wewnętrzna słabość nas zabiła. ważny jest cel i jego zdobycie  sięgnięcie po nagrodę  zajęcie miejsca na podium. ważna jest ta radość  satysfakcja  poczucie własnej wartości. ważny jest efekt naszej pracy.  fakt  że się udało  że wygraliśmy. że potrafimy walczyć.

truskawkova dodano: 22 marca 2015

ważne jest to czy w ogóle będziemy mieli odwagę zacząć, czy podejmiemy decyzję, czy powiemy 'tak' i zrobimy pierwszy krok. ważne jest, czy wytrwamy, czy nie odpuścimy, czy nie powiemy sobie 'dość', czy nie poddamy się w połowie, czy nie pozwolimy by wewnętrzna słabość nas zabiła. ważny jest cel i jego zdobycie, sięgnięcie po nagrodę, zajęcie miejsca na podium. ważna jest ta radość, satysfakcja, poczucie własnej wartości. ważny jest efekt naszej pracy. fakt, że się udało, że wygraliśmy. że potrafimy walczyć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć